INTENCJE MSZALNE – 17.06.2018 – 24.06.2018

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Krzysteczko.
10.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – 1. W intencji Sebastiana Marcina Janosz przyjmującego Chrzest św. oraz o Boże błog. dla Rodziców, Chrzestnych i dla całej Rodziny.
2. Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jolanty Gruszkiewicz z okazji 50 Rocznicy Urodzin.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        18.06
18.00 – Za zmarłego męża Jana i zięcia Edwarda.

WTOREK                   19.06
  8.00 – Za zmarłą Katarzynę Czembor – intencja od rodziny Warta.

ŚRODA                        20.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Pawła Kałuża, zmarłą siostrę Krystynę Grzegorzek, zmarłą Anielę Kałuża oraz zmarłych z rodzin Kałuża i Kumor.

CZWARTEK               21.06Wspom. św. Alojzego Gonzagi
18.00 – Za zmarłego ojca Alojzego Mańkę i zmarłą matkę Annę Młotek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK                       22.06
  8.00 – Z okazji zakończenia Roku Szkolnego – w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Wychowawców i Katechetek, Dzieci z Przedszkola i ze Szkoły Podstawowej oraz Młodzieży z Gimnazjum.
18.00 – Za zmarłych Bronisławę i Jana Szczypka.

SOBOTA                     23.06
17.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Eugeniusza Barteckiego z okazji 60 Rocznicy Urodzin.

NIEDZIELA                 24.06
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
  5.00 – Msza św. na rozpoczęcie parafialnej pielgrzymki do Mediolanu.
  7.30 – Za zmarłych rodziców Martę i Alojzego Tchórz, siostry Bronisławę i Martę i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże w rodzinie Matejaszczyk.
13.30 – W intencji Parafian.
14.20 – Nieszpory.

INTENCJE MSZALNE – 10.06.2018 – 17.06.2018

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06
  7.30 – Za zmarłego Wawrzyńca Sinka, zmarłych rodziców i rodzeństwo.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Karola Utrata z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
13.30 – W intencji rodzin Domowego Kościoła – na zakończenie roku formacji.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK    11.06 – Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła
CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
  8.00 – Za zmarłą Pelagię Klimek – intencja od rodziny Piechura.
17.30 – Nabożeństwo Eucharystyczne z okazji 51 Rocznicy wizyty Abpa Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II w naszej świątyni.
18.00 – Za zmarłych dziadków: Pojda, Kroczek, Kumor i Nowok.

WTOREK                 12.06
Wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka
  8.00 – Za zmarłych rodziców Franciszka i Marię Kuś, siostrę Annę i ciotkę Zuzannę.

ŚRODA                     13.06 – Wspom. św. Antoniego z Padwy
18.00 – Za zmarłych rodziców Sylwestra i Elżbietę Stryjniak, siostrę Krystynę Pastuszka i siostrzeńca Macieja Pastuszka.
20.00 – W intencji Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

CZWARTEK                        14.06 – Wspom. bł. Michała Kozala
18.00 – Za zmarłych Józefa i Annę Szlezak, Ludwika i Katarzynę Fizia oraz za wszystkich zmarłych z tych rodzin.
19.00 – O błogosławieństwo Boże dla Uczniów III klas, kończących naukę w Gimnazjum oraz w intencji Dyrekcji, Nauczycieli i Wychowawców.

PIĄTEK                    15.06
18.00 – O radość życia wiecznego w Królestwie Bożym dla zmarłego męża Stanisława Grodoń.

SOBOTA                  16.06
  8.00 – Za zmarłą Annę i Stanisława Folek, córkę Anielę i zmarłe rodzeństwo.
15.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Floriana, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i bezpieczną służbę dla Strażaków naszej parafii.
17.00 – Za zmarłęgo Jana Górę i Alojzego Koleczko oraz dwie zmarłe żony i Mieczysława Szromek.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Krzysteczko.
10.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – 1. W intencji Sebastiana Marcina Janosz przyjmującego Chrzest św. oraz o Boże błogosławieństwo dla Rodziców, Chrzestnych i dla całej Rodziny.
2. Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jolanty Gruszkiewicz z okazji 50 Rocznicy Urodzin.
14.20 – Nieszpory.

INTENCJE MSZALNE – 3.06.2018 – 10.06.2018

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – Za zmarłą Alicję Muras, Teodora Sklanny, Paulinę Piekut, Franciszka Kałuża oraz zmarłych z rodzin Muras, Skrzyszowski, Sklanny i Maj.
14.20 – Nieszpory i procesja teoforyczna.

PONIEDZIAŁEK        4.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Alfonsa Ziebura, matkę Marię Nogły, dziadków i pokrewieństwo z rodzin Szczepek i Ziebura oraz zmarłego Eryka Kolon. Nabożeństwo eucharystyczne i procesja teoforyczna.

WTOREK                    5.06 – Wspomnienie Św. Bonifacego
18.00 – Za zmarłych rodziców Szczepana i Bronisławę Morcinek, siostrę Magdalenę, brata Czesława i zmarłych z pokrewieństwa Morcinek i Pastuszka. Nabożeństwo eucharystyczne i procesja teoforyczna.

ŚRODA                       6.06
17.00 – Za zmarłego męża Dariusza Niezgoda w 5 rocznicę śmierci.
18.00 – Za zmarłego ks. Alojzego Kalyta z okazji 50 Rocznicy Święceń.
Nabożeństwo eucharystyczne i procesja teoforyczna.

I CZWARTEK             7.06
18.00 – Za zmarłych rodziców, teściów oraz pokrewieństwo Gut, Stebel i Jucha.
Nabożeństwo eucharystyczne i procesja teoforyczna.

PIĄTEK                      8.06
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
  8.00 – W intencji Parafian.
18.00 – Za zmarłego męża Pawła Gruszka rodziców Franciszkę i Alojzego Tomanek, Zygmunta i Marię Tomanek i zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                     9.06
Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  8.00 – Za zmarłego ks. Piotra Zegrodzkiego w rocznicę śmierci.
17.00 – 1. Za zmarłych członków Róży Różańcowej Pana Longina Musiolik.
2. Za zmarłego ojca Alfreda Pastuszka, ze wspomnieniem matki Gertrudy.

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06
  7.30 – Za zmarłego Wawrzyńca Sinka, zmarłych rodziców i rodzeństwo.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Karola Utrata z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
13.30 – W intencji rodzin Domowego Kościoła – na zakończenie roku formacji.
14.20 – Nieszpory.

INTENCJE MSZALNE – 27.05.2018 – 3.06.2018

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 27.05
  7.30 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda, zmarłe ich dzieci, synowe, zięciów i wnuki.
10.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny Koczar.
13.30 – W intencji Kacpra Mariusza Paszek przyjmującego sakrament Chrztu św. oraz o Boże błogosławieństwo dla Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny.
14.20 – Nabożeństwo Majowe.

PONIEDZIAŁEK        28.05
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Marii Urbanek
(była Róża pani Heleny Kubica).

WTOREK                    29.05 – Wspom. św. Urszuli Ledóchowskiej
18.00 – Za zmarłych rodziców Tomasza i Matyldę Klimek i zmarłych z pokrewieństwa Koczar i Klimek.

ŚRODA                        30.05 Wspom. św. Jana Sarkandra
18.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Jana Szczypka, Waleskę i Ludwika Orlewicz oraz zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK               31.05
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
  7.00 – Za zmarłego Fryderyka Nowoczek – intencja od rodziny Muras.
  8.30 W intencji Parafian. Procesja Bożego Ciała.
13.30 – Za zmarłego męża Antoniego Młotek w 1 rocznicę śmierci.

I PIĄTEK                     1.06 – Wspomnienie Św. Justyna
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – W intencji wszystkich Dzieci naszej Parafii.
Nabożeństwo eucharystyczne i procesja teoforyczna.
20.00 – W intencji Młodzieży naszej Parafii.

I SOBOTA                   2.06
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Za zmarłych Anielę i Pawła Skorupka, Oskara Nowok, Gertrudę i Jana Paździorek oraz zmarłych z rodzin: Skorupka, Nowok i Białek.
Nabożeństwo eucharystyczne i procesja teoforyczna.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – Za zmarłą Alicję Muras, Teodora Sklanny, Paulinę Piekut, Franciszka Kałuża oraz zmarłych z rodzin Muras, Skrzyszowski, Sklanny i Maj.
14.20 – Nieszpory i procesja teoforyczna.

INTENCJE MSZALNE – 20.05.2018 – 27.05.2018

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 20.05
  7.30 – Za zmarłego ojca Józefa Janosz w 1 rocznicę śmierci ze wspomnieniem żony i matki Pelagii Janosz.
10.00 – W intencji dzieci przeżywających 1 rocznicę I Komunii Świętej.
13.30 – Za zmarłą matkę Anielę Kałuża w 6 rocznicę śmierci, zmarłych dziadków Annę i Alojzego Zmorzik oraz zmarłych z pokrewieństwa.
14.20 – Nabożeństwo Majowe.

