Pierwsza Komunia Święta

komuniaW niedzielę 13 maja w naszej Parafii przeżywaliśmy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Pierwszy raz w pełni we Mszy Świętej uczestniczyło troje dzieci z klasy drugiej: Dawid Konarski, Emilia Podbiol iNadia Świerkot, oraz dziewięcioro dzieci sześcioletnich: Emilia Zielonka, Emilia Klimek, Zofia Staniek, Marcin Gruszka, Michał Kozber, Aleksandra Sinka, Piotr Gruszka, Aleksandra Podbioł i Gabriela Matejaszczyk. W czasie uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w intencji dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców modliliśmy się, aby Pan Jezus obdarzał ich łaską płynącą z Sakramentu Eucharystii. O godzinie 15.00 odprawione zostało Nabożeństwo Majowe Dzieci Komunijnych. Zdjęcia już wkrótce w galerii.