INTENCJE MSZALNE – 19.05.2019 – 26.05.2019

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19.05
  7.30 – Za zmarłych chrzestnych Bronisławę Szczypka, Pawła i Ludwika Gruszka kuzynkę Jadwigę i zmarłych dziadków.
10.00 – W intencji dzieci przeżywających 1 rocznicę I Komunii Świętej oraz o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
13.30 – W intencji rocznych dzieci – Kacpra Mariusza PaszekSzymona Krzysztofa Marks oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
14.20 – Nabożeństwo Majowe.

PONIEDZIAŁEK                20.05
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Urbanek (była Róża pani Heleny Kubica).

WTOREK                             21.05 – Wspomnienie św. Jana Nepomucena
18.00 – Za zmarłą matkę Marię Janduda, zmarłych dziadków, zmarłą Łucję Michna oraz zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA                                 22.05
18.00 – Za zmarłych dziadków Jadwigę i Pawła Smorzik, ciotkę Zofię Smorzik, Annę i Jana Pokładnik i zmarłych z rodzin Pokładnik i Smorzik.

CZWARTEK                        23.05
18.00 – Za zmarłego ks. Wiktora Paszek w rocznicę śmierci, zmarłych rodziców z obu stron, męża Jana oraz zmarłych z rodzin Paszek i Bołdys.

PIĄTEK                                24.05
Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
18.00 – Za zmarłą Juliannę Kukla, Floriana i Marię Kukla oraz zmarłych z pokrewieństwa Utrata, Kukla i Stosur.

SOBOTA                               25.05
15.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Św. dla Agaty Wojtas z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłego ojca Henryka Koczar, zmarłych dziadków Koczar, pradziadków Szlezak i babcię Kunegundę.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.05
DZIEŃ MATKI, PIELGRZYMKA DO PIEKAR
  7.30 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek w rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłego Marcina Sojka, Józefa Młotek oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
12.00 – Do Opatrzności Bożej w intencji Nowożeńców Klaudii i Patryka Paździor oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych, rodzeństwa, całych ich rodzin i wszystkich Gości.
13.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Synowej.
14.20 – Nabożeństwo Majowe.