PONIEDZIAŁEK        21.05Święto NMP, Matki Kościoła
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Urbanek (była Róża pani Heleny Kubica).

WTOREK                    22.05
18.00 – Za zmarłego Józefa Klimek – intencja od koleżanek i kolegów.

ŚRODA                        23.05
18.00 – Za zmarłego męża i ojca Jana Janosz w 2 rocznicę śmierci.

CZWARTEK               24.05
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
18.00 – Za zmarłą Juliannę Kukla, Floriana i Marię Kukla oraz zmarłych z pokrewieństwa Utrata, Kukla i Stosur.

PIĄTEK                       25.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Cyryla Zmełty oraz zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                     26.05 Wspomnienie św. Filipa Nereusza
DZIEŃ MATKI
14.00 – Do Opatrzności Bożej, za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla pani Anieli Paździor z okazji 80 Rocznicy Urodzin oraz o opiekę Bożą dla całej Rodziny.
17.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek w rocznicę śmierci oraz zmarłych z pokrewieństwa.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 27.05
  7.30 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda, zmarłe ich dzieci, synowe, zięciów i wnuki.
10.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny Koczar.
13.30 – W intencji Kacpra Mariusza Paszek przyjmującego sakrament Chrztu św. oraz o Boże błogosławieństwo dla Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny.
14.20 – Nabożeństwo Majowe.

INTENCJE MSZALNE – 13.05.2018 – 20.05.2018

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 13.05
I KOMUNIA ŚWIĘTA
  7.30 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik w rocznicę Urodzin, ze wspomnieniem zmarłego ojca Tadeusza Pustelnik, teścia Tadeusza Tomecki i zmarłych z rodzin Pustelnik, Tomecki, Sinka i Warzecha.
10.30 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich Rodzin.
13.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo w rodzinie Gozdek z okazji 10 Rocznicy Ślubu.
15.00 – Nabożeństwo Majowe.
20.00 – W intencji wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

PONIEDZIAŁEK        14.05 – Święto św. Macieja Apostoła
15.00 – W intencji Pani Katechetki Grażyny Gruszka i Ks. Proboszcza Krzysztofa Kmaka (od rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych).
18.00 – Za zmarłych dziadków Jadwigę i Pawła Smorzik, ciotkę Zofię Smorzik, Annę i Jana Pokładnik oraz zmarłych z rodzin Pokładnik i Smorzik.

WTOREK                    15.05
18.00 – Za zmarłego męża Jana Paszek, zmarłe rodzeństwo, Ks. Wiktora Paszek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA                        16.05 – Święto św. Andrzeja Boboli
18.00 – Za zmarłych rodziców Marię, Teresę i Józefa Folek, Jerzego Folek, siostrę Gertrudę, szwagierki i szwagra.

CZWARTEK               17.05
18.00 – 1. Za zmarłą Genowefę Zielonka w 5 rocznicę śmierci.
2. W intencji wszystkich Kapłanów Rocznika Święceń 1997.

PIĄTEK                       18.05
18.00 – Za zmarłego ojca Franciszka Poloczek w 10 rocznicę śmierci, matkę Elżbietę i zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                     19.05
17.00 – Za zmarłego ojca Ludwika Czerwiński w rocznicę śmierci, matkę Marię, żonę Barbarę i zmarłych z pokrewieństwa.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 20.05
  7.30 – Za zmarłego ojca Józefa Janosz w 1 rocznicę śmierci ze wspomnieniem żony i matki Pelagii Janosz.
10.00 – W intencji dzieci przeżywających 1 rocznicę I Komunii Świętej.
13.30 – Za zmarłą matkę Anielę Kałuża w 6 rocznicę śmierci, zmarłych dziadków Annę i Alojzego Zmorzik oraz zmarłych z pokrewieństwa.
14.20 – Nabożeństwo Majowe.

INTENCJE MSZALNE – 6.05.2018 – 13.05.2018

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA                   6.05
  7.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 4 rocznicę śmierci.
  9.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Izydora w intencji wszystkich Rolników, z prośbą o Boże błogosławieństwo i obfite plony.
13.30 – Za zmarłą Marię i Franciszka Besta, Stanisława i Annę Folek ich córkę Anielę oraz Augustyna Jaszczyk.
14.20 – Nabożeństwo Majowe.

