OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 08.03.2020

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
DZIEŃ  KOBIET
8 marca 2020 r.

• Dzisiejsza niedziela to dzień szczególnej Solidarności z Misjonarzami oraz modlitwy za nasze Panie – z okazji Dnia Kobiet. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii, a przed kościołem odbędzie się zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Za wszystkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  • Na godz. 14.20 zapraszam na kolejne Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  • Droga Krzyżowa będzie odprawiana w piątki o godz. 16.15. Wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić przed tym nabożeństwem, można składać w  zakrystii. Wierni, którzy odprawią pobożnie Drogę Krzyżową i spełnią zwykłe warunki, mogą uzyskać odpust zupełny.
  • W sobotę zapraszam na godz. 9.30 Ministrantów, a na godz. 10.00 Dzieci Maryi.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii.
  • Polecam prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in. ciekawe artykuły o sile matczynej modlitwy oraz o niezwykłym muzeum, w którym można niemal „dotknąć” św. Jana Pawła II. Jest także L’Osservatore Romano, czasopisma misyjne i nasza gazetka.
  • Przy prasie katolickiej można już dziś zabrać darmowe ulotki dotyczące Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – zachęcam, by 25 marca jak najwięcej osób przyłączyło się do tego pięknego dzieła.
  • Parafia Suszec zaprasza 21.03.2020 r. na czuwanie na Jasnej Górze dla wszystkich przyjmujących Pielgrzymujące Sanktuaria MTA. Wyjazd z Suszca z parkingu w sobotę o godz. 14.30. Powrót około 3.30 rano w niedzielę. Zapisy pod numerem tel. 692763279  do dnia 15.03.2020 r.
  • Wójt Gminy Suszec zaprasza na szkolenie dotyczące naboru wniosków o płatności obszarowe oraz w sprawie dofinansowania do wapnowania gleb, które odbędzie się GOK-u w Suszcu, w piątek 13.03 o godz. 10.00.
  • Serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła i obejścia na dzisiejszą Niedzielę składam Rodzinom: Czarnula, Pistelok, Macoń i Szlachta.