OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17.06.2018

XI NIEDZIELA ZWYKŁA
17 czerwca 2018 r.

• Dzisiaj parafia Radostowice od godz. 16.00 zaprasza na Festyn Rodzinny. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”!
  • W środę 20.06.2018 r. po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 18:45) w salkach przy parafii św. Stanisława w Suszcu odbędzie się Spotkanie Informacyjne przed pielgrzymką do Częstochowy. W tym dniu upływa termin zapisów.
  • W czwartek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi. po Mszy św. wieczornej zapraszam na krótkie spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • W piątek kończymy kolejny rok szkolny i katechetyczny. Na godz. 8.00 zapraszam na Mszę św. w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Wychowawców, Katechetek, Rodziców, Dzieci z Przedszkola i ze Szkoły Podstawowej oraz Młodzieży z Gimnazjum. Od godz. 17.00 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi – także dla dzieci przed wakacjami.
  • Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy, by przygotowali na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych – zwłaszcza udział w niedzielnej Mszy św.
  • Przyszła niedziela to Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  • W tym dniu rozpoczyna się parafialna pielgrzymka do Mediolanu. Ważne ogłoszenie dla wszystkich uczestników: zbiórka i pakowanie o godz. 4.45, Msza św. o godz. 5.00, wyjazd ok. godz. 5.45.
  • W czasie pielgrzymki kancelaria parafialna zasadniczo będzie nieczynna, pilne sprawy można będzie załatwić po Mszy św. Z pozostałymi proszę się zgłaszać jeszcze w tym tygodniu.
  • Polecam jak zwykle prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuły o sanktuarium Matki Bożej Róży Duchownej w Gostyniu, o mówiących mapach i wiele innych ciekawych treści. Jest jeszcze Mały Gość Niedzielny, Apostolstwo Chorych i czasopisma misyjne.
  • Parafia Podwyższenia Krzyża św. w Pszczynie zaprasza 22 czerwca br. na wieczór uwielbienia – szczegóły na plakacie w gablotce.
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie świątyni i obejścia na dzisiejszą Niedzielę składam przedstawicielom trzech Rodzin Świerkot i Rodziny Cepok.