INTENCJE MSZALNE – 28.06.2020 – 05.07.2020

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06
  7.30 – Za zmarłych wujków Franciszka Kalyta i ks. Alojzego Kalyta, zmarłych dziadków oraz zmarłych rodziców Marię i Floriana Jurga.
10.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Eżbiety Foksińskiej.
13.30 – Za zmarłych rodziców Jadwigę i Józefa Krzysteczko oraz zmarłych z rodzin Król i Krzysteczko.

PONIEDZIAŁEK        29.06
UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
  8.00 – W pewnej intencji.
18.00 – Za zmarłego męża Stefana Bartecki w Rocznicę Urodzin oraz zmarłych rodziców z obu stron i trzech braci.

WTOREK                    30.06
8.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Adama.

ŚRODA                        1.07
17.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstaw. św. Karola Boromeusza, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia w intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa Kmak z okazji 50 Rocznicy Urodzin.

I CZWARTEK            2.07
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłego ojca Franciszka Cepok, matkę Łucję, zmarłych z pokrewieństwa Cepok i Zmorzyk, Jadwigę i Pawła Kwaśny oraz rodzeństwo Kwaśny.

I PIĄTEK                    3.07 Święto św. Tomasza, Apostoła
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłych Augustyna i Pelagię Klimek.

I SOBOTA                   4.07
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Za zmarłego ojca Floriana Pojda w rocznicę śmierci oraz zmarłą jego żonę Elżbietę, zmarłą synową Danutę i zięcia Franciszka.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.07
  7.30 – Za zmarłego męża Wawrzyńca Sinka.
10.00 – Za zmarłego syna Błażeja Zimnol w 11 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Bernadety.
12.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Bormeusza, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Tadeusza Farana z okazji 60 Rocznicy Urodzin.
13.30 – Za zmarłego Augustyna Paździor w Rocznicę Urodzin.

INTENCJE MSZALNE – 21.06.2020 – 28.06.2020

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06
  7.30 – Za zmarłą Annę Folek, męża Stanisława i córkę Anielę.
10.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka.
13.30 – Za zmarłą żonę Urszulę Gajda, zmarłych teściów Józefa i Annę Pala oraz zmarłych rodziców Leona i Marię Gajda.

PONIEDZIAŁEK        22.06
18.00 – Za zmarłego męża Augustyna Gruszka w 2 rocznicę śmierci.

WTOREK                   23.06
  8.00 – Za zmarłego Jana Janosz w 4 rocznicę śmierci.

ŚRODA                       24.06
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
18.00 – Za zmarłych ojców Mieczysława Gorzko i Alfreda Otremba.

CZWARTEK               25.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Antoniego i Gertrudę Spyra.

PIĄTEK                       26.06
8.00 – Z okazji zakończenia Roku Szkolnego – w intencji Dzieci i Młodzieży oraz Dyrekcji, Nauczycieli, Wychowawców i Katechetek; z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i bezpieczeństwo na czas wakacji.
18.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Jana Szczypka, Waleskę i Ludwika Orlewicz oraz brata, szwagra i zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                    27.06
17.00 – Za zmarłych rodziców Józefa i Małgorzatę, zmarłych dziadków Józefa i Albinę Gruszka i zmarłych z pokrewieństwa.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06
  7.30 – Za zmarłych wujków Franciszka Kalyta i ks. Alojzego Kalyta, zmarłych dziadków oraz zmarłych rodziców Marię i Floriana Jurga.
10.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Eżbiety Foksińskiej.
13.30 – Za zmarłych rodziców Jadwigę i Józefa Krzysteczko oraz zmarłych z rodzin Król i Krzysteczko.

INTENCJE MSZALNE – 14.06.2020 – 21.06.2020

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.06
  7.30 – Za zmarłych rodziców Szczepana i Bronisławę Morcinek, siostrę Magdalenę, brata Czesława oraz zmarłych z pokrewieństwa Morcinek i Pastuszka.
10.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Grażyny i Damiana Matejaszczyk.
13.30 – Za zmarłą bratową Marię Gruszka, ojca Pawła Gruszka oraz zmarłych dziadków z obu stron.

PONIEDZIAŁEK        15.06
18.00 – Za zmarłego ojca Alojzego Mańka, rodziców Annę i Augustyna Młotek, brata Józefa i szwagra Henryka.

