OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17.02.2019

VI NIEDZIELA ZWYKŁA
17 lutego 2019 r.

• Dzisiejsza kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  • Dziś alumni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami diakonatu. Polecamy ich oraz Rekolekcjonistę modlitwie wszystkich parafian. Święcenia odbędą się w przyszłą sobotę 23 lutego 2019 r.
  • Na godz. 14.20 zapraszam na Nieszpory.
  • W piątek przypada Święto Katedry św. Piotra Apostoła, a w sobotę wspomnienie św. Polikarpa. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  • Polecam prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym zwłaszcza artykuł o potrzebie modlitwy oraz komentarze po ostatnich spotkaniach papieża Franciszka z młodymi w Panamie i ze światem Islamu. Jest także Mały Gość Niedzielny i nasza gazetka.
  • Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera zaprasza na spotkanie dotyczące programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się 20 lutego 2019 r. o godz. 18.00 w siedzibie Urzędu Gminy. Szczegóły w gablotce i na stronie internetowej.
  • Parafia Suszec organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 17-23 lipca 2019 r., pielgrzymkę do Gruzji od 5-12 września 2019 r. oraz pielgrzymkę do Włoch, a parafia Kobielice – pielgrzymkę na Św. Krzyż i do Sandomierza. Szczegóły w gablotce i na stronach parafialnych.
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła i obejścia na dzisiejszą Niedzielę składam Rodzinom: Bankiel, Baron, Wróbel i Dajka.
  • Wszystkim, którzy kontynuują zimowe ferie życzę wiele Bożego błogosławieństwa, dobrej pogody, bezpiecznych podróży, zdrowia i spokojnego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym okresie o modlitwie i niedzielnej Eucharystii.