INTENCJE MSZALNE – 29.09.2019 – 6.10.2019

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09
  7.30 – O życie wieczne dla śp. Księży Misjonarzy św. Wincentego á Paulo: Tarsycjusza Sinka, Jana, Augustyna i Pawła Sinka, Stanisława Koczar, Ryszarda Gogola, Wiktora Paszek i Jana Kubicy.
10.00 – Za zmarłego Księdza Proboszcza Edwarda Słupika.
13.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski w intencji Ireny Gogol z okazji 85 Rocznicy Urodzin, z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla całej rodziny, ze wspomnieniem zmarłego męża Augustyna.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        30.09 – Wspomnienie św. Hieronima
18.00 – Za zmarłego ojca Augustyna Janosz w rocznicę śmierci, matkę Martę i zmarłych z rodzin Janosz i Zielonka.

WTOREK           1.10 – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
18.00 – Za zmarłego Stanisława Tchorz w 1 rocznicę śmierci.

ŚRODA               2.10 – Wspomnienie św. Aniołów Stróżów
18.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Ludwika Czerwiński, bratową Barbarę, męża Augustyna Gruszka i zmarłych z pokrewieństwa.

I CZWARTEK   3.10
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłego męża Jana Paszek w rocznicę śmierci, zmarłych rodziców z obu stron, zmarłego Ks. Wiktora Paszek, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

I PIĄTEK           4.10 – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji pewnej rodziny z okazji 10 Rocznicy Ślubu.
20.00 – W intencji młodzieży naszej parafii.

I SOBOTA          5.10 – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
13.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Magdaleny i Alojzego Stronczek z okazji 50 Rocznicy Ślubu.
14.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie na dalsze lata życia dla Jadwigi Balcarek z okazji 95 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych rodziców Martę i Tomasza Paszek, męża  Mariana, zmarłych braci i bratową.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.10
  7.30 – Za zmarłych rodziców Helenę i Antoniego Waleczek i zmarłych dziadków.
10.00 – Za duszę zmarłego Jana Folek – intencja od kolegi Jana Siudaka.
13.30 – Za zmarłą Hildegardę Dajka w rocznicę śmierci, zmarłego Stefana oraz zmarłych rodziców z trzech stron.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe.