Ogłoszenia duszpasterskie – 12.06.2016

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

W dzisiejszą niedzielę odbywa się Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących  do Piekar Śląskich. Początek o 10.30.

W poniedziałek będzie pielgrzymka chorych do Turzy Śląskiej.

W poniedziałek zapraszam też na kolejne Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 20.00.

Dzisiejsza Kolekta jest przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego oraz na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.

W środę 15 czerwca w naszej miejscowości będą przebywały Dzieci Polskie z Archidiecezji Lwowskiej, które na zaproszenie Śląsko-Małopolskiego Komitetu Pomocy Dzieciom Polskim Archidiecezji Lwowskiej oraz władz Powiatu Pszczyńskiego w dniach od 14 do 24 czerwca będą gościć w Pszczynie i okolicy. O godz. 17.00 w naszym kościele zostanie odprawiona za te Dzieci i o pokój na Ukrainie Msza św. Zapraszam wszystkich Parafian a szczególnie dzieci ze Szkoły Podstawowej i młodzież z Gimnazjum.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 17.00 a o godz. 17.30 odprawimy Nabożeństwo i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Tradycyjnie dziękuję również Rodzinom sprzątającym kościół, w tym tygodniu były  to rodziny:  Boryś, Ksiądz, Sinka i Skrzypczyk .