Intencje Mszy Św. – 30.08. – 6.09. 2009

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.08. DOŻYNKI PARAFIALNE.

• 07.30 – Do Opatrz. Bożej za wstaw. Matki Bożej z podzięk. za odebr. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę dla rodziny Kałuża z okazji 10. rocznicy ślubu.
  • 10.00 – Msza św. chrzcielna w 2 intencjach: w int. Zuzanny Agaty Wojtas oraz Franciszka Jana Staniek ich rodziców i rodziców chrzestnych.
  • 12.00 – Msza św. chrzcielna w int. Martina Maksymiliana Małys, rodziców i rodziców chrzestnych oraz do Opatrz. Bożej za wstaw. Matki Bożej z podziękowaniem zaodebrane łaski z ok. 10. rocz. ślubu Bernadety i Grzegorza Małys z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i łaski dla całej rodziny.
  • 13.30 – Do Opatrz. Bożej za wstaw. Matki Bożej, Św. Karola Boromeusza i Św. Izydora Patrona rolników z podziękowaniem za tegoroczne zbiory z prośbą o dalsze Boże błog.

PONIEDZIAŁEK 31.08.

• 18.00 – Za zm. rodz. Gertrudę i Ryszarda Hanuszkiewicz, brata Feliksa oraz zm. z rodzin Hanuszkiewicz, Sinka i Michna.

WTOREK 01.09. Wspom. Bł. Bronisławy, dz.

• 08.00 – Do Ducha Świętego o potrzebne łaski i dary w int. Dzieci, Młodzieży, Dyrekcji, Nauczycieli, Katechetów, Wychowawców i Rodziców z ok. rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego 2009/2010.
  • 17.00 – Za Parafian.

ŚRODA 02.09.

• 17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za wstaw. M.B. Licheńskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie z ok. 70. roczn. ur.

CZWARTEK 03.09. Wspom. Św. Grzegorza Wielkiego, pap i dK.I Czwartek miesiąca.

• 08.00 – Do Chrystusa Najwyższego Kapłana za kapłanów i o powołania kapłańskie.
  • 17.00 – Za zm. ojca Stefana Paszek w rocz. ur. i zm. matkę Martę Paszek.

PIĄTEK 04.05. I Piątek miesiąca.

• 08.00 – Za czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • 17.00 – Za zm. rodz. Marię i Floriana Kukla, ich zm. córki Pelagię i Bernadetę, zm. Juliannę Kukla, Floriana Utrata oraz zm. z pokrewieństwa.
  • 20.00 – W intencji Młodzieży szkół średnich i wyższych z ok. rozp. nowego Roku Szkolnego

SOBOTA 05.09. Dzień Modlitw o Uświęcenie Duchowieństwa. I Sobota miesiąca.

• 08.00 – Za czcicieli Niepokalanego Serca NMP.
  • 16.00 – Za zm. męża Augustyna Gogol w rocz. śm., wnuka Jana, rodziców i zm. z pokrew.
  • 17.00 – Za zm. Marcina Roguckiego i Zygmunta Czymborskiego oraz zm. z rodzin Rogucki i Czymborski.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.09.

• 07.30 – Secu Bożemu i M.B. Częstochowskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i łaski z ok. 12. rocznicy ślubu
  • 10.00 – Za zm. ojca Stanisława Kupczak w rocz. śm., matkę Annę, siostrę Marię, szwagra Andrzeja oraz zm. dziadków i zm. z pokrewieństwa
  • 13.30 – W int. rocznego dziecka Julii Folek oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Anny i Rafała Folek z ok. 5. rocznicy ślubu.