INTENCJE MSZALNE – 01.05.2022 – 08.05.2022

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 1.05
  7.30 – Za zmarłego syna Marka Zmorzyk w 10 rocznicę śmierci.
10.00 Do Bożej Opatrzności, z prośbą o Dary Ducha Św. i mądry wybór dalszej drogi życiowej dla tegorocznych Maturzystów.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla ojca – Stanisława Tomala z okazji 80 Rocznicy Urodzin.

PONIEDZIAŁEK         2.05 – Wspomnienie Św. Atanazego
18.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka oraz zmarłych dziadków Szczypka i Paździor.

WTOREK            3.05
UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
  7.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 8 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców Bronisławę, Marię i Pawła Piszczek oraz pokrewieństwo z trzech stron.
10.00 W intencji wszystkich Strażaków naszej Parafii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Izydora w intencji wszystkich Rolników i ich Rodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dobrą pogodę i obfite plony.

ŚRODA                4.05 – Wspomnienie Św. Floriana
18.00 – Za zmarłych chrzestnych Bronisławę Szczypka, Pawła i Ludwika Gruszka, Marię Gruszka, kuzynkę Jadwigę oraz zmarłych dziadków.

I CZWARTEK    5.05
  8.00 –Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłą matkę Anielę Kałuża w 10 rocznicę śmierci, zmarłych dziadków Annę i Alojzego Zmorzik i zmarłych z pokrewieństwa.

I PIĄTEK            6.05 – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Alfonsa Ziebura, Marię i Franciszka Nogły, zmarłych dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Szczepek, Ziebura oraz zmarłego Eryka Kolon i zięcia Mirosława Górka.

I SOBOTA           7.05
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Oliwii Skaźnik z okazji 18 Rocznicy Urodzin.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 8.05
  7.30 – W intencji Parafian.
10.30 – W intencji Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
13.30 – Za zmarłą Łucję Foks w 1 rocznicę śmierci.