INTENCJE MSZALNE – 06.06.2021 – 13.06.2021

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za zmarłą żonę Marię Gruszka, zmarłych rodziców Annę i Pawła Gruszka oraz zmarłych teściów Halinę i Jana Strządała.
13.30 – Za zmarłego ks. Proboszcza Benona Hornika w 31 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK      7.06
18.00 – Za zmarłych rodziców z obu stron, zm. rodzeństwo i ciotkę Paulinę.

WTOREK                  8.06 – Wspomnienie św. Jadwigi, królowej
  8.00 – Za zmarłych Annę i Stanisława Folek, córkę Anielę oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo.

ŚRODA                       9.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Edwardę i Władysława Zając, brata Tadeusza oraz bratową i szwagra.

CZWARTEK             10.06
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Ingridy Goraus.

PIĄTEK                     11.06
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
  8.00 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w rodzinie z okazji 12 Rocznicy Ślubu.
18.00 – Za zmarłych Anielę i Pawła Skorupka, Oskara Nowok, Gertrudę i Jana Paździorek, Krystynę Szypuła oraz zmarłych z rodzin: Skorupka, Nowok i Białek.

SOBOTA                    12.06 – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
15.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Zygmunta Siuta z okazji 70 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06
  7.30 – Za zmarłych rodziców Szczepana i Bronisławę Morcinek, siostrę Magdalenę, brata Czesława oraz zmarłych z pokrewieństwa Morcinek i Pastuszka.
10.00 – Za zmarłego ojca Alojzego Świerkot z okazji Urodzin.
13.30 – Za zmarłego ojca Stefana Malcharek, dziadka Józefa Malcharek oraz zmarłych z rodziny.
Różaniec Fatimski

INTENCJE MSZALNE – 30.05.2021 – 06.06.2021

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30.05
  7.30 – Za zmarłą Matyldę Ksiądz w rocznicę śmierci, męża Ludwika i syna Piotra.
10.00 – W intencji IV grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 – Za zmarłą żonę Urszulę Gajda, zmarłych rodziców Leona i Marię Gajda oraz zmarłych teściów Józefa i Annę Pala.

PONIEDZIAŁEK         31.05 – Święto Nawiedzenia NMP
18.00 – Za zmarłych rodziców Matyldę i Tomasza Klimek, zmarłych dziadków oraz wszystkich zmarłych z pokrewieństwa Koczar i Klimek.

WTOREK                      1.06 – Wspomnienie Św. Justyna
DZIEŃ DZIECKA, Misyjny Dzień Chorych
  8.00W intencji wszystkich Dzieci naszej Parafii.

ŚRODA                          2.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Jana Szczypka, Waleskę i Ludwika Orlewicz oraz brata, szwagra, kuzyna Eugeniusza i zm. z pokrewieństwa.

I CZWARTEK              3.06
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
  7.00 – Za zmarłą Irenę Kusz – od Doroty Wiatr z rodziną.
  9.00 – W intencji Parafian (Msza św. polowa na parkingu przy szkole).
13.30 – Za zmarłego brata księdza Piotra Zegrodzki.

I PIĄTEK                      4.06
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda, zmarłe ich dzieci, synowe, zięciów i wnuki.

I SOBOTA                     5.06 – Wspomnienie Św. Bonifacego
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
14.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Bernadety Witała z okazji 50 Rocznicy Urodzin oraz o dary Ducha Świętego dla Klaudii Witała z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
17.001. Za zmarłą Alicję Muras, Teodora Sklanny, Paulinę Piekut, Franciszka Kałuża, Reinholda Uherek oraz zmarłych z rodzin Muras, Skrzyszowski, Sklanny i Maj.
   2. Za zmarłego ojca Alfreda Pastuszka, ze wspomnieniem matki Gertrudy.

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za zmarłą żonę Marię Gruszka, zmarłego ojca Pawła oraz teściów Halinę i Jana Strządała.
13.30 – Za zmarłego ks. Proboszcza Benona Hornika w 31 rocznicę śmierci.

INTENCJE MSZALNE – 23.05.2021 – 30.05.2021

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05
  7.30 – Za zmarłą matkę Annę Zmełty w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych ojców – Cyryla Zmełty i Alojzego Świerkot.
10.00 – W intencji III grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 – Za zmarłe dwie matki, brata i szwagra oraz zm. z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK      24.05 – Święto NMP, Matki Kościoła
18.00 – Za zmarłego ojca Jana Janosz w 5 rocznicę śmierci.

WTOREK         25.05
18.00 – Za zmarłą Juliannę Kukla oraz Floriana i Marię Kukla oraz zmarłych z pokrewieństwa Utrata, Kukla i Stosur.

ŚRODA             26.05 – Wspomnienie św. Filipa Neri
DZIEŃ MATKI
18.00 – Za zmarłe matki: Helenę Sinka i Zofię Pustelnik, chrzestną matkę Gertrudę Hanuszkiewicz, ze wspomnieniem ich zmarłych mężów.

CZWARTEK    27.05
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
18.00 – Za zmarłych rodziców Matyldę i Tomasza Klimek oraz zmarłych dziadków.

PIĄTEK            28.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek w 10 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłego Marcina Sojka, Józefa Młotek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA           29.05 – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
12.00 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o opiekę na dalsze lata życia z okazji 70 Rocznicy Urodzin Jana Czerwińskiego.
13.00 – Za zmarłego Korneliusza Brudek w 30 dniu po śmierci.
17.00 – Za zmarłego męża Antoniego w 4 rocznicę śmierci, zmarłych synów Stanisława i Romana oraz zmarłych z rodzin Młotek i Urbanek.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30.05
  7.30 – Za zmarłą Matyldę Ksiądz w rocznicę śmierci, męża Ludwika i syna Piotra.
10.00 – W intencji IV grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 – Za zmarłą żonę Urszulę Gajda, zmarłych rodziców Leona i Marię Gajda oraz zmarłych teściów Józefa i Annę Pala.

INTENCJE MSZALNE – 16.05.2021 – 23.05.2021

NIEDZIELA – 16.05
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
  7.30 – Za zmarłą Genowefę Paździor w 30 dniu po śmierci.
10.00 – W intencji II grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Izydora w intencji wszystkich Rolników i ich Rodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dobrą pogodę i obfite plony.

PONIEDZIAŁEK      17.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Zofię i Stanisława Pustelnik, Łucję i Jana Paździor oraz siostrę, brata, bratowe, Szwagrów i zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                  18.05
18.00 – Za zmarłego męża Jana Paszek, rodziców z obu stron, ks. Wiktora Paszek, zmarłych z rodziny Paszek i Bołdys.

ŚRODA                      19.05
18.00 – Za zmarłych rodziców Piotra i Marię Sinka, brata Stanisława oraz zmarłych z pokrewieństwa.

CZWARTEK             20.05
18.00 – Za zmarłą Genowefę Zielonka w 8 rocznicę śmierci.

PIĄTEK                     21.05
Wspomnienie św. Jana Nepomucena
18.00 – Za zmarłego księdza Alojzego Kalyta, zmarłych dziadków Józefa i Teresę oraz zmarłego wujka Franciszka.

SOBOTA                    22.05
17.00 – Dziękczynna w Bogu wiadomej intencji.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05
  7.30 – Za zmarłą matkę Annę Zmełty w 20 rocznicę śmierci oraz zmarłych ojców – Cyryla Zmełty i Alojzego Świerkot.
10.00 – W intencji III grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 – Za zmarłe dwie matki, brata i szwagra oraz zmarłych z pokrewieństwa.

INTENCJE MSZALNE – 09.05.2021 – 16.05.2021

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9.05
  7.30 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik z okazji Urodzin oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – W intencji I grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 – Za zmarłego męża Edwarda Koczar w 1 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK      10.05 – Dzień modlitw o urodzaje.
18.00 – W intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa Kmak
w 24 Rocznicę Święceń.

WTOREK                  11.05 – Dzień modlitw o urodzaje.
18.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zofii Kmak
z okazji 75 Rocznicy Urodzin.

ŚRODA                      12.05 – Dzień modlitw o urodzaje.
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Marii Urbanek.

CZWARTEK             13.05
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Ingridy Goraus.
         Różaniec Fatimski.

PIĄTEK                     14.05 – Święto św. Macieja Apostoła
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Franciszka Poloczek, Marię i Ludwika Fojcik, zmarłych dziadków i zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                    15.05
15.00 – Za zmarłą Danutę Boryś w 30 dniu po śmierci.
17.00 – Za zmarłych rodziców Marię i Ludwika Czerwiński w rocznicę śmierci, żonę Barbarę, szwagra Augustyna i szwagierkę Katarzynę oraz zmarłe pokrewieństwo z rodzin Czerwiński – Kusz.

NIEDZIELA – 16.05
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
  7.30 – Za zmarłą Genowefę Paździor w 30 dniu po śmierci.
10.00 – W intencji II grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Izydora w intencji wszystkich Rolników i ich Rodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dobrą pogodę i obfite plony.

