INTENCJE MSZALNE – 14.01.2024 – 21.01.2024

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Franciszka Garus.
10.00 – W intencji rocznego dziecka – Klary Katarzyny Świerkot oraz o Boże błog. dla jej rodziców, brata Mateusza, chrzestnych i dla całej jej rodziny.
13.30 – Za zmarłego ojca Jana Foks w rocznicę śmierci, matkę Łucję, brata Stanisława i siostrę Jadwigę oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK         15.01
17.00 – Za zmarłych rodziców Sylwestra i Elżbietę Stryjniak, siostrę Krystynę Pastuszka i siostrzeńca Macieja Pastuszka.

WTOREK                      16.01
17.00 – Za zmarłą matkę Halinę Kiecka w 30 dniu po śmierci, ze wspomnieniem Urodzin.

ŚRODA                          17.01 – Wspomnienie św. Antoniego
17.00 – Za zmarłych rodziców Zofię i Władysława Kasperczyk, męża Izydora Macoń oraz zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK                 18.01
17.00 – Za zmarłego ks. Jana Kubica, zmarłych rodziców Helenę i Floriana oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK                         19.01 – Wspomnienie św. Józefa Pelczara
17.00 – W podziękowaniu za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Rodziny Bernadety i Michała Janduda.

SOBOTA                       20.01
13.00 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Stanisława Gruszka z okazji 50 Rocznicy Urodzin oraz dla Ireny Gruszka z okazji 50 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych dziadków: Tadeusza, Stefana i Ferdynanda oraz zmarłą babcię Wandę.

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01
  7.30 – Za zmarłą Florentynę Folek w 6 rocznicę śmierci, zmarłego męża Stanisława, zmarłych Martę i Aleksandra Czech, siostrę zakonną Klarę Folek oraz zmarłych rodziców z obu stron Folek i Pinocy.
10.00 – Z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi i Anioła Stróża dla Miłosza Kotas z okazji 10 Rocznicy Urodzin.
13.30 1. Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla męża Józefa Goraus z okazji 60 Rocznicy Urodzin, ze wspomnieniem zmarłych rodziców.
          2. W intencji dziecka przyjmującego Sakrament Chrztu św. – Michała Jacka Kopala oraz o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla jego rodziców, chrzestnych i dla całej jego rodziny.