OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 09.07.2017

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

9 lipca 2017 r.

• Dzisiejsza kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.

• Na godz. 14.20 zapraszam na Nieszpory.

• W wtorek obchodzimy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy; w środę wspominamy św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w czwartek św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, a w sobotę św. Bonawenturę.

• W czwartek, 13 dnia miesiąca, zapraszam Wszystkich Parafian na Mszę św. oraz kolejne Nabożeństwo Fatimskie na godz. 20.00.

• W tym tygodniu przypada także III piątek miesiąca, o godz. 17.30 odprawimy Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z Koronką. Zapraszam szczególnie dzieci i Młodzież, które w czasie wakacji mają więcej czasu wolnego.

• Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Brzeźcach przeżywać będzie Uroczystość Odpustową. W tym roku jeszcze bardziej znaczącą, gdyż będzie to pożegnanie Księdza Dziekana Karola Matery ze swoją parafią, w związku z przejściem na emeryturę. Suma Odpustowa będzie odprawiona o godz. 11.00, a Nieszpory o godz. 16.00.

• Polecam prasę katolicką.

• Serdeczne „Bóg zapłać” za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę składam Rodzinie Budny i trzem Rodzinom Janosz.