WTOREK                   16.06
18.00 – Za zmarłego Stefana Malcharek, dziadka Józefa Malcharek i zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA     17.06 – Wspom. św. Brata Alberta Chmielowskiego
18.00 – Za zmarłych rodziców Alojzego i Monikę Folek, Józefa i Bronisławę Szymik oraz zmarłych dziadków.

CZWARTEK               18.06
18.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

PIĄTEK                       19.06
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
  8.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w rodzinie z okazji Rocznicy Ślubu.
18.00 – O błogosławieństwo Boże dla klas VIII kończących edukację w SP oraz w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Katechetki i Wychowawców.

SOBOTA                     20.06 – Wspom. Niepokalanego Serca NMP
17.00 – Za zmarłego ojca Jana Górę, Mieczysława Szromek, Alojzego Koleczko i dwie zmarłe żony.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06
  7.30 – Za zmarłą Annę Folek, męża Stanisława i córkę Anielę.
10.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka.
13.30 – Za zmarłą żonę Urszulę Gajda, zmarłych teściów Józefa i Annę Pala oraz zmarłych rodziców Leona i Marię Gajda.

INTENCJE MSZALNE – 07.06.2020 – 14.06.2020

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 7.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – Za zmarłego ojca Alojzego Świerkot z okazji Rocznicy Urodzin.

PONIEDZIAŁEK        8.06 – Wspomnienie św. Jadwigi, królowej
18.00 – Za zmarłych rodziców z obu stron, ciotkę Paulinę i zm. z pokrewieństwa.

WTOREK                    9.06
  8.00 – Za zmarłych rodziców Teresę i Józefa Folek siostrę, dwóch braci, bratowe i szwagrów oraz Marię Biela i Jerzego Folek.
18.00 – Za zmarłego Edwarda Koczar w 30 dniu po śmierci.

ŚRODA                        10.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Adama i Ewę Gut, brata Eugeniusza i ojczyma Jana.

CZWARTEK               11.06
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
  7.30 – Za zmarłych rodziców Sylwestra i Elżbietę Stryjniak, siostrę Krystynę Pastuszka i siostrzeńca Macieja Pastuszka.
10.00 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej:
Wiktorii Czarnula Daniela Antosza oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
13.30 – Za zmarłą żonę Joannę Matejaszczyk z okazji Rocznicy Urodzin.

PIĄTEK              12.06 – Wspom. bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka
18.00 – Za zmarłych Anielę i Pawła Skorupka, Oskara Nowok, Gertrudę i Jana Paździorek, Krystynę Szypuła oraz zmarłych z rodzin: Skorupka, Nowok i Białek.

SOBOTA            13.06 – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy
15.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Zbigniewa Smołka z okazji 50 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
Różaniec Fatimski.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.06
  7.30 – Za zmarłych rodziców Szczepana i Bronisławę Morcinek, siostrę Magdalenę, brata Czesława oraz zmarłych z pokrewieństwa Morcinek i Pastuszka.
10.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Grażyny i Damiana Matejaszczyk.
13.30 – Za zmarłą bratową Marię Gruszka, ojca Pawła Gruszka oraz zmarłych dziadków z obu stron.

INTENCJE MSZALNE – 31.05.2020 – 07.06.2020

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31.05
  7.30 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej Marii Urbanek.
10.00 – W intencji Parafian.
13.30 – Za zmarłego męża i ojca Tadeusza Florczak w rocznicę Urodzin oraz zmarłego ojca Antoniego Florczak, teścia Tadeusza Tomecki, Grażynę Pustelnik i zmarłych z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK        1.06 – Święto NMP, Matki Kościoła
DZIEŃ DZIECKA, Misyjny Dzień Chorych
16.00 – Za zmarłego zięcia Dariusza Niezgoda w 7 rocznicę śmierci.
18.00W intencji wszystkich Dzieci naszej Parafii.

WTOREK                   2.06
  8.00 – Za zmarłych rodziców Stanisława i Władysławę oraz zmarłego ojca Stanisława i zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA                       3.06
Wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy
18.00 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda, zmarłe ich dzieci, synowe, zięciów i wnuki.

I CZWARTEK            4.06
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłego męża Jana i zięcia Edwarda.

I PIĄTEK                    5.06
Wspomnienie Św. Bonifacego
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłego ojca Jana, teścia Eugeniusza, bratową Gabrielę, szwagra Benedykta i zmarłych z rodzin Wojtyczko i Kazimierczak.