INTENCJE MSZALNE – 02.05.2021 – 09.05.2021

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 2.05
  7.30 – Za zmarłego ojca Teodora Gamoń, zmarłych dziadków, zmarłego bratanka Mateusza oraz zmarłych z pokrewieństwa Gamoń i Blaut.
10.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka oraz zmarłych dziadków Szczypka i Paździor.
13.30 Do Bożej Opatrzności, z prośbą o Dary Ducha Św. i mądry wybór dalszej drogi życiowej dla tegorocznych Maturzystów.

PONIEDZIAŁEK      3.05
UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
  7.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 7 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców Bronisławę, Marię i Pawła Piszczek oraz pokrewieństwo z trzech stron.
10.00 W intencji wszystkich Strażaków naszej Parafii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
13.30 – Za zmarłego ojca Jana Wieczorek oraz Wandę Wieczorek.

WTOREK                  4.05 – Wspomnienie Św. Floriana
18.00 – Za zmarłą matkę Anielę Kałuża w 9 rocznicę śmierci, zmarłych dziadków Annę i Alojzego Zmorzik oraz zmarłych z pokrewieństwa.

ŚRODA                      5.05
18.00 – Za zmarłych chrzestnych Bronisławę Szczypka, Pawła i Ludwika Gruszka, Marię Gruszka, kuzynkę Jadwigę oraz zmarłych dziadków.

I CZWARTEK           6.05 – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
  8.00 –Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Urbanek.

I PIĄTEK                   7.05
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pani Marii Świerkot.

SOBOTA                    8.05 – Uroczystość Św. Stanisława
17.00 – Za zmarłego Mariana Polak, rodziców Paszek i Polak oraz braci i bratową.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9.05
  7.30 – Za zmarłą żonę Grażyne Pustelnik z okazji Urodzin oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – W intencji I grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 – Za zmarłego męża Edwarda Koczar w 1 rocznicę śmierci.

INTENCJE MSZALNE – 25.04.2021 – 02.05.2021

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04
7.30 – Za zmarłych Marię i Franciszka Besta, Stanisława i Annę Folek, ich córkę Anielę oraz Augustyna Jaszczyk.
10.00 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina oraz zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
12.00 – Ślub Rzymski: Wojciech Tyrna – Magdalena Gruszka.
13.30 – W intencji przyjmującego Chrzest św. – Wiktora Pawła Szmidt oraz o Boże błog. i zdrowie dla rodziców, chrzestnych i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK      26.04
18.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Pawła Kałuża, zmarłą siostrę Krystynę, zmarłą Anielę Kałuża oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                  27.04
  8.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA                      28.04                 
18.00 – Za zmarłego ojca Teodora Dajka, matkę Marię, brata Sylwestra, teściów Leona i Franciszkę Stronczek oraz zmarłe ich dzieci.

CZWARTEK             29.04
Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy
Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego
18.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinach Kumor, Folek i Szeremet.

PIĄTEK                     30.04
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Alfonsa Ziebura, Marię i Franciszka Nogły, zm. dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Szczepek, Ziebura oraz zmarłego Eryka Kolon i zięcia Mirosława Górka.

I SOBOTA                 1.05 – Święto św. Józefa, Rzemieślnika
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty Ksiądz z okazji 60 Rocznicy Urodzin.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 2.05
  7.30 – Za zmarłego ojca Teodora Gamoń, zmarłych dziadków, zmarłego bratanka Mateusza oraz zmarłych z pokrewieństwa Gamoń i Blaut.
10.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka oraz zmarłych dziadków Szczypka i Paździor.
13.30 Do Bożej Opatrzności, z prośbą o Dary Ducha Św. i mądry wybór dalszej drogi życiowej dla tegorocznych Maturzystów.

INTENCJE MSZALNE – 18.04.2021 – 25.04.2021

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04
  7.30 – Za zmarłą matkę Teresę Gruszka w 16 rocznicę śmierci i zmarłego ojca Rufina.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Julii Pietraszek z okazji 90 Rocznicy Urodzin.
13.30 – Za zmarłego męża Stefana Dajka w 13 rocznicę śmierci i zmarłą Hildegardę.

PONIEDZIAŁEK               19.04
18.00 – Za zmarłego męża Henryka, matkę Kunegundę i zmarłych dziadków Szlezak i Fizia.

WTOREK                           20.04
  8.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Pawła Kałuża, Annę i Pawła Łakota oraz zmarłe ich dzieci i dziadków z obu stron.

ŚRODA                               21.04                 
18.00 – Za zmarłego męża Tadeusza Matejaszczyk z okazji Urodzin.

CZWARTEK                      22.04
18.00 – Za zmarłego syna Marka Zmorzyk i zmarłych dziadków.

