Ogłoszenia duszpasterskie – 10.07.2016

XV   NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na zakup węgla na ogrzewanie probostwa. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarność i za zrozumienie tej potrzeby

Dziś, po Nieszporach o godz. 14.50 zapraszam wszystkie rodziny, które zdeklarowały się na przyjęcie pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży na specjalne krótkie nabożeństwo z błogosławieństwem tych rodzin według materiałów, jakie otrzymaliśmy z Kurii. Ważne, by choć jedna osoba z danej rodziny była obecna.

W Środę 13 dnia miesiąca, zapraszam Wszystkich Parafian, szczególnie młodzież i dzieci z racji trwających wakacji, a więc czasu wolnego, na Mszę św. i Nabożeństwo Fatimskie na godz. 20.00.

Za tydzień w naszym Dekanacie, w Parafii M.B. Szkaplerznej w Brzeźcach obchodzona jest Uroczystość Odpustowa. Suma Odpustowa o godz. 11.00, a Nieszpory o 16.00. W związku z tym u nas nie będzie Nieszporów.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, o godz. 17.30 odprawimy Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z Koronką. Zapraszam szczególnie dzieci i Młodzież, z racji wakacji i czasu wolnego.

Jak co tydzień składam też serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszego kościoła, w tym tygodniu rodzinom: Musiolik, Pogoda i Smusz.