INTENCJE MSZALNE – 02.04.2017 – 09.04.2017

NIEDZIELA 2 kwietnia – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• 7.30 – 1. Za zmarłego męża Eugeniusza Wojtyczko oraz zmarłych Rodziców.
  • 2. Za żyjących członków Róży Różańcowej Pani Florentyny Folek.
  • 10.00 – Za zmarłych Teściów Annę i Franciszka Szendera, ich dwie zmarłe córki: Elżbietę i Bernadetę, wnuka Błażeja i zięcia Stanisława.
  • 13.30 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ingridy Goraus z okazji 50 Rocznicy Urodzin.
  • 14.30 – Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym.

PONIEDZIAŁEK 3 kwietnia

• 8.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej Pani Florentyny Folek.
  • 18.00 – Za zmarłych Rodziców Helenę i Pawła Kałuża, siostrę Krystynę Grzegorzek, Anielę Kałuża oraz zmarłych z Rodzin Kałuża i Kumor.

WTOREK 4 kwietnia

• 8.00 – Za zmarłego Wawrzyńca Sinka
  • 18.00 – Za zmarłą matkę Anielę Kałuża w 5 rocznicę śmierci, dziadków Annę i Alojzego Zmorzyk oraz zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA 5 kwietnia

• 8.00 – Za zmarłego brata Edwarda, ciotkę Łucję, Annę oraz zm. dziadków.
  • 18.00 – Za zmarłych Rodziców Annę i Teofila Sinka, zmarłe siostry, męża Jana Foks syna Stanisława, córkę Jadwigę oraz zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK 6 kwietniaI czwartek miesiąca

• 8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
  • 18.00 – Za zmarłą matkę Marię Czerwińską w 23 rocznicę śmierci, ojca Ludwika, bratową Barbarę oraz zmarłych z Rodzin Czerwiński i Zielonka.

PIĄTEK 7 kwietniaI piątek miesiąca

• 8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • 18.00 – Za zmarłych Rodziców Elżbietę i Franciszka Poloczek, zmarłych dziadków, oraz zmarłych z pokrewieństwa.
  • 18.45 – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Kryr. TRASA: ul. Wyzwolenia, Wilczą, Nierad, Łoskutową, powrót Wyzwolenia na parking przed kościołem.

SOBOTA 8 kwietniaI sobota miesiąca

• 8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  • 17.00 – Za zmarłych Rodziców Elżbietę i Floriana Pojda, Elżbietę i Franciszka Orlik,  brata Eugeniusza, szwagra Franciszka oraz zmarłych z rodziny.

NIEDZIELA 9 kwietnia – NIEDZIELA PALMOWA

• 07.30 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik, zmarłego ojca Tadeusza, teścia Tadeusza oraz zmarłych z pokrewieństwa.
  • 10.00 – Za zmarłego Leona Farana w rocznicę śmierci i żonę Marię
  • 13.30 – Za zmarłego męża Stefana Dajka w rocznicę śmierci i zmarłą Hildegardę.
  • 14.30 – Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym.