Mikołajowy prezent…

Św. Mikołaj nie tylko obdarował słodyczami dzieci licznie zgromadzone na Roratach. Zachwycony śpiewem w naszym kościele pozostawił wszystkim parafianom piękny prezent – multimedialny wyświetlacz tekstów pieśni (i nie tylko…). Oby odtąd ułatwił nam on ubogacanie liturgii jeszcze lepszym śpiewem, a zwłaszcza korzystanie z dalszych zwrotek pieśni, które zawierają często bardzo piękną treść, a rzadko są wykonywane.
Organiści już opanowali intuicyjne „centrum sterowania”, więc na pewno niebawem poszerzymy repertuar pieśni.
Serdeczne Bóg zapłać św. Mikołajowi oraz wszystkim, którzy mu „pomogli” w finansowaniu tego przedsięwzięcia podczas kolekt w kościele oraz indywidualnym darczyńcom, którzy przekazali pokaźne kwoty.