INTENCJE MSZALNE – 24.09.2017 – 1.10.2017

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA         24 września

7.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Rodziny Teresy i Stefana Piszczek.
10.00 – Za zmarłą siostrę Marię, rodziców i krewnych z rodzin Wymysło – Orlewicz.
13.30 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu: Dominika, Andrzeja Młotka i Dominika, Huberta Palarczyka, ich Rodziców i Chrzestnych.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        25 września
18.00 – Za zmarłych rodziców Gertrudę i Antoniego Spyra, Jadwigę i Pawła Smorzik oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK           26 września – wspom. św. męcz. Kosmy i Damiana
  8.00 – Dziękczynno – błagalna z okazji Urodzin.

ŚRODA               27 września – wspomnienie św. Wincentego á Paulo
18.00 – Za zmarłych rodziców Gertrudę i Augustyna Zielonka, teścia Teodora Grodoń, męża Stanisława Grodoń oraz zmarłych z rodzin Grodoń – Czarnula i Zielonka – Klimek.

CZWARTEK      28 września – wspomnienie św. Wacława
18.00 – Za  zmarłą żonę Annę Pala, córkę Urszulę Gajda i zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK              29 września
Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi.
18.00 – Za zmarłego ojca Augustyna Janosz w rocznicę śmierci, matkę Martę Janosz i zmarłych z rodzin Janosz i Zielonka.

SOBOTA            30 września – wspomnienie św. Hieronima
13.00 – Ślub Rzymski: Zofia Folek – Wojciech Koszowski.
17.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek, Hildegardę i Alfreda Sojka, zmarłych dziadków i zmarłych z pokrewieństwa.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA                 1 października
  7.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.
10.00 – Za zmarłego Ks. Proboszcza Edwarda Słupika z okazji 60 Rocznicy Urodzin.
13.30 – W intencji Parafian.
14.20 Nabożeństwo Różańcowe.