Ogłoszenia duszpasterskie – 7.02.2010

V NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta dzisiejsza jest na potrzeby Archidiecezji – na utrzymanie i działalność diecezjalnych domów rekolekcyjnych. Przy tej okazji ponawiam apel o korzystanie z zamkniętych rekolekcji w tych domach dla pogłębienia swojej duchowości, dla różnych stanów, według wywieszonego w gablotce ogłoszenia.

W przyszłą niedzielę kolekta będzie na ogrzewanie kościoła, ostatni rachunek za gaz był na ponad 1000 zł.

W czwartek 11.02 przypada Wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to też światowy Dzień Chorego. Proszę, by umożliwić dotarcie do kościoła chorym i starszym mogących uczestniczyć w specjalnej Mszy św. o godz. 12.00, w czasie której mogą otrzymać Sakrament Chorych.

W środę, 10.02 o godz. 16.00 w kościele odbędzie się katecheza dla Dzieci z kl. II i młodszych oraz ich Rodziców, przygotowujących się do I Komunii Św.

W czwartek, 11.02 o godz. 18.00 w kościele odbędzie katecheza przed Bierzmowaniem dla Uczniów klas III i ich Rodziców.

Serdeczne „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy pomogli przy demontażu naszej stajenki i dekoracji choinkowych.

Składam serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Wojtas, Piątek, Musiolik i Gruszka.