OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3.02.2019

IV NIEDZIELA ZWYKŁA
3 lutego 2019 r.

  • Serdecznie witamy w naszej parafii Dyrektora Apostolstwa Chorych – ks. dra Wojciecha Bartoszka, który wygłosi Słowo Boże i odprawi specjalne Nabożeństwo z błogosławieństwem Lourdzkim. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  • Na godz. 14.20 zapraszam na Nabożeństwo w intencji chorych i starszych Parafian.
  • W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Agaty – będziemy błogosławić chleb, a w środę wspominamy św. Pawła Miki i Towarzyszy.
  • W sobotę zapraszam na godz. 9.30 Ministrantów, a na godz. 10.00 Dzieci Maryi.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji – na remont Papieskiego Kolegium Polskiego w Rzymie. O godz. 9.30 zaśpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
  • Polecam prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym polecam piękne artykuły o powołaniu i życiu Sióstr Zakonnych oraz o muzyce dla dużych i małych. Jest także kolejny numer Apostolstwa Chorych, L’Osservatore Romano i nasz Karolowy Periodyk.
  • Najbardziej obowiązkowym ministrantem w styczniu był Michał Larysz – gratulujemy i zachęcamy innych do naśladowania!
  • Wójt Gminy Suszec zaprasza 5 lutego 2019 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Gminy Suszec na szkolenie dla podatników w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych, a 10 lutego 2019 r. o godzinie 11.15 w remizo-świetlicy w Kryrach na Zebranie Wiejskie sprawozdawczo-wyborcze mieszkańców sołectwa Kryry.
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za demontaż stajenki i świątecznych dekoracji. Dziękuję także za posprzątanie kościoła i obejścia na dzisiejszą Niedzielę Rodzinom: Szymik, Król, Nowoczek i Czarnula.