INTENCJE MSZALNE – 9.06.2019 – 16.06.2019

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 9.06
  7.30 – Za zmarłych Annę i Stanisława Folek, córkę Anielę, zmarłych rodziców i rodzeństwo.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej, z prośbą o zdrowie i dary Ducha Świętego w intencji syna Grzegorza z okazji 25 Rocznicy Urodzin.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Sebastiana Marcina Janosz oraz o błog. Boże i zdrowie dla jego rodziców, chrzestnych i całej jego rodziny.
14.20 – Nieszpory i nabożeństwo czerwcowe.

PONIEDZIAŁEK                10.06 – Święto NMP, Matki Kościoła
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Jadwigi Balcarek.

WTOREK                 11.06 – Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła
CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
  8.00 – O zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata życia z okazji Urodzin.
17.30 – Nabożeństwo Eucharystyczne z okazji 52 Rocznicy wizyty
Kard. Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II w naszym kościele.
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Jadwigi Balcarek.

ŚRODA                     12.06 – Wspom. bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka
18.00 – Za zmarłych rodziców Sylwestra i Elżbietę Stryjniak, siostrę Krystynę Pastuszka i siostrzeńca Macieja Pastuszka.

CZWARTEK            13.06
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
18.00 – Za zmarłego ojca Jana Górę, Alojzego Koleczko, dwie żony i Mieczysława Szromek.
20.00W intencji wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

PIĄTEK                    14.06 – Wspom. bł. Michała Kozala
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Augustyna Młotek, zmarłego ojca Alojzego Mańkę, brata Józefa Młotek, szwagra Henryka Bogocz i zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                  15.06
15.00 – O błogosławieństwo Boże dla Uczniów klas VIII i klas III Gimnazjum oraz w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Katechetek i Wychowawców.
17.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Kornelii i Dominika z okazji 20 Rocznicy Ślubu.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 16.06
  7.30 – Za zmarłych rodziców Szczepana i Bronisławę Morcinek ,siostrę Magdalenę, brata Czesława i zm. z pokrewieństwa Morcinek i Pastuszka.
10.00 – Za zmarłego Mieczysława Matyjaszczyk, córkę Blandynę, rodziców Agnieszkę i Mariana, rodzeństwo oraz zmarłych z rodzin Matyjaszczyk i Tchorz.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Marcela Romana Florczak i przyjmującej sakrament Chrztu św. – Zuzanny Marii Biela oraz o błog. Boże i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych i ich rodzin.
14.20 – Nieszpory i nabożeństwo czerwcowe.