INTENCJE MSZALNE – 17.11.2019 – 24.11.2019

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11Światowy Dzień Ubogich
DZIEŃ MUZYKI LITURGICZNEJ
  7.30 – Za zmarłych rodziców Pelagię i Józefa Janosz, Agnieszkę i Ludwika Gajda, zmarłych z pokrewieństwa Kukla – Janosz, Trójca – Gajda.
10.00 – W intencji Organistów, Psałterzystów i Muzyków Kościelnych.
13.30 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk – od koleżanek: Katarzyny, Sylwii, Agnieszki, Joanny i Sylwii.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        18.11 – Wsp. bł. Karoliny Kózkówny
17.00 – Za zmarłego ojca Stanisława Grodoń na pamiątkę Rocznicy Urodzin ze wspomnieniem żony Gertrudy.

WTOREK                   19.11
  8.00 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk – od koleżanek i kolegów z pracy brata Rafała.

ŚRODA                       20.11
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
17.00 – Za zmarłego męża Teodora Gamoń w rocznicę śmierci oraz zmarłych z pokrewieństwa Blaut i Gamoń.

CZWARTEK               21.11 – Wspomnienie Ofiarowania NMP
17.00Za zmarłego Marcina Sojkę w 1 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłych dziadków Poloczek – Sojka.

PIĄTEK              22.11 – Wspomnienie św. Cecylii i św. Tarsycjusza
17.00 W intencji wszystkich Ministrantów naszej Parafii oraz wszystkich troszczących się o piękno liturgii: Organistów, Lektorów i Psałterzystów.

SOBOTA                    23.11
14.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Łucji Gałuszka z okazji 95 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłą żonę Alicję Muras w 7 rocznicę śmierci.

NIEDZIELA                24.11
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłego Ks. Proboszcza Edwarda Słupika w 3 rocznicę śmierci.
13.30 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk – od biura Przetwórstwa Tworzyw.
14.20 – Nieszpory.

INTENCJE MSZALNE – 10.11.2019 – 17.11.2019

NIEDZIELA                10.11
UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA
KU CZCI ŚW. KAROLA BOROMEUSZA
  7.00 – Za zmarłych Parafian polecanych w wypominkach.
  9.00 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk – od dzieci z klasy IIIa i ich rodziców.
11.00 SUMA ODPUSTOWAw intencji Parafian.
15.00 Uroczyste Nieszpory Odpustowe.

PONIEDZIAŁEK        11.11 – Wspomnienie św. Marcina z Tours
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
  8.00 – W intencji Ojczyzny.
17.00 – Za zmarłego brata Henryka Świerkot.

WTOREK                   12.11 – Wspomnienie św. Jozafata
  8.00 – Za zmarłych rodziców Walerię i Emanuela oraz za zmarłych z rodzin Maśka i Caputa.

ŚRODA                       13.11
Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
17.00 – Za zmarłych rodziców Martynę i Edwarda Pastuszka, Marię i Ryszarda Szendzielorz, szwagra Antoniego oraz zmarłych dziadków.

CZWARTEK               14.11
17.00 – Za zmarłego męża Ryszarda Paszek, rodziców Gertrudę i Józefa, braci Stanisława i Karola oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK                       15.11
17.00 – Za zmarłego męża Józefa Paździor w rocznicę śmierci, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA                     16.11
17.00 – Za zmarłego męża Henryka Świerkot i zmarłego teścia.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11Światowy Dzień Ubogich
DZIEŃ MUZYKI LITURGICZNEJ
  7.30 – Za zmarłych rodziców Pelagię i Józefa Janosz, Agnieszkę i Ludwika Gajda, zmarłych z pokrewieństwa Kukla – Janosz, Trójca – Gajda.
10.00 – W intencji Organistów, Psałterzystów i Muzyków Kościelnych.
13.30 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk – od koleżanek: Katarzyny, Sylwii, Agnieszki, Joanny i Sylwii.
14.20 – Nieszpory.

