Kolędnicy Misyjni

Na przełomie roku 2017/18 we wszystkich polskich diecezjach Kolędnicy Misyjni pospieszyli z pomocą dzieciom w Syrii i w Libanie. Zwracali uwagę na trudną sytuację swoich rówieśników, którzy cierpią z powodu konfliktów zbrojnych. Po raz kolejny podjęli modlitwę o pokój w świecie, a także zbierali fundusze na rzecz ofiar wojny.

Także i w naszej parafii młodzież kolędowała na rzecz dzieci z Syrii i Libanu, dzieląc się także radością ze spotkania Zbawiciela narodzonego w Betlejem. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które przyjęły Kolędników w swoich domach oraz licznie zebranym na wspólnym kolędowaniu w kościele 6 stycznia – w Misyjny Dzień Dziecka. Zebraliśmy łącznie kwotę 2011 zł, która została wpłacona na konto Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii.