Ogłoszenia duszpasterskie – 11.07.2010

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii.

We wtorek, 13 dnia miesiąca, zapraszam Wszystkich Parafian, szczególnie młodzież i dzieci z racji trwających wakacji, a więc czasu wolnego, na Mszę św. i Nabożeństwo Fatimskie na godz. 19.00.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w czasie wystawienia i adoracji Najświętszego Sakramentu zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.30.

W każdy piątek zapraszam na wystawienie i adorację Najświętszego Sakramentu już od godz. 17.00. Jest okazja do prywatnej modlitwy i spowiedzi św.

Za tydzień, w Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Brzeźcach, Odpust Parafialny. Suma Odpustowa o godz. 11.00, Nieszpory o 16.00. U nas Nieszporów w tym dniu nie będzie.

Przypominam o bardzo ważnej sprawie, że Msza św. kończy się błogosławieństwem kapłana udzielanym po ogłoszeniach parafialnych, które należą do całości liturgii niedzielnej. Ci, którzy rozchodzą się do domów przed błogosławieństwem końcowym, nie mają ważnego uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej!

Jak co tydzień składam serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Koczar, Koczar, Pustelnik i Wolnik.