50 rocznica Komunii Świętej

50 rocznica I Komunii Św.W dniu 11 lipca, o godz. 07.30, w naszym kościele parafialnym została odprawiona Msza św. w niecodziennej intencji: „Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem, Matki Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla rocznika 1951 i 1952 z okazji 50. rocznicy przyjęcia I Komunii świętej”. Mszy św. przewodniczył Ks. Dariusz Kałuża, Misjonarz Św. Rodziny, pracujący na misjach w Papui Nowej Gwinei, pochodzący z Mizerowa. Uczestnikami Mszy św. byli, z rocznika 1951: Biela Józef, Klimek Stefan, Krawczyk Ryszard, Sinka Krystyna i Stronczek Magdalena z domu Dajka, a z rocznika 1952: Biela Stefan, Cepok Urszula z domu Świerkot, Klimek Józef, Klos Natalia z domu Goczoł, Muras Irena z domu Krawczyk, Orlewicz Janusz, Oslislok Teodor, Urbanek Maria z domu Michna i Wróbel Magdalena z domu Pala. Po Mszy św. przed drzwiami kościoła zrobiono pamiątkowe zdjęcie.