PIĄTEK                              23.04
Uroczystość św. Wojciecha bpa i męczennika – gł. patrona Polski.
18.00 – Za zmarłych Rodziców Elżbietę i Franciszka Poloczek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                             24.04
14.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstaw. Matki Bożej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla Magdaleny Stronczek z okazji 70 Rocznicy Urodzin.
15.00 – Przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Teresy i Henryka Morawski z okazji 50 Rocznicy Ślubu.
17.00 – Za zmarłą Irenę Kusz w 30 dniu po śmierci.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04
  7.30 – Za zmarłych Marię i Franciszka Besta, Stanisława i Annę Folek, ich córkę Anielę oraz Augustyna Jaszczyk.
10.00 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina oraz zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
12.00 – Ślub Rzymski: Wojciech Tyrna – Magdalena Gruszka.
13.30 – W intencji przyjmującego Chrzest św. – Wiktora Pawła Szmidt oraz o Boże błog. i zdrowie dla rodziców, chrzestnych i całej rodziny.

INTENCJE MSZALNE – 11.04.2021 – 18.04.2021

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04
  7.30 – Za zmarłych rodziców Joannę i Jana Zegrodzki oraz zmarłe rodzeństwo.
10.00 – W intencji rocznego dziecka – Magdaleny Łucji Garus oraz o Boże błog. i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.
13.30 – Za zmarłego ojca Zenona Andrzejewskiego i jego zm. rodziców, ze wspomnieniem zmarłego dziadka Stanisława Sinka.

PONIEDZIAŁEK               12.04
18.00 – Za zmarłego ojca Wiktora Gruszka w 10 rocznicę śmierci, zmarłą matkę Marię oraz zmarłych dwóch braci i dwóch szwagrów.

WTOREK                           13.04
  8.00 – Za zmarłego męża Ferdynanda Świerkot i syna Henryka.

ŚRODA                               14.04
18.00 – Za zmarłego wujka Alojzego, zmarłe rodzeństwo i zmarłych dziadków oraz dusze opuszczone.

CZWARTEK                      15.04
18.00 – Za zmarłego ojca Stefana Paszek w rocznicę śmierci, zmarłą matkę Martę, siostrę Elżbietę Paszek, oraz zmarłych z pokrewieństwa.

PIĄTEK                              16.04
18.00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną.

SOBOTA                             17.04
15.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Seweryna Wituła z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłego syna Stanisława w 8 rocznicę śmierci, brata Romana i męża Antoniego.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04
  7.30 – Za zmarłą matkę Teresę Gruszka w 16 rocznicę śmierci i zmarłego ojca Rufina.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie  dla Julii Pietraszek z okazji 90 Rocznicy Urodzin.
13.30 – Za zmarłego męża Stefana Dajka w 13 rocznicę śmierci i zmarłą Hildegardę.

INTENCJE MSZALNE – 04.04.2021 – 11.04.2021

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 04.04
  7.30 –W intencji Parafian.
10.00 – Za zmarłych teściów Annę i Franciszka Szendera, ich zmarłe córki Elżbietę, Bernadetę i Janinę, wnuka Błażeja i zięcia Stanisława.
13.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsza opiekę i zdrowie w intencji pewnej rodziny.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 5.04
  7.30 – W intencji rodzin przyjmujących pielgrzymujące sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.
10.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Henryka Poręba, brata Józefa i Jana Waleczek oraz zmarłą matkę Janinę Smołka.
13.30 – Za zmarłą żonę Grażynę Pustelnik, ze wspomnieniem dwóch zmarłych ojców oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK WIELKANOCNY              6.04
  8.00 – W intencji Parafian.

ŚRODA WIELKANOCNA                  7.04
18.00 – Za zmarłych ojców Mariana Polak i Józefa Nowok oraz zmarłych dziadków z obu stron.

CZWARTEK WIELKANOCNY          8.04
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Franciszka Michna, Wilhelma i Bertę Paszek, szwagra Bronisława, kuzyna – ks. Jana Kubica oraz zmarłych z rodzin Michna i Paszek.

PIĄTEK WIELKANOCNY                 9.04
18.00 – Za zmarłą matkę Marię Czerwiński w rocznicę śmierci, ojca Ludwika, bratową Barbarę, szwagra Augustyna oraz pokrewieństwo z rodzin Czerwiński – Zielonka.

SOBOTA WIELKANOCNA                10.04
14.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ryszarda Piszczek z okazji 60 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04
  7.30 – Za zmarłych rodziców Joannę i Jana Zegrodzki oraz zmarłe rodzeństwo.
10.00 – W intencji rocznego dziecka – Magdaleny Łucji Garus oraz o Boże błog. i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i całej jej rodziny.
13.30 – Za zmarłego ojca Zenona Andrzejewskiego i jego zmarłych rodziców, ze wspomnieniem zmarłego dziadka Stanisława Sinka.