INTENCJE MSZALNE – 25.07.2021 – 01.08.2021

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07
I ŚWIATOWY DZIEŃ DZIADKÓW I OSÓB STARSZYCH
  7.30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i dary Ducha Świętego dla dzieci i chrześniaków
10.00 – Za zmarłą Genowefę Paździor – intencja od rodzin Smołka, Dziurosz oraz Otręba.
13.30 W intencji wszystkich Seniorów naszej Parafii.

PONIEDZIAŁEK      26.07
Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP
18.00 – Za zmarłego Mieczysława Gorzko, jego rodziców Stefanię i Mariana, siostrę Marię oraz zmarłych z pokrewieństwa Gorzko.

WTOREK                  27.07
  8.00 – Z okazji Urodzin – w podziękowaniu za opiekę, z prośbą o Boże błogosławieństwo na następne lata.

ŚRODA                      28.07
18.00 – Za zmarłych dziadków Gruszka, Nowak, Dyrda i Hanusek oraz ich zmarłe dzieci i pokrewieństwo.

CZWARTEK             29.07 – Wspomnienie św. Marty
18.00 – Za zmarłego Stefana Kusz w 26 rocznicę śmierci.

PIĄTEK                     30.07
18.00 – Za zmarłego Jana Małka, zmarłą córkę Annę, syna Jana, wnuczkę Justynę i pokrewieństwo z obu stron.

SOBOTA                    31.07 – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
17.00 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, Franciszkę i Henryka Piontek, zmarłą siostrę Annę, brata Tadeusza i pięciu szwagrów oraz dziadków i zmarłych z pokrewieństwa.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.08
  7.30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.
10.00 – Za zmarłych rodziców – Genowefę Paździor i Henryka Koczar, zmarłych dziadków: Chrapeć, Koczar, Paździor i Szlezak oraz zmarłą chrzestną Hildegardę Klos.
13.30 – W intencji rocznego dziecka – Nadii Martyny Młotek oraz o Boże błogosławieństwo dla jej rodziców, chrzestnych i dla całej jej rodziny.

INTENCJE MSZALNE – 18.07.2021 – 25.07.2021

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.07
  7.30 – O Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla męża Krzysztofa Pustelnik z okazji 60 Rocznicy Urodzin i 2 Rocznicy Ślubu.
13.30 – Za zmarłych Wandę Świerkot i Edwarda Gierek – intencja od pracowników firmy „Świerkot”.

PONIEDZIAŁEK      19.07
18.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Gertrudę Garus, brata Ambrożego, ks. Józefa Garus., Henrykę i Bolesława Kapica, zmarłych braci oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                   20.07
 8.00 – Za zmarłą Wandę Świerkot – intencja od rodziny Iwaniec.

ŚRODA                       21.07
18.00 – Za zmarłego męża Emanuela Ziebura w 13 rocznicę śmierci.

CZWARTEK             22.07 – Święto św. Marii Magdaleny
18.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Zofii i Czesława Kmak z okazji 54 Rocznicy Ślubu.

PIĄTEK                     23.07 – Święto św. Brygidy, zakonnicy
18.00 – Za zmarłą matkę Martę Paszek – w rocznicę śmierci, ojca Stefana, siostrę Elżbietę Paszek, ciotkę Genowefę Paszek oraz zmarłych z rodzin Paszek i Zmorzyk.

SOBOTA                    24.07 – Wspomnienie św. Kingi, dziewicy
17.00 – Za zmarłych rodziców Jakuba i Łucję Urbanek, męża Antoniego, synów Stanisława i Romana oraz zmarłych braci Bronisława i Czesława.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07
ŚWIATOWY DZIEŃ DZIADKÓW I OSÓB STARSZYCH
  7.30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i dary Ducha Świętego dla dzieci i chrześniaków
10.00 – Za zmarłą Genowefę Paździor – intencja od rodzin Smołka, Dziurosz oraz Otręba.
13.30 W intencji wszystkich Seniorów naszej Parafii.

INTENCJE MSZALNE – 11.07.2021 – 18.07.2021

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07
  7.30 – Z prośbą o łaskę zdrowia – w pewnej intencji.
10.00 – Za zmarłą Marię Malcharek w 70 Rocznicę Urodzin – intencja od wnuka Mateusza.
12.00 – W intencji Rodziców: Łakota i Zieleźnik – z podziękowaniem od Nowożeńców.
13.30 – Za zmarłych rodziców Annę i Pawła Gruszka, bratową Marię Gruszka oraz zmarłych z rodzin Gruszka, Tomanek i Klapsia.

PONIEDZIAŁEK         12.07 – Wspomnienie św. Brunona
18.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Fabiana Mrukwa oraz zmarłych z pokrewieństwa Mrukwa i Hanusek.

WTOREK                      13.07
Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  8.00 – Za zmarłych rodziców Alojzego i Monikę Folek, Józefa i Bronisławę Szymik oraz zmarłych dziadków.
20.00 – O nawrócenie grzeszników. Nabożeństwo Fatimskie.

ŚRODA                          14.07
18.00 – Za zmarłą Wandę Świerkot – intencja od chrześniaka Wojciecha z rodziną

CZWARTEK                 15.07 – Wspomnienie św. Bonawentury
18.00 – Za zmarłych rodziców Martę i Antoniego Sinka, zmarłą siostrę Anielę, brata Romana oraz zmarłych z pokrewieństwa

PIĄTEK                         16.07 – Wspomnienie NMP z góry Karmel
12.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii Kukla z okazji 100 Rocznicy Urodzin.
18.00 – Za zmarłego męża Bronisława Urbanek w 30 rocznicę śmierci oraz zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                       17.07
15.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety Smorzik z okazji 80 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłego męża Kryspina Słomka w rocznicę śmierci oraz zmarłych z pokrewieństwa Słomka, Kupczak i Sekta.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.07
  7.30 – O Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla męża Krzysztofa Pustelnik z okazji 60 Rocznicy Urodzin i 2 Rocznicy Ślubu.
13.30 – Za zmarłych Wandę Świerkot i Edwarda Gierek – intencja od pracowników firmy „Świerkot”.

INTENCJE MSZALNE – 04.07.2021 – 11.07.2021

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.07
  7.30 – Za zmarłą Irenę Kusz – od zakładu pogrzebowego „Mamok”.
10.00 – Za zmarłego syna Błażeja Zimnol w 12 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Bernadety.
13.30 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek, Annę i Augustyna Młotek, męża Józefa oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK      5.07
18.00 – Za zmarłego ojca Franciszka Cepok – w rocznicę śmierci, matkę Łucję Cepok oraz pokrewieństwo z obu stron.

WTOREK                  6.07
Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  8.00 – Za zmarłych dziadków z obu stron z rodzin Folek, Maśka, Gruszka i Wróbel.

ŚRODA                      7.07
18.00 – Za zmarłego męża Augustyna Paździor, zmarłych rodziców i teściów oraz zmarłych z rodzin Paździor i Wróbel.

CZWARTEK             8.07
Wspomnienie św. Jana z Dukli
18.00 – Za zmarłych rodziców, teściów, brata i ojczyma oraz zmarłych z pokrewieństwa Gut i Stebel.

PIĄTEK                     9.07
18.00 – Za zmarłą Kornelię Molicką w 1 rocznicę śmierci oraz zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                    10.07
13.00 – Ślub Rzymski: Mateusz Zieleźnik – Martyna Łakota.
17.00 – Za zmarłych rodziców Pelagię i Augustyna Klimek.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07
  7.30 – Z prośbą o łaskę zdrowia – w pewnej intencji.
10.00 – Za zmarłą Marię Malcharek w 70 Rocznicę Urodzin – intencja od wnuka Mateusza.
12.00 – W intencji Rodziców: Łakota i Zieleźnik – z podziękowaniem od Nowożeńców.
13.30 – Za zmarłych rodziców Annę i Pawła Gruszka, bratową Marię Gruszka oraz zmarłych z rodzin Gruszka, Tomanek i Klapsia.

