Triduum Paschalne 2019

Kolejny raz dane nam było przeżyć Triduum Paschalne – najpiękniejsze dni w liturgii Kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać” ks. Władysławowi Kolorzowi, który był razem z nami w Wielki Czwartek i Piątek oraz pełnił posługę Miłosierdzia w konfesjonale. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do upiększenia naszej świątyni na Triduum Paschalne i czas Wielkanocy – Rodzinom, które tradycyjnie zbudowały wspaniały Boży Grób; Pani, która przygotowała piękne kompozycje kwiatowe, Strażakom – za pełnienie warty honorowej przy Grobie Pańskim.

Dziękuję całej Służbie Liturgicznej: Szafarzom, Ministrantom, Kościelnemu, Organistom, Młodzieży – za posługę, piękne śpiewy w czasie Triduum i czuwanie przy Bożym Grobie. „Bóg zapłać” za piękne zdjęcia, które pozwolą nam pamiętać, że zostaliśmy razem z Chrystusem pogrzebani po to, abyśmy i my wkroczyli w nowe życie… Dziękuję również za posprzątanie naszej świątyni i obejścia na Święta Rodzinom: Małys, Stryjniak, Janduda, Waleczek, Kudła i Strządała.

Niech prawda o tym, że Zmartwychwstały Pan
przez swoją Krew wykupił nas z rąk śmierci,
zrodzi w sercu głębię radości i nadziei.
Niech Jezus Chrystus prowadzi
w kroczeniu drogami wiary,
przekonując nieustannie o potędze swojej miłości!

Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy
Błogosławionych Świąt!

Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii.