UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 27.05
7.30 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda, zmarłe ich dzieci, synowe, zięciów i wnuki.
10.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny Koczar.
13.30 – W intencji Kacpra Mariusza Paszek przyjmującego sakrament Chrztu św. oraz o Boże błogosławieństwo dla Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny.
14.20 – Nabożeństwo Majowe.
PONIEDZIAŁEK 28.05
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Marii Urbanek
(była Róża pani Heleny Kubica).
WTOREK 29.05 – Wspom. św. Urszuli Ledóchowskiej
18.00 – Za zmarłych rodziców Tomasza i Matyldę Klimek i zmarłych z pokrewieństwa Koczar i Klimek.
ŚRODA 30.05 – Wspom. św. Jana Sarkandra
18.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Jana Szczypka, Waleskę i Ludwika Orlewicz oraz zmarłych z pokrewieństwa.
CZWARTEK 31.05
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
7.00 – Za zmarłego Fryderyka Nowoczek – intencja od rodziny Muras.
8.30 – W intencji Parafian. Procesja Bożego Ciała.
13.30 – Za zmarłego męża Antoniego Młotek w 1 rocznicę śmierci.
I PIĄTEK 1.06 – Wspomnienie Św. Justyna
8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – W intencji wszystkich Dzieci naszej Parafii.
Nabożeństwo eucharystyczne i procesja teoforyczna.
20.00 – W intencji Młodzieży naszej Parafii.
I SOBOTA 2.06
8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Za zmarłych Anielę i Pawła Skorupka, Oskara Nowok, Gertrudę i Jana Paździorek oraz zmarłych z rodzin: Skorupka, Nowok i Białek.
Nabożeństwo eucharystyczne i procesja teoforyczna.
IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.06
7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – Za zmarłą Alicję Muras, Teodora Sklanny, Paulinę Piekut, Franciszka Kałuża oraz zmarłych z rodzin Muras, Skrzyszowski, Sklanny i Maj.
14.20 – Nieszpory i procesja teoforyczna.