PONIEDZIAŁEK        7.05
17.15Dzień modlitw o urodzaje. Nabożeństwo Majowe.
18.00 – Za zmarłych z rodzin Stebel, Gut, Jucha, i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK                   8.05 – Uroczystość Św. Stanisława
  8.00 – Za zmarłą Pelagię Klimek – intencja od rodziny Foksińskich.
17.15Dzień modlitw o urodzaje. Nabożeństwo Majowe.
18.00 – Za zmarłą Annę i Franciszka Wróbel, Franciszkę i Floriana Paździor i zmarłych z rodzin Wróbel i Paździor.

ŚRODA                        9.05
17.15Dzień modlitw o urodzaje. Nabożeństwo Majowe.
18.00 – Za zmarłego Ks. Prob. Edwarda Słupika w 31 Rocznicę Święceń.

CZWARTEK               10.05
18.00 – 1. W intencji Ks. Prob. Krzysztofa Kmaka w 21 Rocznicę Święceń.
2. Za zmarłych rodziców Gertrudę i Ryszarda Hanuszkiewicz, brata Feliksa, rodziców chrzestnych Helenę i Ludwika Sinka oraz zmarłych z rodzin Hanuszkiewicz, Sinka, Michna i Kubica.

PIĄTEK                       11.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Piotra i Marię Sinka, brata Stanisława i zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                     12.05
  8.00 – Za zmarłego Fryderyka Nowoczek w 30 dniu po śmierci.
17.00 – Za zmarłych ojców Stanisławów na pamiątkę Urodzin.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 13.05
I KOMUNIA ŚWIĘTA
  7.30 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik w rocznicę Urodzin, ze wspomnieniem zmarłego ojca Tadeusza Pustelnik, teścia Tadeusza Tomecki i zmarłych z rodzin Pustelnik, Tomecki, Sinka i Warzecha.
10.30 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich Rodzin.
13.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i Boże błog. w rodzinie Gozdek z okazji 10 Rocznicy Ślubu.
15.00 – Nabożeństwo Majowe.
20.00 – W intencji wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

INTENCJE MSZALNE – 29.04.2018 – 6.05.2018

V NIEDZIELA WIELKANOCNA           29.04
  7.30 – Za zmarłą siostrę Jadwigę Gruszka i zmarłego ojca Alojzego Gruszka oraz zmarłych z pokrewieństwa Gruszka i Kukla.
10.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w Rodzinach Kumor, Folek i Szeremet.
13.30 – Za zmarłego męża Stefana Dajka w rocznicę śmierci i zmarłą Hildegardę.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        30.04
18.00 – Za zmarłego syna Marka Zmorzyk w dniu jego Urodzin i za zmarłego Zygmunta Gałuszka.

WTOREK                    1.05 – Święto św. Józefa, Rzemieślnika
  7.30 – Za zmarłą matkę Teresę Gruszka w 13 rocznicę śmierci i zmarłego ojca Rufina.
10.00 – W intencji wszystkich Robotników naszej Parafii.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny Stebel.

ŚRODA                        2.05 – Wspomnienie Św. Atanazego
18.00 – Za zmarłych rodziców Matejaszczyk i Pniok, zmarłe rodzeństwo, szwagierkę i szwagrów oraz zmarłego męża Tadeusza.

I CZWARTEK            3.05 – Uroczystość NMP Królowej Polski
  7.30 – Za zmarłego ojca Teodora Gamoń, zmarłych dziadków oraz zmarłych z pokrewieństwa Gamoń i Blaut.
10.00 W intencji Strażaków naszej Parafii.
13.30 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Jana Szczypka oraz zmarłych dziadków Szczypka – Paździor.

I PIĄTEK                    4.05 – Wspomnienie Św. Floriana
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłego ojca Jana, teścia Eugeniusza, zmarłą bratową Gabrielę, zmarłego szwagra Benedykta i zmarłych z rodzin Wojtyczko i Kazimierczak.
20.00 – W intencji wszystkich Maturzystów oraz Młodzieży naszej Parafii.

I SOBOTA                   5.05
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Za zmarłych rodziców Antoniego i Łucję Gruszka, Teresę i Jadwigę, córkę Marię, zięcia Klemensa i zmarłych z pokrewieństwa Gruszka i Tchorz.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA                  6.05
  7.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 4 rocznicę śmierci.
  9.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Izydora w intencji wszystkich Rolników, z prośbą o Boże błogosławieństwo i obfite plony.
13.30 – Za zmarłą Marię i Franciszka Besta, Stanisława i Annę Folek ich córkę Anielę oraz Augustyna Jaszczyk.
14.20 – Nabożeństwo Majowe.

INTENCJE MSZALNE – 22.04.2018 – 29.04.2018

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22 kwietnia
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Urszuli Folek (była Róża pani Florentyny Folek).
10.00 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina i zm. z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
13.30 – W intencji Mateusza Grzegorza Tomala, Dawida Szymona Matyjaszczyk i Mirosławy Anny Garus przyjmujących sakrament Chrztu św. oraz o Boże błogosławieństwo dla ich Rodziców, Chrzestnych i całych ich Rodzin.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        23 kwietnia – Ur. św. Wojciecha bpa i męcz.
18.00 – Do Opatrzności Bożej, za wstaw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia dla pewnej rodziny

WTOREK           24 kwietnia
  8.00 – Za zmarłą żonę Krystynę i Marię, syna Jerzego, jego dziadków, siostrę Gertrudę, dwie bratowe i 3 szwagrów.
18.00 – Za zmarłą Pelagię Klimek w 30 dniu po śmierci.

ŚRODA               25 kwietnia – Święto św. Marka Ewangelisty
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Urszuli Folek (była Róża pani Florentyny Folek).
18.40 – Nabożeństwo o urodzaje przy Krzyżu Misyjnym.

CZWARTEK               26 kwietnia
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Marii Krzysteczko.

PIĄTEK              27 kwietnia
18.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Rodziny Cecylii i Henryka Sinka.

SOBOTA            28 kwietnia
  8.00 – Za zmarłą Florentynę Folek – intencja od wnuczki Anny.
16.00 – W intencji Rocznego dziecka – Emmy Izabeli Jareckiej, jej Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny.
17.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Magdaleny Małys z okazji 18 Rocznicy Urodzin.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29 kwietnia
  7.30 – Za zmarłą siostrę Jadwigę Gruszka i zmarłego ojca Alojzego Gruszka oraz zmarłych z pokrewieństwa Gruszka i Kukla.
10.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w Rodzinach Kumor, Folek i Szeremet.
13.30 – Za zmarłego męża Stefana Dajka w rocznicę śmierci i zmarłą Hildegardę.
14.20 – Nieszpory.

INTENCJE MSZALNE – 15.04.2018 – 22.04.2018

III NIEDZIELA WIELKANOCNA         15 kwietnia
  7.30 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Ingridy Goraus.
10.00 – Za zmarłego ojca Tadeusza, siostrę Danutę, rodziców Helenę i Mariana oraz zmarłych z rodzin Matejaszczyk, Antkowiak, Kowalski i Pniok.
13.30 – W intencji Rocznych dzieci – Agaty Weroniki Turalskiej, Mai Barbary Jóźwiak i Jakuba Tadeusza Mitręga oraz o Boże błogosławieństwo dla Rodziców, Chrzestnych i całych ich Rodzin.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        16 kwietnia
18.00 – 1. Za zmarłego Roberta Kokot oraz zmarłych z pokrewieństwa.
2. Za zmarłego Alojzego Otręba w 10 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK                    17 kwietnia
  8.00 – Za zmarłego syna Stanisława Młotek w 5 rocznicę śmierci ze wspomnieniem zmarłego męża Antoniego.

ŚRODA                        18 kwietnia
18.00 – Za zmarłego ojca Stefana Paszek w 10 rocznicę śmierci i zmarłą matkę Martę.

CZWARTEK               19 kwietnia
18.00 – Za zmarłego Pawła Jurczyga, dwie żony i czterech synów oraz zmarłą Jadwigę Koczar.

PIĄTEK                       20 kwietnia
18.00 – Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę nad Rodziną.

SOBOTA                     21 kwietnia
  8.00 – Za zmarłą Florentynę Folek – intencja od sąsiadów.
15.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława Kałuża z okazji 75 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłego ojca Teodora, matkę Marię Dajka, brata Sylwestra, Leona i Franciszkę Stronczek oraz zmarłe ich dzieci.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22 kwietnia
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Urszuli Folek (była Róża pani Florentyny Folek).
10.00 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina i zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
13.30 – W intencji Mateusza Grzegorza Tomala i Dawida Szymona Matyjaszczyk przyjmujących sakrament Chrztu św. oraz o Boże błogosławieństwo dla ich Rodziców, Chrzestnych i całych ich Rodzin.
14.20 – Nieszpory.