Święty Mikołaj w Kryrach…

W środę, 6 grudnia, na Roratach pojawił się w kościele Wielki Przyjaciel Dzieci – sam Św. Mikołaj! Naprawdę był wieeeeelki i okazał dzieciom wielkie serce. Nie tylko obdarował je słodyczami, ale także pochwalił, że prawie 150! dzieci chodzi na Msze św. Roratnie. Ucieszył się, że wszyscy pięknie śpiewają, przynoszą Skarbczyki, modlą się, słuchają Słowa Bożego i mądrze odpowiadają na pytania zadawane na kazaniu przez księdza Proboszcza. Opowiadał, że był w o wiele większych parafiach, a dzieci była czasem tylko garstka… Zachęcał wszystkich do wytrwałości w adwentowym przygotowaniu na spotkanie z Panem Jezusem i obiecał, że przyjdzie znowu za rok. Wzruszony gorliwością i pięknym śpiewem, który usłyszał w naszej parafii zostawił nam jeszcze jeden prezent. Jaki? Zapraszamy wszystkich na kolejne Roraty – wtedy zobaczycie…

Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii.