Siostry Boromeuszki u św. Karola

W sobotę, 18 listopada, na Spotkaniu Dzieci Maryi pojawiły się
Siostry Boromeuszki.
W radosny sposób, z wykorzystaniem filmów i piosenek, podzieliły się z nami świadectwem, jak odkryły swoje powołanie. Przybliżyły drogę, którą musi przejść dziewczyna odczytująca taką życiową misję. Opowiedziały także o posłudze Sióstr Boromeuszek w kraju i na misjach. Niektóre dzieci pierwszy raz widziały tak blisko Siostry Boromeuszki, a niektóre Siostry pierwszy raz były w Parafii ich i naszego Patrona… Miejmy nadzieję, że te kontakty staną się bardziej żywe. Oby ziarno zasiane w dziecięce serca wydało kiedyś dobre owoce, oby i w naszej Parafii pojawiły się kiedyś powołania do życia zakonnego. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do oprawy i przygotowania tego wydarzenia.

Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii.