INTENCJE MSZALNE – 28.11.2021 – 05.12.2021

I NIEDZIELA ADWENTU – 28.11
  7.30 – Za zmarłych rodziców Sylwestra i Elżbietę Stryjniak, siostrę Krystynę Pastuszka i siostrzeńca Macieja Pastuszka.
10.00 – Za zmarłego Ks. Proboszcza Edwarda Słupika w 5 rocznicę śmierci.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Marcela Marka Blaut oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK      29.11
17.00 – Za zmarłą Marię Dolinkiewicz, zmarłego Wacława Jeż oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK                  30.11 – Święto św. Andrzeja, Apostoła
17.00 – Z prośbą o dar potomstwa dla Łukasza i Eweliny.

ŚRODA                      1.12
17.00 – Za zmarłą Jadwigę Balcarek w 1 rocznicę śmierci.

I CZWARTEK           2.12 – Wspomnienie bł. ks. Jana Machy
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.
17.00 – Za zmarłych Stanisława i Annę Folek, córkę Anielę, zmarłych rodziców i rodzeństwo.

I PIĄTEK          3.12 – Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
17.00 – Za zmarłego Leszka Matyjaszczyk – intencja od rodziny Zając.

I SOBOTA         4.12 – Wspomnienie św. Barbary
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Karola Boromeusza i św. Barbary w intencji wszystkich Górników z naszej Parafii i ich rodzin oraz za zmarłych górników.
17.00 – Za zmarłą Barbarę Czerwiński w rocznicę śmierci.

II NIEDZIELA ADWENTU – 5.12
  7.30 – Za zmarłego Alojzego Kudła w 2 rocznicę śmierci.
10.00 – Za zmarłego Ryszarda Bartecki w 30 dniu po śmierci.
13.30 – Za zmarłą matkę Katarzynę Pojda w 5 rocznicę śmierci oraz jej zmarłego męża Benicjusza i zmarłych dziadków z obu stron.

INTENCJE MSZALNE – 21.11.2021 – 28.11.2021

NIEDZIELA              21.11
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
  7.30 – Za zmarłego męża Teodora Gamoń w rocznicę śmierci, wnuka Mateusza oraz zmarłych z pokrewieństwa Blaut i Gamoń.
10.00 – W intencji Organistów, Psałterzystów i Lektorów naszej Parafii.
13.30 – W intencji przyjmującej Chrzest św. – Patrycji Joanny Gajda oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

PONIEDZIAŁEK      22.11 – Wspomnienie św. Cecylii
17.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Antoniego Waleczek, ojca Ignacego Poloczek, bratową Barbarę oraz zmarłych dziadków.

WTOREK                  23.11
  8.00 – O dary Ducha Świętego i potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Józefa i św. Josemaria Escrivy w pracy zawodowej.

ŚRODA                      24.11
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Tow.
17.00 – Za zmarłą babcię Klarę Król, zmarłego dziadka Józefa Król, zmarłego wujka Andrzeja Król i zmarłą ciocię Różę Skapczyk.

CZWARTEK             25.11
17.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Barbary Dyrda z okazji 50 Rocznicy Urodzin.

PIĄTEK                     26.11
17.00 – Za zmarłego męża Józefa Malcharek, syna Stefana i zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                    27.11
17.00 – Za zmarłego Ryszarda Fojcik – intencja od znajomych z targu w Żorach.

I NIEDZIELA ADWENTU – 28.11
  7.30 – Za zmarłych rodziców Sylwestra i Elżbietę Stryjniak, siostrę Krystynę Pastuszka i siostrzeńca Macieja Pastuszka.
10.00 – Za zmarłego Ks. Proboszcza Edwarda Słupika w 5 rocznicę śmierci.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Marcela Marka Blaut oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej rodziny.

INTENCJE MSZALNE – 14.10.2021 – 21.11.2021

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11
Światowy Dzień Ubogich – Dzień Muzyki Liturgicznej
  7.30 – Za zmarłych rodziców Łucję i Ludwika Janduda, Magdalenę i Pawła Zmorzyk, syna Marka, 2 siostry, 3 szwagrów oraz zmarłych krewnych.
10.00 – Za zmarłego Ryszarda Fojcik w 30 dniu po śmierci.
13.30 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. – Jana Gustawa Gruszka oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.

PONIEDZIAŁEK      15.11
17.00 – Za zmarłego męża Stanisława, zmarłych rodziców z obu stron, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK         16.11
  8.00 – Za zmarłych rodziców Walerię i Emanuela oraz zmarłych z rodzin Maśka i Caputa.

ŚRODA             17.11Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
17.00 – Za zmarłego męża Józefa Paździor w rocznicę śmierci, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK    18.11 Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny
17.00 – Za zmarłego Marcina Sojkę w rocznicę śmierci oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK            19.11
17.00 W intencji wszystkich Ministrantów naszej Parafii.

SOBOTA           20.11 – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
17.00 – Za zmarłego męża Henryka Świerkot i zmarłego teścia.

NIEDZIELA              21.11
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
  7.30 – Za zmarłego męża Teodora Gamoń w rocznicę śmierci, wnuka Mateusza oraz zmarłych z pokrewieństwa Blaut i Gamoń.
10.00 – W intencji Organistów, Psałterzystów i Lektorów naszej Parafii.
13.30 – W intencji przyjmującej Chrzest św. – Patrycji Joanny Gajda oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

INTENCJE MSZALNE – 07.11.2021 – 14.11.2021

ODPUST KU CZCI ŚW. KAROLA BOROMEUSZA – 7.11
  7.00 – Za zmarłą Krystynę Sinka – od rodziny Puchałków z Bielska-Białej.
  9.00 – Za zmarłego Edmunda Krzystolik w 1 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Cecylii.   
11.00 SUMA ODPUSTOWAw intencji Parafian.
15.00 Uroczyste Nieszpory Odpustowe.

PONIEDZIAŁEK      8.11
17.00 – O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Gertrudy i Stanisława Grodoń.

WTOREK                   9.11
Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej     
  8.00 – Za zmarłą Krystynę Sinka – od rodziny Żak z Wilamowic.

ŚRODA                      10.11 – Wspomnienie św. Leona Wielkiego
17.00 – Za zmarłego Leszka Matyjaszczyk – od kolegów syna Szymona z działu TUR.

CZWARTEK             11.11 – Wspomnienie św. Marcina z Tours
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
  8.00 – W intencji Ojczyzny.
17.00 – Za zmarłego Henryka Świerkot.

PIĄTEK                     12.11 – Wspomnienie św. Jozafata
17.00 – W pewnej intencji.

SOBOTA                    13.11
Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
15.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Św. Karola Boromeusza, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji 60 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłą żonę Alicję Muras w 9 rocznicę śmierci.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11
Dzień Muzyki Liturgicznej
  7.30 – Za zmarłych rodziców Łucję i Ludwika Janduda, Magdalenę i Pawła Zmorzyk, syna Marka, 2 siostry, 3 szwagrów oraz zmarłych krewnych.
10.00 – Za zmarłego Ryszarda Fojcik w 30 dniu po śmierci.
13.30 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. Jana Gustawa Gruszka oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.

INTENCJE MSZALNE – 31.10.2021 – 07.11.2021

NIEDZIELA          31.10 
ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO
  7.30 – Za zmarłą Zofię Małek – intencja od siostry Heleny z rodziną.
10.00 – Za zmarłą matkę Leokadię Gruszka w 1 rocznicę śmierci.
13.30 – Za zmarłą matkę Annę Gruszka w 1 rocznicę śmierci oraz zmarłego ojca Pawła Gruszka.

PONIEDZIAŁEK  1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych
  7.30 – Za zmarłą matkę Władysławę w rocznicę śmierci, ze wspomnieniem ojca Stanisława oraz zmarłych dziadków z obu stron – przez Miłosierdzie Boże nich odpoczywają w wieczności.
10.00 – Za zmarłego ojca Stanisława Zimnol.
13.30 – Za zmarłego ojca Jana Paszek w 8 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Gertrudy Paszek.
14.30 Nabożeństwo za Zmarłych – na Cmentarzu.

WTOREK             2.11 – Dzień Zaduszny
  8.00 – Za zmarłego Leszka Matyjaszczyk – od koleżanek i kolegów z zakładu pracy syna Szymona.
16.20Wypominki i Różaniec za zmarłych.
17.00 – Za zmarłych rodziców Augustyna i Pelagię Klimek, Edwarda i Monikę Musiolik, brata Józefa, bratową Stefanię oraz zmarłych z rodzin Klimek i Musiolik.

ŚRODA                 3.11
17.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Franciszka Wróbel, Franciszkę i Floriana Paździor, męża Augustyna oraz szwagrów, siostrę i braci.

I CZWARTEK      4.11 – Wspomnienie św. Karola Boromeusza
  8.00 –Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
17.00 – Za zmarłego Kazimierza Czardybon, zmarłych rodziców Garus i Czardybon oraz zmarłych z pokrewieństwa.

I PIĄTEK              5.11
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
17.00 – Za zmarłego Leszka Matyjaszczyk – intencja od koleżanek i kolegów z rocznika 1959.

I SOBOTA            6.11
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
14.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Hanny Paszkowski z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
15.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Walerii Bartecki z okazji 85 Rocznicy Urodzin, ze wspomnieniem zmarłego męża Stefana.
17.00 – Za zmarłego ojca i zmarłą córkę Teresę.

ODPUST KU CZCI ŚW. KAROLA BOROMEUSZA – 7.11
  7.00 – Za zmarłą Krystynę Sinka – od rodziny Puchałków z Bielska-Białej.
  9.00 – Za zmarłego Edmunda Krzystolik w 1 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Cecylii.   
11.00 SUMA ODPUSTOWAw intencji Parafian.
15.00 Uroczyste Nieszpory Odpustowe.

INTENCJE MSZALNE – 24.10.2021 – 31.10.2021

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10
ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY
„Nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli” (Dz 4,20).
  7.30 – Za zmarłego ojca Rufina Gruszka w 20 rocznicę śmierci i zmarłą matkę Teresę.
10.00 – Za zmarłą Genowefę Paździor – intencja od szwagierki Salomei z rodziną.
12.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Karola Boromeusza, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Zofii i Stanisława Paździor z okazji 60 Rocznicy Ślubu.
13.30 – Za zmarłą Zofię Małek w 30 dniu po śmierci.

PONIEDZIAŁEK         25.10
18.00 – Za zmarłą matkę Gertrudę Blaut, dziadków Joannę i Pawła oraz wujka Edwarda i pokrewieństwo.        

WTOREK                      26.10
18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla Martyny, Julii i Jana z okazji Urodzin.

ŚRODA                          27.10
18.00 – Za zmarłych rodziców, teścia, dziadków i zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK                 28.10
Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
18.00 – Za zmarłego męża Tadeusza Pustelnik, zmarłych rodziców i rodzeństwo.

PIĄTEK                         29.10
18.00 – Za zmarłą matkę Gertrudę Blaut, dziadków Joannę i Pawła oraz wujka Edwarda i pokrewieństwo.

SOBOTA                       30.10
Święto rocznicy poświęcenia Kościoła Katedralnego w Katowicach
13.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Weroniki i Zbigniewa Kozber z okazji 10 Rocznicy Ślubu.
17.00 – Za zmarłą Łucję i Franciszka Cepok, Tomasza i Matyldę Klimek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

NIEDZIELA                  31.10                             ZMIANA CZASU…
ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO
  7.30 – Za zmarłą Zofię Małek – intencja od siostry Heleny z rodziną.
10.00 – Za zmarłą matkę Leokadię Gruszka w 1 rocznicę śmierci.
13.30 – Za zmarłą matkę Annę Gruszka w 1 rocznicę śmierci oraz zmarłego ojca Pawła Gruszka.

W roku 2021 są jeszcze wolne intencje
w następujących terminach:

Grudzień: 5 (10), 23

W nawiasie podano godzinę (jeśli brak – Msza św. wieczorna).
Można wybrać termin i mailowo przesłać treść intencji.
Można telefonicznie zarezerwować termin,
ale TYLKO w godzinach pracy kancelarii.

