INTENCJE MSZALNE – 27.08.2017 – 3.09.2017

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA                     27 sierpnia
  7.30 – Za zmarłą Marię Kristof w 30 dniu po śmierci ze wspomnieniem zmarłego męża Józefa
10.00 – Za zmarłą Anielę Kozber w 1 rocznicę śmierci.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Karola Boromeusza oraz św. Izydora, Patrona Rolników z podziękowaniem za tegoroczne plony, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Rolników i ich Rodzin z okazji Dożynek.

PONIEDZIAŁEK    28 sierpnia – Wspomnienie św. Augustyna
18.00 – Za zmarłą matkę Marię Gruszka w 19 rocznicę śmierci, ojca Wiktora, 2 braci – Romana i Jana oraz szwagra Józefa Kołoczek.

WTOREK                 29 sierpnia
Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  8.00 – W intencji Parafian.

ŚRODA                     30 sierpnia
18.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla pewnej Rodziny.

I CZWARTEK         31 sierpnia
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
Nabożeństwo o nowe powołania.
18.00 – Za  zmarłych Stefanię i Mariana Gorzko, Marię Muras i zm. z pokrewieństwa.

I PIĄTEK                  1 września
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Nabożeństwo do NSPJ.
17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi.
18.00 – W intencji Parafian.

I SOBOTA                2 września
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
17.00 – Za zmarłego męża Emanuela Paździor w 9 rocznicę śmierci, matkę Martę Pojda w 3 rocznicę śmierci, ojca Józefa i szwagra Andrzeja.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA                    3 września
  7.30 – Za zmarłych ojców Szczepana i Franciszka Gruszka, zmarłą kuzynkę Jadwigę i zmarłych chrzestnych Ludwika i Pawła Gruszka.
10.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Stanisława Kupczak, Józefę i Józefa Słomka, siostrę Marię, męża Kryspina i zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Marii Matyjaszczyk i siostry Gertrudy z okazji 85 Rocznicy Urodzin.
14.20 – Nieszpory.