Intencje Mszy Św. – 25.04 – 02.05.2010

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA. NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA. 25.04.

• 07.30 – Do Opatrz. Bożej za wstaw. Matki Bożej z podzięk. za odebrane łaski z prośbą   Boże błogosław. i zdrowie na dalsze lata dla Marii Janduda z ok. 70. rocz. urodzin.
  • 10.00 – Za zm. Teresę i Augustyna Kroczek, Jadwigę i Karola Pojda i zm. ich dzieci.
  • 13.30 – Msza św. Chrzcielna za Wiktorię Katarzynę Czarnula, Błażeja Karola Pawła Maksymiliana Klapsia, ich rodziców i rodziców chrzestnych.
  • 13.30 – Do Opatrz. Bożej za wstaw. Matki Bożej z podzięk. za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosław. i zdrowie na dalsze lata dla męża Mirosława Godowskiego z ok. 40. rocznicy urodzin.

PONIEDZIAŁEK 26.04.

• 17.00 – Za zm. męża Józefa Kristof w rocz. śmierci.
  • 18.30 – Msza Młodzieżowa za III Klasy Gimnazjum z ok. egzaminu gimnazjalnego.

WTOREK 27.04.

• 08.00 – Za zm. rodz. Helenę i Pawła Kałuża, Annę i Pawła Łakota i zm. ich dzieci.

ŚRODA 28.04. Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

• 17.00 – Za zm. matkę Teresę Gruszka w 5. rocz. śm. i zm. ojca Rufina.

CZWARTEK 29.04. ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, dz. dK., Patr. Eur. Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

• 17.00 – Za zm. Tadeusza Matejaszczyk, zm. rodz. Agnieszkę i Mariana, zm. ich dzieci, zm. Bronisławę Matejaszczyk oraz zm. z rodzin Matejaszczyk i Pniok.

PIĄTEK 30.04. Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

• 17.00 – Za zm. rodz. Martynę i Pawła Baron, Helenę i Rufina Kolarczyk, zm. dziadków z obu stron i zm. z pokrewieństwa.

SOBOTA 01.05. ŚWIĘTO ŚW. JÓZEFA, RZEMIEŚLNIKA. Dzień modl. za bezrob. Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

• 07.30 – Za zm. ojca Alojzego Zmorzyk, matkę Annę i zm. z pokrewieństwa.
  • 10.00 – Za wszystkich Robotników z naszej Parafii.
  • 13.30 – Do Opatrz. Bożej za wstaw. Matki Bożej Fatimskiej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w Rodzinie Biela.
  • 14.20 – Nabożeństwo Majowe.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA. 02.05.

• 07.30 – Za zm. Jana Szczypka w rocz. śm. i zm. dziadków Szczypka i Paździor.
  • 10.00 – Za zm. męża Jana Nowoczek, matkę Marię oraz zm. brata Zdzisława Graczyk.
  • 13.30 – Do Opatrz. Bożej za wstaw. Matki Bożej Nieust. Pomocy z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławień. i zdrowie w Rodzinie Marii Wieczorek.
  • 14.20 – Nabożeństwo Majowe.