SOBOTA                   6.06
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Za zmarłą Alicję Muras, Teodora Sklanny, Paulinę Piekut, Franciszka Kałuża oraz zmarłych z rodzin Muras, Skrzyszowski, Sklanny i Maj.
18.00 – Za zmarłego ojca Alfreda Pastuszka, ze wspom. matki Gertrudy.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 7.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – Za zmarłego ojca Alojzego Świerkot z okazji Rocznicy Urodzin.

INTENCJE MSZALNE – 24.05.2020 – 31.05.2020

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 24.05
  7.30 – Za zmarłego Józefa Michna – od Janusza i Teresy Orlewicz z rodziną.
10.00 – Za zmarłą Juliannę Kukla oraz Floriana i Marię Kukla oraz zmarłych z pokrewieństwa Utrata, Kukla i Stosur.
13.30 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej: Aleksandry i Diany Koczar oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.

PONIEDZIAŁEK        25.05
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Jadwigi Balcarek.

WTOREK                   26.05
DZIEŃ MATKI
18.00 – Za zmarłych rodziców Gertrudę, Ryszarda Hanuszkiewicz, brata Feliksa, rodziców chrzestnych Helenę i Ludwika Sinka, oraz zmarłych z rodzin Hanuszkiewicz, Sinka, Michna i Kubica.

ŚRODA                       27.05
18.00 – W intencji Miłosza Kotas przyjmującego sakrament I Komunii Świętej, o szczęśliwe rozwiązanie dla Marii oraz o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla całej rodziny.

CZWARTEK               28.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Matyldę i Tomasza Klimek oraz zmarłych dziadków.

PIĄTEK                       29.05
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Alfonsa Ziebura, Marię i Franciszka Nogły, zmarłych dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Szczepek, Ziebura oraz zmarłego Eryka Kolon.

SOBOTA                    30.05
Wspomnienie św. Jana Sarkandra
17.00 – Za zmarłego męża Antoniego w 3 rocznicę śmierci oraz za zmarłych synów Stanisława i Romana.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31.05
  7.30 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej Marii Urbanek.
10.00 – W intencji Parafian.
13.30 – Za zmarłego męża i ojca Tadeusza Florczak w rocznicę Urodzin oraz zmarłego ojca Antoniego Florczak, teścia Tadeusza Tomecki, Grażynę Pustelnik i zmarłych z pokrewieństwa.

INTENCJE MSZALNE – 17.05.2020 – 24.05.2020

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.05
  7.30 – Za zmarłych rodziców Piotra i Marię Sinka, brata Stanisława i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – W intencji dzieci przeżywających 1 rocznicę I Komunii Świętej oraz o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Zuzanny Marii Biela oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

PONIEDZIAŁEK        18.05
Dzień modlitw o urodzaje.
18.00 – Za zmarłą Genowefę Zielonka w 7 rocznicę śmierci.

WTOREK                   19.05
Dzień modlitw o urodzaje.
18.00 – Za zmarłych rodziców i zmarłe ich dzieci.

ŚRODA                       20.05
Dzień modlitw o urodzaje.
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Ingridy Goraus.

CZWARTEK               21.05
Wspomnienie św. Jana Nepomucena
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Jadwigi Balcarek.

PIĄTEK                      22.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Cyryla Zmełty oraz zmarłego ojca Alojzego Świerkot.

SOBOTA                    23.05
17.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek w rocznicę śmierci ze wspomnieniem zmarłego Marcina Sojka, Józefa Młotek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 24.05
  7.30 – Za zmarłego Józefa Michna – od Janusza i Teresy Orlewicz z rodziną.
10.00 – Za zmarłą Juliannę Kukla oraz Floriana i Marię Kukla oraz zmarłych z pokrewieństwa Utrata, Kukla i Stosur.
13.30 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej: Aleksandry i Diany Koczar oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.

INTENCJE MSZALNE – 10.05.2020 – 17.05.2020

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05
  7.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, Franciszkę i Henryka Piontek, zmarłą siostrę, brata i szwagrów oraz dziadków z obu stron.
10.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Izydora w intencji wszystkich Rolników i ich Rodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dobrą pogodę i obfite plony.
13.30 – W intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa Kmaka
w 23 Rocznicę Święceń.

PONIEDZIAŁEK        11.05
18.00 – W pewnej intencji.

WTOREK                   12.05
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Świerkot.