INTENCJE MSZALNE – 17.10.2021 – 24.10.2021

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10
  7.30 – Za zmarłego ks. Proboszcza Józefa Gurowicza w 18 rocznicę śmierci.
10.00 – Za zmarłych dziadków Agnieszkę i Mariana Matyjaszczyk,
Alojzego i Martę Tchorz, zmarłe ciocie Bronisławę i Martę, wujka Stanisława i Jana.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Igora Jakuba Szymoszek oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.

PONIEDZIAŁEK         18.10 – Święto św. Łukasza, Ewangelisty
18.00 – Za zmarłych ojców Józefa Ziebura, Józefa Śnieżek, zmarłą matkę Marię oraz zmarłych dziadków.

WTOREK                      19.10
18.00 – Za zmarłego męża Izydora Macoń w 9 rocznicę śmierci, zmarłych teściów i ich dzieci.

ŚRODA                          20.10 – Wspomnienie św. Jana Kantego
18.00 – Za zmarłego syna Zygmunta Sodzawicznego w rocznicę śmierci, ojców Gerarda i Józefa oraz zmarłych z rodzin Pawełek, Paździor i Sodzawiczny.

CZWARTEK                 21.10
18.00 – Za zmarłych dwóch ojców Narcyza Basta, Józefa Kristof, dwie zmarłe żony Gertrudę i Marię oraz zmarłe rodzeństwo.

PIĄTEK                         22.10 – Wspomnienie św. Jana Pawła II
18.00 – Za zmarłych rodziców Leokadię i Alojzego Tyrna, syna Henryka, Rozalię i Jana Siuta, syna Jana, zmarłych z pokrewieństwa Tyrna, Siuta i Pojda oraz prawnuka Daniela.

SOBOTA                       23.10
17.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Beaty i Romana Sinka z okazji 25 Rocznicy Ślubu.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10
ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY
„Nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli” (Dz 4,20).
  7.30 – Za zmarłego ojca Rufina Gruszka w 20 rocznicę śmierci i zmarłą matkę Teresę.
10.00 – Za zmarłą Genowefę Paździor – intencja od szwagierki Salomei z rodziną.
12.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Karola Boromeusza, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Zofii i Stanisława Paździor z okazji 60 Rocznicy Ślubu.
13.30 – Za zmarłą Zofię Małek w 30 dniu po śmierci.

INTENCJE MSZALNE – 10.10.2021 – 17.10.2021

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10           
XXI DZIEŃ PAPIESKI NIE LĘKAJCIE SIĘ!
  7.30 – Za zmarłego Jana Goczoł w 1 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Łucji.
10.00 – Za zmarłą matkę Marię Zielonka, ojca Leona oraz zmarłych z rodzin Sekta, Zielonka i Foksiński.
13.30 – Za zmarłego Jana Folek w 2 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem żony Marii i Krystyny oraz Jerzego.

PONIEDZIAŁEK      11.10
18.00 – Za zmarłych rodziców Stanisława i Marię Kłósko – o radość życia wiecznego.

WTOREK                  12.10
18.00 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda oraz ich zmarłe dzieci, zięciów, synowe i wnuki.

ŚRODA                       13.10
Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego   
17.30Różaniec Fatimski.
18.00 – Za zmarłą matkę Marię Janduda, ojca Joachima Kojzar oraz zmarłych dziadków i pokrewieństwo.

CZWARTEK             14.10
18.00 – Za zmarłą Jadwigę Wróbel w 7 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodzin Wróbel i Foks.

PIĄTEK                     15.10 – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Marii Świerkot.

SOBOTA                    16.10 – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej
13.00 – Ślub Rzymski: Kamil Waleczek – Małgorzata Walczak.
15.00 – Za zmarłą Krystynę Sinka w 30 dniu po śmierci.
17.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Ludwika Czerwiński oraz zmarłą synową Barbarę i zięcia Augustyna.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10
  7.30 – Za zmarłego ks. Prob. Józefa Gurowicza w 18 rocznicę śmierci.
10.00 – Za zmarłych dziadków Agnieszkę i Mariana Matyjaszczyk, Alojzego i Martę Tchorz, zmarłe ciocie Bronisławę i Martę, wujka Stanisława i Jana.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Igora Jakuba Szymoszek oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.

