INTENCJE MSZALNE – 31.05.2020 – 07.06.2020

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31.05
  7.30 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej Marii Urbanek.
10.00 – W intencji Parafian.
13.30 – Za zmarłego męża i ojca Tadeusza Florczak w rocznicę Urodzin oraz zmarłego ojca Antoniego Florczak, teścia Tadeusza Tomecki, Grażynę Pustelnik i zmarłych z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK        1.06 – Święto NMP, Matki Kościoła
DZIEŃ DZIECKA, Misyjny Dzień Chorych
16.00 – Za zmarłego zięcia Dariusza Niezgoda w 7 rocznicę śmierci.
18.00W intencji wszystkich Dzieci naszej Parafii.

WTOREK                   2.06
  8.00 – Za zmarłych rodziców Stanisława i Władysławę oraz zmarłego ojca Stanisława i zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA                       3.06
Wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy
18.00 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda, zmarłe ich dzieci, synowe, zięciów i wnuki.

I CZWARTEK            4.06
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłego męża Jana i zięcia Edwarda.

I PIĄTEK                    5.06
Wspomnienie Św. Bonifacego
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłego ojca Jana, teścia Eugeniusza, bratową Gabrielę, szwagra Benedykta i zmarłych z rodzin Wojtyczko i Kazimierczak.

SOBOTA                   6.06
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Za zmarłą Alicję Muras, Teodora Sklanny, Paulinę Piekut, Franciszka Kałuża oraz zmarłych z rodzin Muras, Skrzyszowski, Sklanny i Maj.
18.00 – Za zmarłego ojca Alfreda Pastuszka, ze wspom. matki Gertrudy.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 7.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – Za zmarłego ojca Alojzego Świerkot z okazji Rocznicy Urodzin.

INTENCJE MSZALNE – 24.05.2020 – 31.05.2020

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 24.05
  7.30 – Za zmarłego Józefa Michna – od Janusza i Teresy Orlewicz z rodziną.
10.00 – Za zmarłą Juliannę Kukla oraz Floriana i Marię Kukla oraz zmarłych z pokrewieństwa Utrata, Kukla i Stosur.
13.30 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej: Aleksandry i Diany Koczar oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.

PONIEDZIAŁEK        25.05
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Jadwigi Balcarek.

WTOREK                   26.05
DZIEŃ MATKI
18.00 – Za zmarłych rodziców Gertrudę, Ryszarda Hanuszkiewicz, brata Feliksa, rodziców chrzestnych Helenę i Ludwika Sinka, oraz zmarłych z rodzin Hanuszkiewicz, Sinka, Michna i Kubica.

ŚRODA                       27.05
18.00 – W intencji Miłosza Kotas przyjmującego sakrament I Komunii Świętej, o szczęśliwe rozwiązanie dla Marii oraz o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla całej rodziny.

CZWARTEK               28.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Matyldę i Tomasza Klimek oraz zmarłych dziadków.

PIĄTEK                       29.05
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Alfonsa Ziebura, Marię i Franciszka Nogły, zmarłych dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Szczepek, Ziebura oraz zmarłego Eryka Kolon.

SOBOTA                    30.05
Wspomnienie św. Jana Sarkandra
17.00 – Za zmarłego męża Antoniego w 3 rocznicę śmierci oraz za zmarłych synów Stanisława i Romana.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31.05
  7.30 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej Marii Urbanek.
10.00 – W intencji Parafian.
13.30 – Za zmarłego męża i ojca Tadeusza Florczak w rocznicę Urodzin oraz zmarłego ojca Antoniego Florczak, teścia Tadeusza Tomecki, Grażynę Pustelnik i zmarłych z pokrewieństwa.

INTENCJE MSZALNE – 17.05.2020 – 24.05.2020

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.05
  7.30 – Za zmarłych rodziców Piotra i Marię Sinka, brata Stanisława i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – W intencji dzieci przeżywających 1 rocznicę I Komunii Świętej oraz o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Zuzanny Marii Biela oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

PONIEDZIAŁEK        18.05
Dzień modlitw o urodzaje.
18.00 – Za zmarłą Genowefę Zielonka w 7 rocznicę śmierci.

WTOREK                   19.05
Dzień modlitw o urodzaje.
18.00 – Za zmarłych rodziców i zmarłe ich dzieci.

