INTENCJE MSZALNE – 3.09.2017 – 10.09.2017

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA                   3 września

7.30 – Za zmarłych ojców Szczepana i Franciszka Gruszka, zmarłą kuzynkę Jadwigę i zmarłych chrzestnych Ludwika i Pawła Gruszka
10.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Stanisława Kupczak, Józefę i Józefa Słomka, siostrę Marię, męża Kryspina i zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Marii Matyjaszczyk i siostry Gertrudy z okazji 85 Rocznicy Urodzin.
14.20 – Nieszpory.

PONIEDZIAŁEK                4 września
  8.00 – O Dary Ducha Świętego dla Dyrekcji, Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Rodziców, Młodzieży i Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kryrach z okazji rozpoczęcia Roku Szkolnego 2017/2018.
18.00 – Za zmarłego ojca Stefana Paszek w rocznicę urodzin, zmarłą matkę Martę oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK              5 września – wspom. św. Matki Teresy z Kalkuty
  8.00 – Za zmarłego Stanisława Grodoń. Intencja ofiarowana od pewnej rodziny.

ŚRODA                                 6 września
18.00 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli i Izydora Forreiter z okazji Rocznicy Ślubu.

CZWARTEK                        7 września
18.00 – Za zmarłego ojca Rudolfa Misala.

PIĄTEK                                8 września – święto Narodzenia NMP
17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi.
18.00 – Do Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla pewnej Rodziny z okazji 20 Rocznicy Ślubu.
20.00 – W intencji młodzieży naszej parafii.

SOBOTA                              9 września
17.00 – Za zmarłych rodziców Paszek, Polok, męża Mariana, braci i bratową.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA                  10 września
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 – O Dary Ducha Świętego za Rodzin Domowego Kościoła z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Formacji.
12.00 – W intencji Nowożeńców – Martyny i Łukasza Młotków oraz ich Rodzin, z podziękowaniem Rodzicom za dar życia, wiarę i trud wychowania.
13.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za 40 lat pożycia małżeńskiego Aleksandry i Ireneusza Pastuszków.