INTENCJE MSZALNE – 03.10.2021 – 10.10.2021

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.10
  7.30 – Za zmarłego Włodzimierza Kluska.
10.00 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk w rocznicę śmierci.
13.30 – Za zmarłego Zygmunta Zielonka w 1 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK      4.10 – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
18.00 – Za zmarłych rodziców Cyryla i Annę Zmełty oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                  5.10
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
18.00 – Za zmarłego ojca Jana Paszek i zmarłą matkę Kunegundę Szlezak.

ŚRODA                      6.10
18.00 – Za zmarłego ojca Pawła Piszczek, jego dwie żony – Bronisławę i Marię, ich braci i siostry, wnuka Mateusza oraz siostrę Marię Janduda.

I CZWARTEK           7.10 – Wspomnienie NMP Różańcowej
  8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za Patrycję i Zbigniewa Smołka z okazji 20 rocznicy ślubu, o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

PIĄTEK                     8.10
18.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę w rodzinach Stebel i Gut.

SOBOTA                    9.10
12.00 – Ślub Rzymski: Błażej Waleczek – Magdalena Małys.
15.00 – Za zmarłego Leszka Matyjaszczyk w 30 dniu po śmierci.
17.00 – Za zmarłą Hildegardę Dajka w rocznicę śmierci, zmarłego Stefana oraz zmarłych rodziców z trzech stron.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10           
XXI DZIEŃ PAPIESKI NIE LĘKAJCIE SIĘ!
  7.30 – Za zmarłego Jana Goczoł w 1 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Łucji.
10.00 – Za zmarłą matkę Marię Zielonka, ojca Leona oraz zmarłych z rodzin Sekta, Zielonka i Foksiński.
13.30 – Za zmarłego Jana Folek w 2 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem żony Marii i Krystyny oraz Jerzego.

INTENCJE MSZALNE – 26.09.2021 – 03.10.2021

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09
  7.30 – O życie wieczne dla śp. Księży Misjonarzy św. Wincentego á Paulo: Tarsycjusza Sinka, Jana, Augustyna i Pawła Sinka, Stanisława Koczar, Ryszarda Gogola, Wiktora Paszek i Jana Kubica.
10.00 – Za zmarłych dziadków Szendera, Smołka, Waleczek i Poręba oraz ich zmarłe dzieci i wnuki.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Honoraty Małys z okazji 18 Rocznicy Urodzin.

PONIEDZIAŁEK       27.09 – Wspom. św. Wincentego á Paulo
18.00 – Za zmarłych rodziców Gertrudę i Antoniego Spyra oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                   28.09 – Wspomnienie św. Wacława
  8.00 – Za zmarłych rodziców Ludwika i Matyldę Ksiądz oraz zmarłego brata Piotra.

ŚRODA                       29.09
Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
18.00 – Za zmarłego ojca Augustyna Janosz w rocznicę śmierci, matkę Martę oraz zmarłych z rodzin Janosz i Zielonka.

CZWARTEK              30.09 – Wspomnienie św. Hieronima
18.00 – Za zmarłą żonę Kunegundę Szlezak w 3 rocznicę śmierci oraz zmarłych rodziców, teściów i zięcia.

I PIĄTEK                    1.10
Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłych ks. Proboszczów Józefa Gurowicza i Edwarda Słupika.

I SOBOTA                   2.10 – Wspomnienie św. Aniołów Stróżów
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
13.00 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. Sary Moniki Klimek oraz o Boże błogosławieństwo dla jej rodziców, chrzestnych i dla całej jej rodziny.
17.00 – Za zmarłych rodziców Martę i Tomasza Paszek, męża Mariana oraz zmarłych braci i bratową.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.10
  7.30 – Za zmarłego Włodzimierza Kluska.
10.00 – Za zmarłą Joannę Matejaszczyk w rocznicę śmierci.
13.30 – Za zmarłego Zygmunta Zielonka w 1 rocznicę śmierci.