INTENCJE MSZALNE – 3.11.2019 – 10.11.2019

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.11
  7.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, teściów Józefę i Augustyna Kudła, brata Tadeusza, siostrę Annę szwagrów i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – W intencji dziecka przyjmującego Chrzest św. – Łukasza Dominika Orlik oraz o błogosławieństwo Boże dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.
13.30 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk – od koleżanek i kolegów z klasy SP nr 10.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych.

PONIEDZIAŁEK        4.11 – Wspomnienie św. Karola Boromeusza
17.00 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk – od rodziny Paszek.

WTOREK                   5.11
17.00 – Za zmarłego ojca Tadeusza Orlik z okazji urodzin oraz zmarłych z rodzin Orlik, Perlega, Wróbel i Foks.

ŚRODA                       6.11
17.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Floriana Kubica i zm. brata ks. Jana.

I CZWARTEK            7.11
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
17.00 – Za zmarłych rodziców Gerarda i Gertrudę Klose.

PIĄTEK                       8.11
17.00 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk – od pracowników Zakładu Napraw Taboru w Zabrzegu-Czarnolesiu.

SOBOTA                     9.11
Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
17.00 – Za zmarłych rodziców Łucję i Ludwika Janduda, Magdalenę i Pawła Zmorzyk, syna Marka, 2 siostry, 3 szwagrów oraz zmarłych krewnych.

NIEDZIELA                10.11
UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA
KU CZCI ŚW. KAROLA BOROMEUSZA
  7.00 – Za zmarłych Parafian polecanych w wypominkach.
  9.00 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk – od dzieci z klasy IIIa i ich rodziców.
11.00 SUMA ODPUSTOWAw intencji Parafian.
15.00 Uroczyste Nieszpory Odpustowe.

INTENCJE MSZALNE – 27.10.2019 – 3.11.2019

NIEDZIELA                  27.10                            
ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO
  7.30 – Za zmarłych dwóch ojców Narcyza Basta, Józefa Kristof, dwie zmarłe żony Gertrudę i Marię oraz zmarłe rodzeństwo.
10.00 – W intencji pewnej Rodziny.
13.30 – W intencji Parafian.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe.

PONIEDZIAŁEK 28.10 Święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza
17.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Patrycji i Zbigniewa Smołka.

WTOREK                     29.10
17.00 – Za zmarłych rodziców Pelagię i Augustyna Klimek, brata Józefa oraz zmarłych z pokrewieństwa Klimek i Czembor.

ŚRODA                        30.10
Święto rocznicy poświęcenia Kościoła Katedralnego w Katowicach
17.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pana Józefa Goraus.

CZWARTEK                 31.10
15.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Wandy Świerkot z okazji 90 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłą Marię Nowoczek w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłego męża, syna i synową.

I PIĄTEK                     1.11 Uroczystość Wszystkich Świętych
  7.30 – Za zmarłą Władysławę Wojtas w 1 rocznicę śmierci i zm. ojca Stanisława.
10.00 – Za zmarłego ojca Stanisława Zimnol.
13.30 – Za zmarłego ojca Jana Paszka w 6 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Gertrudy Paszek.
14.20 Nieszpory za Zmarłych. Procesja i nabożeństwo na cmentarzu.

I SOBOTA                    2.11 – Dzień Zaduszny
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca NMP oraz za wszystkich wiernych zmarłych.
16.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek, Hildegardę i Alfreda Sojka, zmarłych dziadków, zmarłego Marcina Sojkę, Józefa Młotek oraz zmarłych z pokrewieństwa.
17.15Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych.
18.00 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk w 30 dniu po śmierci.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.11
  7.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, teściów Józefę i Augustyna Kudła, brata Tadeusza, siostrę Annę szwagrów i zm. z pokrewieństwa.
10.00 – W intencji dziecka przyjmującego Chrzest św. – Łukasza Dominika Orlik oraz o błog. Boże dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.
13.30 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk – od koleżanek i kolegów z klasy SP nr 10.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych.

INTENCJE MSZALNE – 20.10.2019 – 27.10.2019

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.10 – Światowy Dzień Misyjny
  7.30 – Za zmarłego męża Kazimierza, rodziców Ludwika i Jadwigę Czardybon, Jana i Gertrudę Garus, brata Ambrożego i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych rodziców Ludwika i Matyldę Ksiądz i zm. brata Piotra.
13.30 – Za zmarłego Jana Folek w 30 dniu po śmierci.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe.

