INTENCJE MSZALNE – 04.09.2022 – 11.09.2022

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.09
  7.30 – Za zmarłą Krystynę Sinka w 1 rocznicę śmierci.
10.00 – Za zmarłego ojca Stafana Cepok z okazji Rocznicy Urodzin.
13.30 – Za zmarłego męża Emanuela Paździor w 14 rocznicę śmierci, matkę Martę Pojda w 9 rocznicę śmierci, ojca Józefa i szwagra Andrzeja oraz bratową Marię.

PONIEDZIAŁEK         5.09
18.00 – Za zmarłych rodziców Martynę i Edwarda Pastuszka, Marię i Ryszarda Szendzielorz, szwagra Antoniego i zmarłych dziadków z obu stron.

WTOREK                      6.09
  8.00 – W intencji Parafian.
18.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka oraz dziadków z obu stron.

ŚRODA                          7.09
18.00 – Za zmarłego męża Stanisława Paszek, rodziców Gertrudę i Józefa Paszek oraz ks. Wiktora Paszek.

CZWARTEK                 8.09 – Święto Narodzenia NMP
18.00 – Za zmarłych Rodziców Cecylię i Edmunda Krzystolik, zmarłych dziadków oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK                         9.09
18.00 – Za zmarłego ojca Rudolfa Misala, brata Damiana i zm. z pokrewieństwa.

SOBOTA                       10.09
13.00 – Ślub Rzymski: Karol Kumor – Beata Gajda.
15.00 – W intencji rocznych dzieci – Sary Moniki Klimek, Jana Gustawa Gruszka i Mai Joanny Adamskiej oraz o Boże błogosławieństwo dla ich rodziców, chrzestnych i dla całych ich rodzin, szczególnie dla Szymona Sebastiana Klimek z okazji 4 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych rodziców Stefanię i Roberta Pistelok, siostrę Małgorzatę Mocek i pokrewieństwo.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09
  7.30 – Za zmarłych rodziców Pawła i Joannę Blaut, Franciszka i Jadwigę Gamoń, męża Teodora Gamoń, zmarłych braci, zmarłą siostrę, wnuka Mateusza oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Stanisława Kupczak, Józefę i Józefa Słomka, siostrę Marię, męża Kryspina oraz zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
12.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla Łucji i Jacka Klimek z okazji 50 Rocznicy Ślubu.
13.30 – Dziękczynna za żyjących Rodziców od Nowożeńców Kumor – Gajda oraz o życie wieczne dla zmarłych Rodziców: Urszuli i Mariana.