INTENCJE MSZALNE – 28.04.2019 – 5.05.2019

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 28.04
  7.30 – Za zmarłą matkę Teresę Gruszka w 14 rocznicę śmierci i zm. ojca Rufina.
10.00 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina i zm. z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
13.30 – Za zmarłego ojca Zenona Andrzejewskiego i jego rodziców oraz zmarłego dziadka Stanisława Sinka.
14.20 – Nieszpory. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

PONIEDZIAŁEK                29.04 – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Franciszka Michna, Wilhelma i Bertę Paszek, szwagra Bronisława, kuzyna ks. Jana Kubicę, zmarłych z rodzin Michna i Paszek.

WTOREK                             30.04 – Uroczystość św. Wojciecha
16.00Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Św. dla
Julii Fydrych z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
18.00 – Za zmarłego Augustyna Młotek w 30 dniu po śmierci.

ŚRODA                                 1.05 – Święto św. Józefa, Rzemieślnika
14.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny
Renaty i Jarosława Warzecha z okazji 25 Rocznicy Ślubu.
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Urszuli Forreiter.

I CZWARTEK                     2.05 – Wspomnienie Św. Atanazego
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania oraz w intencji wszystkich tegorocznych Maturzystów.
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Kumor, Folek i Szeremet.

I PIĄTEK                              3.05 – Uroczystość NMP Królowej Polski
  7.30 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka oraz zmarłych dziadków Szczypka – Paździor.
10.00 W intencji wszystkich Strażaków naszej Parafii.
13.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 5 rocznicę śmierci, zm. rodziców Bronisławę, Marię i Pawła Piszczek oraz pokrewieństwo z trzech stron.

I SOBOTA                            4.05 – Wspomnienie Św. Floriana
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
13.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Anny i Jana Zmorzyk z okazji 50 Rocznicy Ślubu.
14.30 – Dziękczynna za Sakrament Małżeństwa Kamila i Martyny Gruszka, o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodzin Nowożeńców i wieczną radość w niebie dla zmarłego Ojca i zmarłych z rodzin.
17.00 – Za zmarłą Alicję Muras, Teodora Sklanny, Paulinę Piekut, Franciszka Kałuża oraz zmarłych z rodzin Muras, Skrzyszowski, Sklanny i Maj.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.05
  7.30 – Za zmarłego ojca Teodora Gamoń, zmarłych dziadków i zmarłych z pokrewieństwa Gamoń i Blaut.
10.00 Do Bożej Opatrzności, za wstaw. św. Izydora w intencji wszystkich Rolników, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dobrą pogodę i obfite plony.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Agnieszki Góra z okazji 90 Rocznicy Urodzin, ze wspomnieniem zmarłego męża Jana Góra.
14.20 – Nabożeństwo Majowe.