INTENCJE MSZALNE – 15.09.2019 – 22.09.2019

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09
  7.30 – Za zmarłych rodziców Pawła i Joannę Blaut, Franciszka i Jadwigę Gamoń, męża Teodora Gamoń, zmarłych braci, zmarłą siostrę i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Stanisława Kupczak, Józefę i Józefa Słomka, siostrę Marię, męża Kryspina i zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Bruno Łukasza Młotek i przyjmującego Chrzest św. – Bartłomieja Przemysława Szlezak oraz o Boże błog. dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK          16.09 – Wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Marii Krzysteczko.

WTOREK                     17.09
  8.00 – Do Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej, z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla pewnej Rodziny.

ŚRODA                         18.09 – Święto św. Stanisława Kostki
18.00 – Za zmarłą matkę Gertrudę Blaut, dziadków Joannę i Pawła, teściów Marię i Teodora Benek oraz wujka Edwarda.

CZWARTEK                 19.09
18.00 – Za zmarłych Ludwika i Waleskę Orlewicz oraz zmarłych z pokrewieństwa Wymysło i Orlewicz.

PIĄTEK                        20.09
Wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy
18.00 – Za zmarłych rodziców Marię Janduda oraz Gertrudę i Ludwika Skaźnik.

SOBOTA                      21.09
Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
14.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennistwo Matki Bożej w intencji Blandyny i Mirosława z okazji 25 Rocznicy Ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.
15.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Andrzeja Ksiądz z okazji 60 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych rodziców Marię, Teresę i Józefa Folek, siostrę Gertrudę, szwagierki i szwagrów oraz Jerzego Folek.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Anny i Rafała Folek z okazji 15 Rocznicy Ślubu.
13.30 – O życie wieczne i o Boże Miłosierdzie dla zmarłych rodziców Alojzego i Reginy Gruszka, Jana i Ireny Kołodziejczyk oraz siostry Jadwigi Gruszka.
14.20 – Nieszpory.