APOSTOLSTWO CHORYCH ZAPRASZA!

Ks. dr Wojciech Bartoszek zaprasza osoby chore, niepełnosprawne i starsze wiekiem do wspólnoty Apostolstwa Chorych.

Trzy warunki uczestnictwa: przyjęcie cierpienia w jedności z Chrystusem i ofiarowanie go za Kościół, stanowią istotę duchowości Apostolstwa Chorych. Więcej informacji nt. duchowości i wspólnoty znajdziemy w miesięczniku „Apostolstwo Chorych” oraz na stronie internetowej: https://www.apchor.pl/
W miesięczniku oraz na stronie podany jest również numer telefonu do sekretariatu Apostolstwa Chorych (32 251 21 52). Wstępując do Apostolstwa, osoba chora otrzymuje Dyplom Przyjęcia oraz Krzyż Apostolstwa Chorych. Uczestnictwo we wspólnocie jest nieodpłatne.

Ponadto ks. Wojciech zaprasza na rekolekcje Apostolstwa Chorych, które w tym roku będą się odbywać w następujących terminach:

10-14 czerwca w Domu Rekolekcyjnym w Kokoszycach
8-12 lipca w  Ośrodku dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. św. Tereski w Rabce-Zdroju
16-19 września w Ośrodku Spotkań i Formacji św. Jadwigi Śląskiej w Brennej
14-17 października 2019 r. w Domu Rekolekcyjnym w Katowicach -Panewnikach.

Zapisy na rekolekcje odbywają się w sekretariacie Apostolstwa Chorych w Katowicach. Do Kokoszyc, Rabki i Brennej organizowany jest przejazd autokarem z Katowic.