Nasi w Panamie… na Śląsku

W nocy z soboty na niedzielę 26/27.01.2019 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju ponad 2600 osób świętowało „Panamę na Śląsku”. Ks. Jakub Bartczak, zespół niemaGOtu, Mate.O, Owca, Gabi Gąsior, TU Band to artyści, którzy wystąpili podczas tego spotkania. W tym wydarzeniu wziął także udział abp Wiktor Skworc, który wyraził nadzieję, że młodzież będzie go wspierać w głoszeniu Chrystusa mocą Bożego Ducha. Punktem kulminacyjnym spotkania była o godz. 23.00 Eucharystia, której przewodniczył biskup pomocniczy archidiecezji katowickiej Marek Szkudło. W homilii powiedział m.in. Jestem bardzo wdzięczny Bogu za to, że mogę tutaj z Wami być. Słuchać tego Słowa, którym wy jesteście. Odczuwać tego Ducha, który Was napełnia. Przeżywać to Życie, które jest Waszym życiem.

Cieszy fakt, że na tej imprezie pojawili się także nasi Parafianie oraz ks. Proboszcz, który wraz z innymi kapłanami koncelebrował Mszę św. Oby owoce tego spotkania były teraz widoczne w życiu naszej parafialnej wspólnoty. Więcej zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/mlodzidlamlodych/