INTENCJE MSZALNE – 1.04.2018 – 8.04.2018

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO          1 kwietnia
  6.00 – W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłą Florentynę Folek, męża Stanisława, córkę Martę, zmarłych z rodzin Folek i Pinocy oraz dusze w czyśćcu cierpiące (intencja od wnuków z rodzinami).
13.30 – W pewnej intencji.
14.30 – Nieszpory Wielkanocne. Nowenna – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY        2 kwietnia
  7.30 – Za zm. Gertrudę Paszek w 13 roczn. śmierci oraz zm. męża Jana Paszek.
10.00 – Za zm. żonę Grażynę Pustelnik w 5 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem ojca Tadeusza Pustelnik, teścia Tadeusza Tomecki oraz zmarłych z rodzin Pustelnik, Tomecki, Sinka i Warzecha.
13.30 – Do Matki Bożej Częstochowskiej, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji 40 Rocznicy Urodzin Kornelii oraz o Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny.
14.30 – Nieszpory, Nowenna – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

WTOREK WIELKANOCNY                    3 kwietnia
  8.00 – Do Opatrzności Bożej o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla sześciu żyjących Rodzin. Nowenna – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

ŚRODA WIELKANOCNA                        4 kwietnia
18.00 – Za zmarłych Rodziców Elżbietę i Franciszka Michna, Wilhelma i Bertę Paszek, szwagra Bronisława, kuzyna – ks. Jana Kubicę oraz zmarłych z rodzin Michna i Paszek.

CZWARTEK WIELKANOCNY                 5 kwietnia
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
Nowenna – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
18.00 – Za zmarłych Rodziców Elżbietę i Franciszka Poloczek, Marię i Ludwika Fojcik, zmarłych dziadków oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK WIELKANOCNY                       6 kwietnia
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Nowenna – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
18.00 – Za zmarłą matkę Marię Czerwiński, ojca Ludwika, bratową Barbarę oraz zmarłych z Rodzin Czerwiński i Zielonka.

SOBOTA WIELKANOCNA                     7 kwietnia
  8.00 – Za zmarłą Marię Malcharek w 1 rocznicę śmierci.
Nowenna – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
17.00 – Za zmarłych Teściów Annę i Franciszka Szendera, ich dwie zmarłe córki – Elżbietę i Bernadetę, wnuka Błażeja i zięcia Stanisława.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO         8 kwietnia
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Ingridy Goraus.
  9.30 – Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP.
10.00 – Za zmarłego ojca Zenona Andrzejewskiego w 20 rocznicę śmierci i jego rodziców oraz zmarłego dziadka Stanisława Sinkę.
13.30 – Za zmarłego Stanisława Grodoń w 1 rocznicę śmierci.
14.20 – Nieszpory Wielkanocne. Nowenna – Koronka do Miłosierdzia Bożego.