PONIEDZIAŁEK        21.10
13.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie na dalsze lata życia dla Gertrudy Kokot z okazji 80 Rocznicy Urodzin.
18.00 – Za zmarłych rodziców Halinę i Norberta Forreiter oraz zmarłą synową Lucynę Forreiter.

WTOREK                   22.10 – Wspomnienie św. Jana Pawła II
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Marii Świerkot.

ŚRODA                       23.10
18.00 – Za zmarłych rodziców Stanisława i Marię Kłósko.

CZWARTEK               24.10
18.00 – Za zmarłych rodziców Leokadię i Alojzego Tyrna, syna Henryka, Rozalię i Jana Siuta, syna Jana oraz zmarłych z pokrewieństwa Tyrna, Siuta i Pojda.

PIĄTEK                      25.10
18.00 – Za zmarłego syna Zygmunta Sodzawicznego w rocznicę śmierci, ojców Gerarda i Józefa oraz zmarłych z rodzin Pawełek, Paździor i Sodzawiczny.

SOBOTA                    26.10
15.00 – Za zmarłą Gertrudę Grodoń w 1 rocznicę śmierci.
17.00 – Za zmarłych rodziców Łucję i Franciszka Cepok, Tomasza i Matyldę Klimek i zmarłych z pokrewieństwa. ZMIANA CZASU...

NIEDZIELA                27.10                           
ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO
  7.30 – Za zmarłych dwóch ojców Narcyza Basta, Józefa Kristof, dwie zmarłe żony Gertrudę i Marię oraz zmarłe rodzeństwo.
10.00 – W intencji pewnej Rodziny.
13.30 – Msza św. chrzcielna.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe.

INTENCJE MSZALNE – 13.10.2019 – 20.10.2019

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.10      
XIX DZIEŃ PAPIESKI – Wstańcie, chodźmy!
  7.30 – Za duszę zmarłego Jana Folek – intencja od rodziny Siudak z Czechowic-Dziedzic.
10.00 – Za zmarłego ks. Proboszcza Józefa Gurowicza w rocznicę śmierci.
13.30 – W intencji dziękczynno-błagalnej z okazji Urodzin.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe.
20.00 – W intencji Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

PONIEDZIAŁEK        14.10
18.00 – Za zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kryrach.

WTOREK                    15.10 – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa
18.00 – Za zmarłą matkę Marię Janduda, ojca Joachima Kojzar, zmarłych dziadków i pokrewieństwo.

ŚRODA                        16.10 – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej
18.00 – Za zmarłą Jadwigę Wróbel w 5 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodzin Wróbel i Foks.

CZWARTEK               17.10
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
18.00 – Za zmarłych ojców Józefa Ziebura, Józefa Śnieżek, zmarłą matkę Marię oraz zmarłych dziadków.

PIĄTEK                       18.10 Święto św. Łukasza, Ewangelisty
18.00 – Za zmarłego męża Izydora Macoń w 8 rocznicę śmierci, zmarłych teściów i ich dzieci.

SOBOTA                      19.10
15.001. W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. Karola Arkadiusza Kuczera oraz o błogosławieństwo Boże dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.
2. W podziękowaniu za dzieci w rodzinach Pastuszka, Sikora, Kopala i Kuczera, z prośbą, by wzrastały w mądrości i w łasce, u Boga i u ludzi.
17.00 – Za zmarłego ojca Rufina Gruszka w 18 rocznicę śmierci i zmarłą matkę Teresę.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.10 – Światowy Dzień Misyjny
  7.30 – Za zmarłego męża Kazimierza, rodziców Ludwika i Jadwigę Czardybon, Jana i Gertrudę Garus, brata Ambrożego i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych rodziców Ludwika i Matyldę Ksiądz i zm. brata Piotra.
13.30 – Za zmarłego Jana Folek w 30 dniu po śmierci.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe.

INTENCJE MSZALNE – 6.10.2019 – 13.10.2019

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.10
  7.30 – Za zmarłych rodziców Helenę i Antoniego Waleczek i zmarłych dziadków.
10.00 – Za duszę zmarłego Jana Folek – intencja od kolegi Jana Siudaka.
13.30 – Za zmarłą Hildegardę Dajka w rocznicę śmierci, zmarłego Stefana oraz zmarłych rodziców z trzech stron.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe.

PONIEDZIAŁEK        7.10 – Wspomnienie NMP Różańcowej
18.00 – Za zmarłego ojca Pawła Piszczek, dwie matki Bronisławę i Marię, ich zmarłe rodzeństwo oraz siostrę Marię Janduda.

WTOREK                   8.10
18.00 – Za zmarłych rodziców Cyryla i Annę Zmełty oraz zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA                       9.10
18.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Leona Farana oraz zmarłego ojca Ernesta Frysz.

CZWARTEK               10.10
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Franciszka Wróbel, Franciszkę i Floriana Paździor oraz zmarłych z rodzin Wróbel i Paździor.

PIĄTEK                       11.10
18.00 – Za zmarłego brata Józefa Gruszka, zmarłego ojca Jana oraz zmarłych dziadków Gruszka i Skipioł.

SOBOTA                     12.10
17.00 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda, ich zmarłe dzieci, zięciów, synowe i wnuki.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.10               
XIX DZIEŃ PAPIESKI – Wstańcie, chodźmy!
  7.30 – Za duszę zmarłego Jana Folek – intencja od rodziny Siudak z Czechowic-Dziedzic.
10.00 – Za zmarłego ks. Proboszcza Józefa Gurowicza w rocznicę śmierci.
13.30 – W intencji dziękczynno-błagalnej z okazji Urodzin.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe.
20.00 – W intencji Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

INTENCJE MSZALNE – 29.09.2019 – 6.10.2019

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09
  7.30 – O życie wieczne dla śp. Księży Misjonarzy św. Wincentego á Paulo: Tarsycjusza Sinka, Jana, Augustyna i Pawła Sinka, Stanisława Koczar, Ryszarda Gogola, Wiktora Paszek i Jana Kubicy.
10.00 – Za zmarłego Księdza Proboszcza Edwarda Słupika.
13.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski w intencji Ireny Gogol z okazji 85 Rocznicy Urodzin, z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla całej rodziny, ze wspomnieniem zmarłego męża Augustyna.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        30.09 – Wspomnienie św. Hieronima
18.00 – Za zmarłego ojca Augustyna Janosz w rocznicę śmierci, matkę Martę i zmarłych z rodzin Janosz i Zielonka.

WTOREK           1.10 – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
18.00 – Za zmarłego Stanisława Tchorz w 1 rocznicę śmierci.

ŚRODA               2.10 – Wspomnienie św. Aniołów Stróżów
18.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Ludwika Czerwiński, bratową Barbarę, męża Augustyna Gruszka i zmarłych z pokrewieństwa.

I CZWARTEK   3.10
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłego męża Jana Paszek w rocznicę śmierci, zmarłych rodziców z obu stron, zmarłego Ks. Wiktora Paszek, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

I PIĄTEK           4.10 – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji pewnej rodziny z okazji 10 Rocznicy Ślubu.
20.00 – W intencji młodzieży naszej parafii.

I SOBOTA          5.10 – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
13.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Magdaleny i Alojzego Stronczek z okazji 50 Rocznicy Ślubu.
14.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie na dalsze lata życia dla Jadwigi Balcarek z okazji 95 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych rodziców Martę i Tomasza Paszek, męża  Mariana, zmarłych braci i bratową.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.10
  7.30 – Za zmarłych rodziców Helenę i Antoniego Waleczek i zmarłych dziadków.
10.00 – Za duszę zmarłego Jana Folek – intencja od kolegi Jana Siudaka.
13.30 – Za zmarłą Hildegardę Dajka w rocznicę śmierci, zmarłego Stefana oraz zmarłych rodziców z trzech stron.
14.20 – Nabożeństwo Różańcowe.