ŚRODA                       20.05
Dzień modlitw o urodzaje.
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Ingridy Goraus.

CZWARTEK               21.05
Wspomnienie św. Jana Nepomucena
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Jadwigi Balcarek.

PIĄTEK                      22.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Cyryla Zmełty oraz zmarłego ojca Alojzego Świerkot.

SOBOTA                    23.05
17.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek w rocznicę śmierci ze wspomnieniem zmarłego Marcina Sojka, Józefa Młotek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 24.05
  7.30 – Za zmarłego Józefa Michna – od Janusza i Teresy Orlewicz z rodziną.
10.00 – Za zmarłą Juliannę Kukla oraz Floriana i Marię Kukla oraz zmarłych z pokrewieństwa Utrata, Kukla i Stosur.
13.30 – W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej: Aleksandry i Diany Koczar oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.

INTENCJE MSZALNE – 10.05.2020 – 17.05.2020

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05
  7.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, Franciszkę i Henryka Piontek, zmarłą siostrę, brata i szwagrów oraz dziadków z obu stron.
10.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Izydora w intencji wszystkich Rolników i ich Rodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dobrą pogodę i obfite plony.
13.30 – W intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa Kmaka
w 23 Rocznicę Święceń.

PONIEDZIAŁEK        11.05
18.00 – W pewnej intencji.

WTOREK                   12.05
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Świerkot.

ŚRODA                       13.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Martynę i Edwarda Pastuszka, Marię i Ryszarda Szendzielorz, szwagra Antoniego oraz zmarłych dziadków Morcinek, Pastuszka, Szendzielorz i Wicherek.

CZWARTEK               14.05 – Święto św. Macieja Apostoła
18.00 – Za zmarłego ojca Jana Paszek, ks. Wiktora Paszek i zm. z rodziny.

PIĄTEK                      15.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Franciszka Poloczek, Marię i Ludwika Fojcik, zmarłych dziadków i zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                    16.05
Święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski
17.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Ludwika Czerwiński w rocznicę śmierci, żonę Barbarę, szwagra Augustyna i szwagierkę Katarzynę oraz zmarłe pokrewieństwo z rodzin Czerwiński – Kusz.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.05
  7.30 – Za zmarłych rodziców Piotra i Marię Sinka, brata Stanisława i zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – W intencji dzieci przeżywających 1 rocznicę I Komunii Świętej oraz o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla ich rodziców, chrzestnych i całych ich rodzin.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Zuzanny Marii Biela oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

INTENCJE MSZALNE – 03.05.2020 – 10.05.2020

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3.05
  7.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 6 rocznicę śmierci, zm. rodziców: Bronisławę, Marię i Pawła Piszczek oraz pokrewieństwo z trzech stron.
10.00 W intencji wszystkich Strażaków naszej Parafii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
13.30 – Za zmarłego Józefa Michna w 30 dniu po śmierci.

PONIEDZIAŁEK        4.05 – Wspomnienie Św. Floriana
18.00 – Za zmarłych chrzestnych Bronisławę Szczypka, Pawła i Ludwika Gruszka, kuzynkę Jadwigę oraz zmarłych dziadków.

WTOREK                   5.05
18.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Gabrieli i Czesława Strządała z okazji 30 Rocznicy Ślubu.

ŚRODA                       6.05 – Święto św. Ap. Filipa i Jakuba
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Urbanek.

I CZWARTEK            7.05
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik w rocznicę Urodzin, ze wspomnieniem zmarłych: ojca, teścia i szwagra oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK                      8.05 – Uroczystość Św. Stanisława
18.00 – Za zmarłego Pawła Jurczyga, dwie żony, czterech synów oraz Jadwigę Koczar i dusze opuszczone.

SOBOTA                    9.05
17.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za czas edukacji w szkole średniej, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i mądry wybór dalszej drogi życiowej dla wszystkich Maturzystów.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05
  7.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, Franciszkę i Henryka Piontek, zmarłą siostrę, brata i trzech szwagrów oraz dziadków z obu stron.
10.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Izydora w intencji wszystkich Rolników i ich Rodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dobrą pogodę i obfite plony.
13.30 – W intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa Kmak w 23 Rocznicę Święceń.

INTENCJE MSZALNE – 26.04.2020 – 03.05.2020

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04
  7.30 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina oraz zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
10.00 – W intencji rocznego dziecka – Laury Danuty Polok oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.
13.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla pani Marii Wieczorek z okazji 85 Rocznicy Urodzin.

PONIEDZIAŁEK        27.04
18.00 – Za zmarłą ciotkę Bronisławę Papała, męża Teofila oraz zmarłe pokrewieństwo z rodziny Stebel.

WTOREK                    28.04
  8.00 – Za zmarłą matkę Teresę Gruszka w 15 rocznicę śmierci i zmarłego ojca Rufina.

ŚRODA                        29.04                  
Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy
Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego
18.00 – Za zmarłą matkę Anielę Kałuża w 8 rocznicę śmierci, Annę i Alojzego Zmorzik oraz zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK               30.04
18.00 – Za zmarłego syna Marka Zmorzyk z okazji 50 Rocznicy Urodzin i 8 rocznicy śmierci.

I PIĄTEK                    1.05 – Święto św. Józefa, Rzemieślnika
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłego ojca Teodora Gamoń, zmarłych dziadków i zmarłych z pokrewieństwa Gamoń i Blaut.

I SOBOTA                   2.05
PRZENIESIONA UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka oraz zmarłych dziadków Szczypka i Paździor.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3.05
  7.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 6 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców: Bronisławę, Marię i Pawła Piszczek oraz pokrewieństwo z trzech stron.
10.00 W intencji wszystkich Strażaków naszej Parafii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
13.30 – Za zmarłego Józefa Michna w 30 dniu po śmierci.

INTENCJE MSZALNE – 19.04.2020 – 26.04.2020

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 19.04
  7.30 – Za zmarłych Marię i Franciszka Besta, Stanisława i Annę Folek, ich córkę Anielę oraz Augustyna Jaszczyk.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Andrzeja Ksiądz z okazji 35 Rocznicy Ślubu.
13.30 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. – Ewy Marii Gruszka oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

PONIEDZIAŁEK                  20.04
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Franciszka Michna, Wilhelma i Bertę Paszek, szwagra Bronisława, kuzyna – ks. Jana Kubicę oraz zmarłych z rodzin Michna i Paszek.

WTOREK                             21.04
  8.00 – Za zmarłych rodziców Leona i Marię Farana oraz zm. ojca Ernesta Frysz.
18.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Mirosława Godowskiego z okazji 50 Rocznicy Urodzin.

ŚRODA                                  22.04
18.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinach Kumor, Folek i Szeremet.

CZWARTEK                        23.04 – Uroczystość św. Wojciecha
18.00 – Za zmarłego ojca Teodora Dajka, matkę Marię, brata Sylwestra, teściów Leona i Franciszkę Stronczek oraz zmarłe ich dzieci.

PIĄTEK                                 24.04
18.00 – Za zmarłych Rodziców Elżbietę i Franciszka Poloczek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                               25.04 – Święto św. Marka Ewangelisty
17.00 – Za zmarłego męża Henryka, chrzestną Marię Sojka, jej męża i syna, matkę Kunegundę oraz ich zmarłych rodziców.
17.50 Nabożeństwo o urodzaje przy Krzyżu Misyjnym.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04
  7.30 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina oraz zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
10.00 – W intencji rocznego dziecka – Laury Danuty Polok oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.
13.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla pani Marii Wieczorek z okazji 85 Rocznicy Urodzin.

INTENCJE MSZALNE – 12.04.2020 – 19.04.2020

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12.04
  6.00 REZUREKCJA – W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłą Marię Gruszka w 30 dniu po śmierci.
13.30 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. – Magdaleny Łucji Garus oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY              13.04
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłego Fryderyka Nowoczek w 2 rocznicę śmierci i Jana Nowoczek w 13 rocznicę śmierci.
13.30 – Za zmarłego męża Stefana Dajka w 12 rocznicę śmierci i zmarłą Hildegardę.

WTOREK WIELKANOCNY                 14.04
  8.00 – Za zmarłych rodziców Gertrudę i Jana Kristof, Annę i Alojzego Kolon oraz zmarłe rodzeństwo.

ŚRODA WIELKANOCNA           15.04
18.00 – Za zmarłego ojca Stefana Paszek w rocznicę śmierci, zmarłą matkę Martę, siostrę Elżbietę Paszek, oraz zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK WIELKANOCNY            16.04
18.00 – Za zmarłego męża Ferdynanda i syna Henryka Świerkot.

