OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.02.2019

VII NIEDZIELA ZWYKŁA
24 lutego 2019 r.

• Dzisiejsza kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  • Na godz. 14.20 zapraszam na Nieszpory.
  • W czwartek rocznicę Urodzin będzie obchodzić ks. bp Marek Szkudło. Pamiętamy o Nim w modlitwie. W tym tygodniu I piątek oraz I sobota miesiąca. Okazja do Spowiedzi pół godziny przed Mszą św. dodatkowo dla dzieci i młodzieży w czwartek i piątek od godz. 16.00. Chorych i starszych parafian odwiedzimy 1.03 od godz. 9.00.
  • W I piątek wyjątkowo Młodzież zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00, po niej odbędzie się pierwsza próba przed Uroczystością przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Obecność wszystkich dopuszczonych kandydatów obowiązkowa (mile widziani także Rodzice i Świadkowie). W sobotę zapraszam na godz. 9.30 Ministrantów, a na godz. 10.00 Dzieci Maryi.
  • Polecam prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym zwłaszcza artykuł o kościelnym „savoir vivre”, czyli jak zachować się w kościele oraz o szafarzach Komunii świętej. Jest też Mały Gość Niedzielny i nasza parafialna gazetka.
  • Parafia Suszec organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 17-23 lipca 2019 r., pielgrzymkę do Gruzji od 5-12 września 2019 r. oraz pielgrzymkę do Włoch, a parafia Kobielice – pielgrzymkę na Św. Krzyż i do Sandomierza. Szczegóły w gablotce i na stronach parafialnych.
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła i obejścia na dzisiejszą Niedzielę składam Rodzinom: Goraus, Biela, Zimolong i Młotek.