INTENCJE MSZALNE – 22.09.2019 – 29.09.2019

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Anny i Rafała Folek z okazji 15 Rocznicy Ślubu.
13.30 – O życie wieczne i o Boże Miłosierdzie dla zmarłych rodziców Alojzego i Reginy Gruszka, Jana i Ireny Kołodziejczyk oraz siostry Jadwigi Gruszka.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        23.09 – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny
18.00 – Za zmarłych rodziców Zofię i Władysława Kasperczyk, męża Izydora Macoń oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                   24.09
  8.00 – Za zmarłego męża Roberta Kokot w 3 rocznicę śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron.
16.00 – Msza św. dziękczynna w intencji grupy pielgrzymkowej oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Siostry Wereny.

ŚRODA                       25.09
18.00 – Za zmarłych rodziców Wojtas i Bartecki, zmarłego męża oraz trzech braci.

CZWARTEK               26.09 – Wspom. św. męcz. Kosmy i Damiana
18.00 – Za zmarłą Pelagię Klimek i zmarłych z rodzin Klimek i Czembor.

P IĄTEK                     27.09 – Wspom. św. Wincentego á Paulo
18.00 – Za zmarłą matkę Gertrudę Spyra, ojca Antoniego, męża Emila, córkę Marię Biela oraz zmarłych teściów.

SOBOTA                     28.09 – Wspomnienie św. Wacława
14.00 – W intencji rocznego dziecka – Szymona Sebastiana Klimek oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziców, chrzestnych i całej jego rodziny.
15.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Janiny i Erwina Smołka z okazji 50 Rocznicy Ślubu.
17.00 – Za zmarłą Kunegundę Szlezak w 1 rocznicę śmierci.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09
  7.30 – O życie wieczne dla śp. Księży Misjonarzy św. Wincentego á Paulo: Tarsycjusza Sinka, Jana, Augustyna i Pawła Sinka, Stanisława Koczar, Ryszarda Gogola, Wiktora Paszek i Jana Kubicy.
10.00 – Za zmarłego Księdza Proboszcza Edwarda Słupika.
13.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski w intencji Ireny Gogol z okazji 85 Rocznicy Urodzin, z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla całej rodziny, ze wspomnieniem zmarłego męża Augustyna.
14.20 – Nieszpory.

INTENCJE MSZALNE – 15.09.2019 – 22.09.2019

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09
  7.30 – Za zmarłych rodziców Pawła i Joannę Blaut, Franciszka i Jadwigę Gamoń, męża Teodora Gamoń, zmarłych braci, zmarłą siostrę i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Stanisława Kupczak, Józefę i Józefa Słomka, siostrę Marię, męża Kryspina i zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Bruno Łukasza Młotek i przyjmującego Chrzest św. – Bartłomieja Przemysława Szlezak oraz o Boże błog. dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK          16.09 – Wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Marii Krzysteczko.

WTOREK                     17.09
  8.00 – Do Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej, z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla pewnej Rodziny.

ŚRODA                         18.09 – Święto św. Stanisława Kostki
18.00 – Za zmarłą matkę Gertrudę Blaut, dziadków Joannę i Pawła, teściów Marię i Teodora Benek oraz wujka Edwarda.

CZWARTEK                 19.09
18.00 – Za zmarłych Ludwika i Waleskę Orlewicz oraz zmarłych z pokrewieństwa Wymysło i Orlewicz.

PIĄTEK                        20.09
Wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy
18.00 – Za zmarłych rodziców Marię Janduda oraz Gertrudę i Ludwika Skaźnik.

SOBOTA                      21.09
Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
14.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennistwo Matki Bożej w intencji Blandyny i Mirosława z okazji 25 Rocznicy Ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.
15.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Andrzeja Ksiądz z okazji 60 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych rodziców Marię, Teresę i Józefa Folek, siostrę Gertrudę, szwagierki i szwagrów oraz Jerzego Folek.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Anny i Rafała Folek z okazji 15 Rocznicy Ślubu.
13.30 – O życie wieczne i o Boże Miłosierdzie dla zmarłych rodziców Alojzego i Reginy Gruszka, Jana i Ireny Kołodziejczyk oraz siostry Jadwigi Gruszka.
14.20 – Nieszpory.