INTENCJE MSZALNE – 2.06.2019 – 9.06.2019

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 2.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda, zmarłe ich dzieci, synowe, zięciów i wnuki.
13.30 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Jana Szczypka, Waleskę i Ludwika Orlewicz oraz zmarłych z pokrewieństwa.
14.20 – Nieszpory i nabożeństwo czerwcowe.

PONIEDZIAŁEK        3.06Wspom. św. Karola Lwangi i Tow.
18.00 – Za zmarłych wujków Franciszka Kalyta i ks. Alojzego Kalyta, zmarłych dziadków oraz zmarłych rodziców Marię i Floriana Jurga.

WTOREK                    4.06
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Józefa Goraus.

ŚRODA                        5.06 – Wspomnienie Św. Bonifacego
18.00 – Za zmarłego ks. Sylwestra Balcarek i zmarłych z rodziny.

I CZWARTEK             6.06
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłych rodziców Władysława i Edwardę Zając, brata i bratową oraz zmarłych z rodzin Zając, Matyjaszczyk i Kurtok.

I PIĄTEK                     7.06
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłych Anielę i Pawła Skorupka, Oskara Nowok, Gertrudę i Jana Paździorek, Krystynę Szypuła oraz zm. z rodzin: Skorupka, Nowok i Białek.
20.00 – W intencji rodzin Domowego Kościoła – na zakończenie roku formacji oraz w intencji Młodzieży naszej Parafii.

SOBOTA                      8.06 – Wspomnienie św. Jadwigi, królowej
17.00 – 1. Za zmarłych członków Róży Różańcowej Pana Longina Musiolik.
2. Za zmarłego ojca Alfreda Pastuszka, ze wspomnieniem matki Gertrudy.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 9.06
  7.30 – Za zmarłych Annę i Stanisława Folek, córkę Anielę, zmarłych rodziców i rodzeństwo.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej, z prośbą o zdrowie i dary Ducha Świętego w intencji syna Grzegorza z okazji 25 Rocznicy Urodzin.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Sebastiana Marcina Janosz oraz o błog. Boże i zdrowie dla jego rodziców, chrzestnych i całej jego rodziny.
14.20 – Nieszpory i nabożeństwo czerwcowe.