INTENCJE MSZALNE – 27.06.2021 – 04.07.2021

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06
  7.30 – Za zmarłą żonę Joannę Matejaszczyk z okazji Urodzin.
10.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Eżbiety Foksińskiej.
13.30 – Za zmarłych rodziców Jadwigę i Józefa Krzysteczko oraz zmarłych z rodzin Król i Krzysteczko.

PONIEDZIAŁEK      28.06 – Wspomnienie św. Ireneusza
18.00 – Za zmarłego męża Stefana Bartecki w Dniu Urodzin oraz zmarłych rodziców z obu stron i trzech braci.

WTOREK                  29.06
UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOST. PIOTRA I PAWŁA
  8.00 – Za zmarłych rodziców Otylię i Jana Witas, zmarłych dziadków Czech i Witas oraz zmarłych z pokrewieństwa.
18.00 – Za zmarłą Wandę Świerkot w 30 dniu po śmierci.

ŚRODA                      30.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Antoniego Godowskich, ojca Emanuela Paździor oraz zmarłych z rodzin Paździor, Pojda, Godowski, Kumor i Sekta.

I CZWARTEK          1.07
  8.00 –Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem. św. Karola Boromeusza, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Ks. Prob. Krzysztofa Kmak z okazji 51 Rocznicy Urodzin.

I PIĄTEK                   2.07
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłego męża Wawrzyńca Sinka.

I SOBOTA                 3.07 – Święto św. Tomasza, Apostoła
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
12.00 – Ślub Rzymski: Mateusz Dubiel – Weronika Gruszka.
17.00 – Za zmarłego ojca Floriana Pojda w rocznicę śmierci, zmarłą jego żonę Elżbietę, synową Danutę i zięcia Franciszka.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.07
  7.30 – Za zmarłą Irenę Kusz – od zakładu pogrzebowego „Mamok”.
10.00 – Za zmarłego syna Błażeja Zimnol w 12 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłej żony Bernadety.
13.30 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek, Annę i Augustyna Młotek, męża Józefa oraz zmarłych z pokrewieństwa.

INTENCJE MSZALNE – 20.06.2021 – 27.06.2021

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06
  7.30 – Za zmarłego ojca Henryka Błażyca i zmarłych dziadków Różę, Szczepana i Teodora oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Janiny Michna z okazji 90 Rocznicy Urodzin, ze wspomnieniem zmarłego męża Józefa.

PONIEDZIAŁEK      21.06
Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
18.00 – Za zmarłych wujków Franciszka Kalyta i ks. Alojzego Kalyta, zmarłych dziadków oraz zmarłych rodziców Marię i Floriana Jurga.

WTOREK                  22.06
  8.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Adama.

ŚRODA                       23.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Józefa i Małgorzatę Gruszka, zmarłych dziadków Józefa i Albinę oraz zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK             24.06
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
18.00 – Za zmarłych rodziców Antoniego i Gertrudę Spyra.

PIĄTEK                     25.06
8.00 – Z okazji zakończenia Roku Szkolnego – w intencji Dzieci i Młodzieży oraz Dyrekcji, Nauczycieli, Katechetek i Rodziców; z prośbą o błog. Boże, zdrowie i bezpieczeństwo na czas wakacji.
18.00 – Za zmarłego ojca Jana, teścia Eugeniusza, bratową Gabrielę, szwagra Benedykta oraz zmarłych z rodzin Wojtyczko i Kazimierczak.

SOBOTA                    26.06
12.00 – Ślub Rzymski: Piotr Pudełko – Klaudia Góra.
17.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka oraz zmarłych dziadków Szczypka i Paździor.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06
  7.30 – Za zmarłą żonę Joannę Matejaszczyk z okazji Urodzin.
10.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Eżbiety Foksińskiej.
13.30 – Za zmarłych rodziców Jadwigę i Józefa Krzysteczko oraz zmarłych z rodzin Król i Krzysteczko.

INTENCJE MSZALNE – 13.06.2021 – 20.06.2021

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06
  7.30 – Za zmarłych rodziców Szczepana i Bronisławę Morcinek, siostrę Magdalenę, brata Czesława oraz zmarłych z pokrewieństwa Morcinek i Pastuszka.
10.00 – Za zmarłego ojca Alojzego Świerkot z okazji Urodzin.
13.30 – Za zmarłego ojca Stefana Malcharek, dziadka Józefa Malcharek oraz zmarłych z rodziny.               
Różaniec Fatimski

PONIEDZIAŁEK      14.06 – Wspomnienie bł. Michała Kozala
18.00 – Do Bożej Opatrzności, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Erwina Smołka z okazji 80 Rocznicy Urodzin.

WTOREK                  15.06
  8.00 – Za zmarłych rodziców Teresę i Józefa Folek, siostrę, dwóch braci, trzy bratowe i trzech szwagrów oraz Marię Biela i Jerzego Folek.
18.00 – Do Bożej Opatrzności, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla wszystkich, którzy przyczynili się do budowy ołtarzy Bożego Ciała.

ŚRODA                      16.06
18.00 – Za zmarłą Łucję Foks w 30 dniu po śmierci.

CZWARTEK             17.06 – Wspom. św. Alberta Chmielowskiego
18.00 – Za zmarłego ojca Alojzego Mańka, zm. rodziców Annę i Augustyna Młotek, brata Józefa Młotek, Henryka Bogocz i zm. z pokrewieństwa.

PIĄTEK                     18.06
18.00 – O błogosławieństwo Boże dla klasy VIII kończącej edukację w SP oraz w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Katechetki i Rodziców.

SOBOTA                    19.06
15.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Edyty Fydrych z okazji 50 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłego męża Augustyna Gruszka w 3 rocznicę śmierci.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06
  7.30 – Za zmarłego ojca Henryka Błażyca i zmarłych dziadków Różę, Szczepana i Teodora oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Elżbiety Foksińskiej.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Janiny Michna z okazji 90 Rocznicy Urodzin, ze wspomnieniem zmarłego męża Józefa.

INTENCJE MSZALNE – 06.06.2021 – 13.06.2021

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za zmarłą żonę Marię Gruszka, zmarłych rodziców Annę i Pawła Gruszka oraz zmarłych teściów Halinę i Jana Strządała.
13.30 – Za zmarłego ks. Proboszcza Benona Hornika w 31 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK      7.06
18.00 – Za zmarłych rodziców z obu stron, zm. rodzeństwo i ciotkę Paulinę.

WTOREK                  8.06 – Wspomnienie św. Jadwigi, królowej
  8.00 – Za zmarłych Annę i Stanisława Folek, córkę Anielę oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo.

ŚRODA                       9.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Edwardę i Władysława Zając, brata Tadeusza oraz bratową i szwagra.

CZWARTEK             10.06
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Ingridy Goraus.

PIĄTEK                     11.06
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
  8.00 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w rodzinie z okazji 12 Rocznicy Ślubu.
18.00 – Za zmarłych Anielę i Pawła Skorupka, Oskara Nowok, Gertrudę i Jana Paździorek, Krystynę Szypuła oraz zmarłych z rodzin: Skorupka, Nowok i Białek.

SOBOTA                    12.06 – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
15.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Zygmunta Siuta z okazji 70 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06
  7.30 – Za zmarłych rodziców Szczepana i Bronisławę Morcinek, siostrę Magdalenę, brata Czesława oraz zmarłych z pokrewieństwa Morcinek i Pastuszka.
10.00 – Za zmarłego ojca Alojzego Świerkot z okazji Urodzin.
13.30 – Za zmarłego ojca Stefana Malcharek, dziadka Józefa Malcharek oraz zmarłych z rodziny.
Różaniec Fatimski

INTENCJE MSZALNE – 30.05.2021 – 06.06.2021

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30.05
  7.30 – Za zmarłą Matyldę Ksiądz w rocznicę śmierci, męża Ludwika i syna Piotra.
10.00 – W intencji IV grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 – Za zmarłą żonę Urszulę Gajda, zmarłych rodziców Leona i Marię Gajda oraz zmarłych teściów Józefa i Annę Pala.

