Ogłoszenia duszpasterskie – 28.09.2016

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na pokrycie kosztów remontu naszych organ. Dotąd z należnej sumy 36.000 zł wypłaciłem 23.600 zł. Za tydzień kolekta będzie na potrzeby naszej Archidiecezji.

Z okazji rozpoczynającego się w czwartek nowego Roku Szkolnego, a także I Czwartku, I Piątku, I Soboty Miesiąca zapraszam na spowiedź Dzieci ze Szkoły Podstawowej i Młodzież z Gimnazjum w środę 31.08. od godz.15.30.

W sobotę, 3 września, przeżywać będziemy Dzień Modlitw o Uświęcenie Duchowieństwa.

W sobotę na godz. 14.00 przed Grotą Matki Bożej z Lourdes zapraszam Ministrantów i Dzieci Maryi na powakacyjne spotkanie.

W niedzielę 11.09. w naszej miejscowości będziemy obchodzić Dożynki w wyjątkowej randze Powiatowo – Gminnych. Przed Mszą św. będzie przed kościołem przywitanie gospodarzy Dożynek Lidii i Wojciecha Koczar z chlebem i wieńcem Dożynkowym, a o godz. 13.00 będzie odprawiona Msza św. dziękczynna za plony. Po Mszy św. dalsza część uroczystości odbędzie w rejonie szkoły. W imieniu naszego Pana Sołtysa P. Wojciecha Brudek i swoim zapraszam Wszystkich Parafian do pomysłowego i ciekawego ustrojenia naszej miejscowości, nawet w ogródkach prywatnych. Pokażmy godny obraz Kryr przed Zacnymi Gośćmi z Powiatu i Gminy.

Jak co tydzień składam też serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Jaszczak, Ksiądz, Łakota i Szendzielorz.