INTENCJE MSZALNE – 1.07.2018 – 8.07.2018

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA          1.07
  7.30 – Za zmarłych rodziców Józefa i Małgorzatę Gruszka, zmarłych dziadków z obu stron i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – W intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa Kmaka z okazji Urodzin.
13.30 – Za zmarłego ojca Józefa Krzysteczko w 5 rocznicę śmierci, zmarłą matkę i zmarłych z rodzin Król i Krzysteczko.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        2.07
18.00 – Za zmarłych rodziców Ludwika i Marię Czerwiński, bratową Barbarę, zięcia Augustyna Gruszka i zmarłych z pokrew. Czerwiński i Gruszka.

WTOREK                    3.07 Święto św. Tomasza, Apostoła
  8.00 – Za zmarłego ojca Franciszka Cepok, matkę Łucję, zmarłych z pokrew. Cepok, Zmorzik. Jadwigę i Pawła Kwaśny oraz pokrewieństwo Kwaśny.

ŚRODA                       4.07
18.00 – Za zmarłego męża Wawrzyńca Sinka w rocznicę śmierci.

I CZWARTEK            5.07
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
Nabożeństwo o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłych wujków Franciszka Kalyta i ks. Alojzego Kalyta, dziadków oraz rodziców Marię i Floriana Jurga.

I PIĄTEK           6.07Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłych dziadków Gruszka, Nowak, Dyrda i Hanusek, ich zmarłe dzieci i zmarłych z pokrewieństwa.

I SOBOTA                   7.07
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
14.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Czesława Biela z okazji 70 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłego syna Błażeja Zimnol w 9 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Bernadety.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA          8.07
7.30 – Za zmarłą Bronisławę Matyjaszczyk, rodziców Tchórz i Matyjaszczyk oraz zmarłych z rodzin Tchórz i Matyjaszczyk.
10.00 – Za zmarłych Jana i Wandę Wieczorek w rocznicę śmierci oraz zmarłych z pokrewieństwa.
13.30 – Za zmarłych rodziców Teresę i Augustyna Kroczek, Gertrudę i Stanisława Strządała, zmarłych braci, siostry i zmarłych z pokrewieństwa z obu stron.
14.20 – Nieszpory.