PONIEDZIAŁEK         31.05 – Święto Nawiedzenia NMP
18.00 – Za zmarłych rodziców Matyldę i Tomasza Klimek, zmarłych dziadków oraz wszystkich zmarłych z pokrewieństwa Koczar i Klimek.

WTOREK                      1.06 – Wspomnienie Św. Justyna
DZIEŃ DZIECKA, Misyjny Dzień Chorych
  8.00W intencji wszystkich Dzieci naszej Parafii.

ŚRODA                          2.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Jana Szczypka, Waleskę i Ludwika Orlewicz oraz brata, szwagra, kuzyna Eugeniusza i zm. z pokrewieństwa.

I CZWARTEK              3.06
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
  7.00 – Za zmarłą Irenę Kusz – od Doroty Wiatr z rodziną.
  9.00 – W intencji Parafian (Msza św. polowa na parkingu przy szkole).
13.30 – Za zmarłego brata księdza Piotra Zegrodzki.

I PIĄTEK                      4.06
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda, zmarłe ich dzieci, synowe, zięciów i wnuki.

I SOBOTA                     5.06 – Wspomnienie Św. Bonifacego
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
14.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Bernadety Witała z okazji 50 Rocznicy Urodzin oraz o dary Ducha Świętego dla Klaudii Witała z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
17.001. Za zmarłą Alicję Muras, Teodora Sklanny, Paulinę Piekut, Franciszka Kałuża, Reinholda Uherek oraz zmarłych z rodzin Muras, Skrzyszowski, Sklanny i Maj.
   2. Za zmarłego ojca Alfreda Pastuszka, ze wspomnieniem matki Gertrudy.

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za zmarłą żonę Marię Gruszka, zmarłego ojca Pawła oraz teściów Halinę i Jana Strządała.
13.30 – Za zmarłego ks. Proboszcza Benona Hornika w 31 rocznicę śmierci.

INTENCJE MSZALNE – 23.05.2021 – 30.05.2021

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05
  7.30 – Za zmarłą matkę Annę Zmełty w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych ojców – Cyryla Zmełty i Alojzego Świerkot.
10.00 – W intencji III grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 – Za zmarłe dwie matki, brata i szwagra oraz zm. z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK      24.05 – Święto NMP, Matki Kościoła
18.00 – Za zmarłego ojca Jana Janosz w 5 rocznicę śmierci.

WTOREK         25.05
18.00 – Za zmarłą Juliannę Kukla oraz Floriana i Marię Kukla oraz zmarłych z pokrewieństwa Utrata, Kukla i Stosur.

ŚRODA             26.05 – Wspomnienie św. Filipa Neri
DZIEŃ MATKI
18.00 – Za zmarłe matki: Helenę Sinka i Zofię Pustelnik, chrzestną matkę Gertrudę Hanuszkiewicz, ze wspomnieniem ich zmarłych mężów.

CZWARTEK    27.05
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
18.00 – Za zmarłych rodziców Matyldę i Tomasza Klimek oraz zmarłych dziadków.

PIĄTEK            28.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek w 10 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłego Marcina Sojka, Józefa Młotek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA           29.05 – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
12.00 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o opiekę na dalsze lata życia z okazji 70 Rocznicy Urodzin Jana Czerwińskiego.
13.00 – Za zmarłego Korneliusza Brudek w 30 dniu po śmierci.
17.00 – Za zmarłego męża Antoniego w 4 rocznicę śmierci, zmarłych synów Stanisława i Romana oraz zmarłych z rodzin Młotek i Urbanek.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30.05
  7.30 – Za zmarłą Matyldę Ksiądz w rocznicę śmierci, męża Ludwika i syna Piotra.
10.00 – W intencji IV grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 – Za zmarłą żonę Urszulę Gajda, zmarłych rodziców Leona i Marię Gajda oraz zmarłych teściów Józefa i Annę Pala.