Niepokalana prowadź nas!

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w naszym kościele swoje święto przeżywały Dzieci Maryi. W adwentowych przygotowaniach towarzyszy nam Matka Boża – szczególnie podczas Mszy św. Roratnych. W adwencie, którym jest całe nasze życie, w oczekiwaniu na ostateczne spotkanie z Jezusem, nasza najlepsza Orędowniczka także prowadzi nas do Swego Syna.
Cieszy fakt, iż w tak niewielkiej parafii jest około 30 Dzieci Maryi. Cieszy tym bardziej, że 8 grudnia do tej grupy dołączyli kolejni uczestnicy. Z parafialnych magazynów udało się wydobyć sztandar tej wspólnoty i odtąd znów będzie nam towarzyszyć w naszej świątyni.

Niech słowa na nim wypisane – Niepokalana prowadź nas – przypominają nie tylko dzieciom, ale wszystkim parafianom, że Maryja wciąż czuwa nad nami.

Więcej zdjęć można obejrzeć w Galerii.