INTENCJE MSZALNE – 20.08.2017 – 27.08.2017

XX NIEDZIELA ZWYKŁA            20 sierpnia

7.30 – Za zmarłą matkę Zofię Goraus w rocznicę śmierci, zmarłego ojca Franciszka i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłego męża Szczepana Gruszkę.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Oliwiera, Jakuba Jarosza oraz o Boże błogosławieństwo dla jego Rodziców i Chrzestnych.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK        21 sierpnia – Wspomnienie św. Piusa X, pap.
18.00 – Za zmarłych rodziców Pawła i Gertrudę Pawełek, Franciszkę i Floriana Paździor, 2 siostry, brata i szwagrów.

WTOREK           22 sierpnia – Wspomnienie NMP, Królowej
  8.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej Pani Jadwigi Balcarek.

ŚRODA               23 sierpnia
18.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Józefa Pokładnik i zmarłych z rodzin Pokładnik i Smorzik.

CZWARTEK      24 sierpnia Święto św. Bartłomieja, Apostoła
18.00 – Za zmarłą matkę Annę Kwaśny w 8 rocznicę śmierci, ojca Jana Kwaśny i zmarłych z rodzin Kwaśny i Kolon.

PIĄTEK              25 sierpnia
18.00 – Za zm. ojca Ludwika Ksiądz z ok. urodzin, matkę Matyldę i brata Piotra.

SOBOTA            26 sierpnia
UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
  8.00 – Za zm. rodziców Martę i Jana Folek oraz teściów Marię i Józefa Boryś.
13.00 – Ślub Rzymski: Agnieszka Wojtyczko – Dominik Jankowski.
15.00 – Ślub Rzymski: Barbara Jarecka – Marcin Jarecki.
17.00 – W intencji Joanny i Marcina Kudła z okazji 17 Rocznicy Ślubu oraz 40 Rocznicy Urodzin. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej Rodziny.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA          27 sierpnia
  7.30 – Za zmarłą Marię Kristof w 30 dniu po śmierci ze wspomnieniem zmarłego męża Józefa
10.00 – Za zmarłą Anielę Kozber w 1 rocznicę śmierci.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Karola Boromeusza oraz św. Izydora, Patrona Rolników z podziękowaniem za tegoroczne plony z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Rolników i ich Rodzin z okazji Dożynek.