INTENCJE MSZALNE – 20.08.2023 – 27.08.2023

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08
PIELGRZYMKA KOBIET I DZIEWCZĄT DO PIEKAR ŚL.
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłych rodziców Anielę i Władysława Kozber, Jana i Hildegardę Żemła, Elżbietę Sojka i Krystynę Badan oraz zmarłych z pokrewieństwa.
13.30 – Za zmarłą Marię Blaska w 30 dniu po śmierci.

PONIEDZIAŁEK         21.08 – Wspomnienie św. papieża Piusa X
18.00 – Za zmarłych rodziców Cecylię i Edmunda Krzystolik, dziadków Poloczek i Krzystolik oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                      22.08 – Wspomnienie NMP, Królowej
  8.00 – Za zmarłych rodziców Ludwika i Matyldę Ksiądz oraz zmarłego brata Piotra.

ŚRODA                          23.08
18.00 – Za zmarłych rodziców Waleskę i Ludwika Orlewicz, brata Cypriana, brata Janusza, szwagra Jana, chrzestnych i zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK                 24.08 – Święto św. Bartłomieja, Apostoła
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Jana Kwaśny oraz zmarłych z rodzin Kwaśny i Kolon.

PIĄTEK                         25.08
18.00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej i św. Józefa, z prośbą o dary Ducha Świętego dla syna z okazji 36 Rocznicy Urodzin.

SOBOTA                       26.08
UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
  8.00 – Do Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o opiekę i zdrowie dla dzieci i rodziców oraz o dary Ducha Świętego w podejmowanych decyzjach.
17.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Józefa Pokładnik, zmarłego syna Marka oraz zmarłych z rodzin Pokładnik i Smorzik.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.08
  7.30 – Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Rodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Aniołów Stróżów dla Elżbiety i Marka oraz wnuka Stanisława w 1 Rocznicę Urodzin.
10.00 – Za zmarłą Marię Blaska, ze wspomnieniem zmarłego Karola Biela – intencja od Sąsiadów.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Karola Boromeusza oraz św. Izydora, Patrona Rolników, z podziękowaniem za tegoroczne plony, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Rolników i ich Rodzin z okazji Dożynek.