INTENCJE MSZALNE – 11.09.2022 – 18.09.2022

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09
  7.30 – Za zmarłych rodziców Pawła i Joannę Blaut, Franciszka i Jadwigę Gamoń, męża Teodora Gamoń, zmarłych braci, zmarłą siostrę, wnuka Mateusza oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Stanisława Kupczak, Józefę i Józefa Słomka, siostrę Marię, męża Kryspina oraz zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
12.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla Łucji i Jacka Klimek z okazji 50 Rocznicy Ślubu.
13.30 – Dziękczynna za żyjących Rodziców od Nowożeńców Kumor-Gajda oraz o życie wieczne dla zmarłych Rodziców: Urszuli i Mariana.

PONIEDZIAŁEK         12.09 – Uroczystość NMP Piekarskiej
18.00 – Za zmarłą Wandę Stobik – intencja od siostry Danuty z rodziną.

WTOREK                      13.09 – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma
  8.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Gertrudę Garus, Henrykę i Bolesława Kapica, zmarłych braci oraz zmarłego ks. Józefa Garus.
20.00 – O nawrócenie grzeszników. Nabożeństwo Fatimskie.

ŚRODA                          14.09 – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
18.00 – Za zmarłych Franciszka i Elżbietę Michna, Łucję i Jakuba Urbanek, męża Bronisława, ks. Jana Kubica oraz zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK                 15.09 – Wspomnienie NMP Bolesnej
18.00 – Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Gruszka, Martę i Huberta Przontka, brata Józefa, zmarłych dziadków z obu stron oraz zmarłych z pokrewieństwa Gruszka, Przontka i Rołka.

PIĄTEK                         16.09
Wspomnienie św. męczenników Korneliusza i Cypriana
15.00 – W intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św. – Dawida Edmunda i Marka Ludwika Wojtas oraz o Boże błogosławieństwo dla ich rodziców, chrzestnych i dla całej ich rodziny.
18.00 – Za zmarłych rodziców Marię Janduda oraz Gertrudę i Ludwika Skaźnik.

SOBOTA                       17.09
17.00 – Za zmarłego męża Franciszka Koczar w 6 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców z obu stron oraz zmarłych z rodzin Koczar i Pojda.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09
  7.30 – Za zmarłego Roberta Kokot w 6 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców Annę i Ludwika Kokot, Annę i Józefa Malcharek oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych dziadków Szendera, Smołka, Poręba, Waleczek oraz zmarłe ich dzieci i wnuki.
13.30 – Za zmarłego męża Augustyna Gogol, zmarłych rodziców z obu stron oraz zmarłych z pokrewieństwa.