ŚRODA                       13.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Martynę i Edwarda Pastuszka, Marię i Ryszarda Szendzielorz, szwagra Antoniego oraz zmarłych dziadków Morcinek, Pastuszka, Szendzielorz i Wicherek.

CZWARTEK               14.05 – Święto św. Macieja Apostoła
18.00 – Za zmarłego ojca Jana Paszek, ks. Wiktora Paszek i zm. z rodziny.

PIĄTEK                      15.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Franciszka Poloczek, Marię i Ludwika Fojcik, zmarłych dziadków i zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                    16.05
Święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski
17.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Ludwika Czerwiński w rocznicę śmierci, żonę Barbarę, szwagra Augustyna i szwagierkę Katarzynę oraz zmarłe pokrewieństwo z rodzin Czerwiński – Kusz.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.05
  7.30 – Za zmarłych rodziców Piotra i Marię Sinka, brata Stanisława i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – W intencji dzieci przeżywających 1 rocznicę I Komunii Świętej oraz o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Zuzanny Marii Biela oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

INTENCJE MSZALNE – 03.05.2020 – 10.05.2020

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3.05
  7.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 6 rocznicę śmierci, zm. rodziców: Bronisławę, Marię i Pawła Piszczek oraz pokrewieństwo z trzech stron.
10.00 W intencji wszystkich Strażaków naszej Parafii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
13.30 – Za zmarłego Józefa Michna w 30 dniu po śmierci.

PONIEDZIAŁEK        4.05 – Wspomnienie Św. Floriana
18.00 – Za zmarłych chrzestnych Bronisławę Szczypka, Pawła i Ludwika Gruszka, kuzynkę Jadwigę oraz zmarłych dziadków.

WTOREK                   5.05
18.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Gabrieli i Czesława Strządała z okazji 30 Rocznicy Ślubu.

ŚRODA                       6.05 – Święto św. Ap. Filipa i Jakuba
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Urbanek.

I CZWARTEK            7.05
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik w rocznicę Urodzin, ze wspomnieniem zmarłych: ojca, teścia i szwagra oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK                      8.05 – Uroczystość Św. Stanisława
18.00 – Za zmarłego Pawła Jurczyga, dwie żony, czterech synów oraz Jadwigę Koczar i dusze opuszczone.

SOBOTA                    9.05
17.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za czas edukacji w szkole średniej, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i mądry wybór dalszej drogi życiowej dla wszystkich Maturzystów.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05
  7.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, Franciszkę i Henryka Piontek, zmarłą siostrę, brata i trzech szwagrów oraz dziadków z obu stron.
10.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Izydora w intencji wszystkich Rolników i ich Rodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dobrą pogodę i obfite plony.
13.30 – W intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa Kmak w 23 Rocznicę Święceń.

INTENCJE MSZALNE – 26.04.2020 – 03.05.2020

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04
  7.30 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina oraz zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
10.00 – W intencji rocznego dziecka – Laury Danuty Polok oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.
13.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla pani Marii Wieczorek z okazji 85 Rocznicy Urodzin.

PONIEDZIAŁEK        27.04
18.00 – Za zmarłą ciotkę Bronisławę Papała, męża Teofila oraz zmarłe pokrewieństwo z rodziny Stebel.

WTOREK                    28.04
  8.00 – Za zmarłą matkę Teresę Gruszka w 15 rocznicę śmierci i zmarłego ojca Rufina.

ŚRODA                        29.04                  
Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy
Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego
18.00 – Za zmarłą matkę Anielę Kałuża w 8 rocznicę śmierci, Annę i Alojzego Zmorzik oraz zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK               30.04
18.00 – Za zmarłego syna Marka Zmorzyk z okazji 50 Rocznicy Urodzin i 8 rocznicy śmierci.

I PIĄTEK                    1.05 – Święto św. Józefa, Rzemieślnika
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłego ojca Teodora Gamoń, zmarłych dziadków i zmarłych z pokrewieństwa Gamoń i Blaut.

I SOBOTA                   2.05
PRZENIESIONA UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka oraz zmarłych dziadków Szczypka i Paździor.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3.05
  7.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 6 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców: Bronisławę, Marię i Pawła Piszczek oraz pokrewieństwo z trzech stron.
10.00 W intencji wszystkich Strażaków naszej Parafii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
13.30 – Za zmarłego Józefa Michna w 30 dniu po śmierci.