PIĄTEK WIELKANOCNY           17.04
18.00 – Za zmarłego Macieja Pastuszkę.

SOBOTA WIELKANOCNA                  18.04
17.00 – Za zmarłego syna Stanisława w 7 rocznicę śmierci, brata Romana i męża Antoniego.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 19.04
  7.30 – Za zmarłych Marię i Franciszka Besta, Stanisława i Annę Folek, ich córkę Anielę oraz Augustyna Jaszczyk.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Andrzeja Ksiądz z okazji 35 Rocznicy Ślubu.
13.30 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. – Ewy Marii Gruszka oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

INTENCJE MSZALNE – 05.04.2020 – 12.04.2020

NIEDZIELA PALMOWA – MĘKI PAŃSKIEJ – 5.04
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłych teściów Annę i Franciszka Szendera, ich dwie zmarłe córki: Elżbietę i Bernadetę oraz wnuka Błażeja i zięcia Stanisława.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Franciszka Szlezak z okazji 90 Rocznicy Urodzin Czesława Szlezak z okazji 60 Rocznicy Urodzin.

WIELKI PONIEDZIAŁEK           6.04
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Urszuli Forreiter.

WIELKI WTOREK                       7.04
  8.00 – Za zmarłą Kunegundę Szlezak, matkę chrzestną Marię Sojka oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WIELKA ŚRODA                          8.04
18.00 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik w rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłych: ojca, teścia i szwagra oraz zmarłych z pokrewieństwa.

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

WIELKI CZWARTEK                  9.04
18.00 – Msza św. Wieczerzy Pańskiej – za Kapłanów pochodzących z naszej parafii i pracujących w Kryrach, w intencji Szafarzy i Ministrantów oraz z prośbą o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

WIELKI PIĄTEK                          10.04
18.00Ceremonie Wielkiego Piątku.

WIELKA SOBOTA                       11.04
20.00WIGILIA PASCHALNA – W intencji Parafian

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12.04
  6.00 REZUREKCJA – W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłą Marię Gruszka w 30 dniu po śmierci.
13.30 – W intencji dziecka przyjmującego sakrament Chrztu św. – Magdaleny Łucji Garus oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.

INTENCJE MSZALNE – 29.03.2020 – 05.04.2020

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29.03    
  7.30 – Za zmarłych rodziców Joannę i Jana Zegrodzki, zmarłego brata Józefa z żoną, zmarłą siostrę Hildegardę z mężem oraz zmarłego brata – ks. Piotra Zegrodzki.
10.00 – Za zmarłego Augustyna Młotek w 1 rocznicę śmierci oraz zmarłą Annę Młotek w 9 rocznicę śmierci.
13.30 – Za zmarłych Magdalenę i Mieczysława Kaszok.

PONIEDZIAŁEK        30.03
  8.00 – Za zmarłego księdza Maksymiliana Świerkot i wszystkich księży z naszej parafii.
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Ingridy Goraus.

WTOREK                    31.03
18.00 – Za zmarłą Anielę Folek i zmarłych rodziców.

ŚRODA                       1.04
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Urszuli Forreiter.

I CZWARTEK            2.04
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłego Wiktora Gruszka w 9 rocznicę śmierci, matkę Marię, ojca Wiktora oraz zmarłych dwóch braci i dwóch szwagrów.

I PIĄTEK                    3.04
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłych rodziców Matejaszczyk i Pniok oraz zmarłe rodzeństwo.

I SOBOTA                   4.04 
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
14.00 – Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w intencji Marty Koczar z okazji 80 Rocznicy Urodzin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny.
17.00 – Za zmarłą matkę Marię Czerwiński w rocznicę śmierci, ojca Ludwika, bratową Barbarę, szwagra Augustyna i pokrewieństwo z rodzin Czerwiński – Zielonka.

NIEDZIELA PALMOWA – MĘKI PAŃSKIEJ – 5.04
  7.30 – W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłych teściów Annę i Franciszka Szendera, ich dwie zmarłe córki: Elżbietę i Bernadetę oraz wnuka Błażeja i zięcia Stanisława.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Franciszka Szlezak z okazji 90 Rocznicy Urodzin Czesława Szlezak z okazji 60 Rocznicy Urodzin.