OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 7.07.2019

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
7 lipca 2019 r.

  • W XIV Niedzielę Zwykłą Chrystus wzywa nas wszystkich byśmy byli jego radosnymi Apostołami w świecie. Kolekta będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Za wszystkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”!
  • Na godz. 14.20 zapraszam na niedzielne Nieszpory.
  • W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Jana z Dukli, w czwartek św. Benedykta, w piątek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, a w sobotę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Sobota to także 13 dzień miesiąca, dlatego na godz. 20.00 zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 zaśpiewamy Godzinki. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii. W tym dniu o godz. 6.15 parafia Suszec organizuje wyjazd do Częstochowy na spotkanie Rodziny Radia Maryja. Są jeszcze wolne miejsca – szczegóły u tamtejszych Duszpasterzy.
  • Polecam jak zwykle prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in. wywiad z ks. Tomaszem Horakiem, jak przeżywać bolesne problemy Kościoła oraz reportaż o Górze Krzyży w Szawlach na Litwie. Jest jeszcze lipcowy nr Apostolstwa Chorych, L’Osservatore Romano, Karolowy Periodyk i czasopisma misyjne.
  • Wszystkim wypoczywającym na wakacjach życzymy dobrej pogody, zdrowia i bezpiecznych podróży. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy, by kierowali na piśmie żądanie umożliwienia dzieciom udział w niedzielnej Mszy św.
  • Na stronie internetowej oraz w gablotce pojawiła się już propozycja kolejnej pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostella. Zapisy wraz z zaliczką 300PLN u pani Katechetki do 26 lipca 2019 r.
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie świątyni i obejścia na dzisiejszą Niedzielę składam Rodzinom Polak, Biolik, Dziurosz i Gozdek.