INTENCJE MSZALNE – 3.03.2019 – 10.03.2019

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA         3.03
  7.30 – Za zmarłego męża Jana Małek w rocznicę śmierci oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pana Franciszka Garus.
13.30 – Za zmarłego ojca Józefa Pojda w 25 rocznicę śmierci, matkę Martę Pojda, zmarłych ich zięciów Andrzeja i Emanuela oraz synową Marię.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK                           4.03 – Święto św. Kazimierza Królewicza
UROCZYSTA  MSZA  ŚW.  Z  UDZIELENIEM
SAKRAMENTU  BIERZMOWANIA
18.00 – 1. Ks. Abp Wiktor Skworc – W intencji młodzieży przyjmującej Sakrament Bierzmowania.
2. Ks. Dziekan Mieczysław Kroemer – W intencji Parafian.
3. Ks. Proboszcz – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Marii Krzysteczko.

WTOREK                                         5.03
  8.00 – Za zmarłego męża i syna oraz zmarłych rodziców, teściów i zmarłych z pokrewieństwa Gut i Stebel.

ŚRODA  POPIELCOWA  6.03                WIELKI  POST
  8.00 – Za zmarłego Stanisława, rodziców Martę i Alojzego, ich córki Bronisławę i Martę oraz zmarłych z pokrewieństwa.
16.00 – Za zmarłych rodziców Agnieszkę i Mariana Matejaszczyk, Marię i Pawła Pniok, męża Tadeusza, zmarłe rodzeństwo i wszystkich zmarłych z rodzin Pniok i Matejaszczyk.
18.00 – Za zmarłęgo ojca Jana Gruszka, brata Józefa oraz dziadków Gruszka i Skipioł.

I CZWARTEK                                 7.03
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.
Nabożeństwo o nowe powołania. Adoracja.
17.00 – Za zmarłych rodziców Franciszkę i Franciszka Zmełty.

PIĄTEK                                            8.03 – Dzień Kobiet
  8.00 – Adoracja.
16.15 – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
17.00 – W intencji wszystkich Kobiet naszej Parafii.

SOBOTA                                          9.03
  8.00 – Adoracja.
15.00 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. – Tobiasza Arkadiusza Gołek oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jego rodziców, chrzestnych i całej jego rodziny.
17.00 – Za zmarłych Rodziców Marię i Bolesława Pawlas, Monikę i Edwarda Musiolik, bratową Halinę, Stefanię oraz zmarłych z pokrewieństwa.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                 10.03
NIEDZIELA TRZEŹWOŚCI
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Urszuli Folek.
  9.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
10.00
– Za zmarłą żonę Bernadetę Zimnol w 10 rocznicę śmierci i zmarłego syna Błażeja.
13.30
– W intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św. – LenyPaulinyChomiarczuk, Klary Anastazji Utrata i Jakuba Daniela Musialskiego oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
14.20 – Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym.