OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22.07.2018

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
22 lipca 2018 r.

• Dzisiaj przeżywamy dzień szczególnej modlitwy w intencji kierowców i rozpoczynamy XIX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Dzisiejsza kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Po każdej Mszy św. odbędzie się tradycyjna zbiórka na środki transportu na misjach oraz możliwość poświęcenia swoich pojazdów. Za wszystkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”!
  • W tym tygodniu przypadają: w poniedziałek Święto św. Brygidy, we wtorek wspomnienie św. Kingi, w środę święto św. Jakuba, Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa, a w czwartek wspomnienie świętych Joachima i Anny – rodziców NMP. Zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie również przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W tym dniu parafia Suszec zaprasza na Mszę św. o godz. 10.30 w intencji mieszkańców Sikowca przy kapliczce św. Anny.
  • Polecam jak zwykle prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in. piękne artykuły o wakacyjnej ewangelizacji oraz o istotnym wkładzie kardynała Karola Wojtyły w encyklikę Humanae Viatae.
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie świątyni na dzisiejszą Niedzielę składam przedstawicielkom dwóch Rodzin Matyjaszczyk oraz Oslislok.
  • Parafianom i Gościom życzymy wiele Bożego błogosławieństwa na czas wakacji. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie, by kierowali do prowadzących sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono udział w niedzielnej Mszy św.